eTV Kanal Savaşları - 2. Bölüm | Yeni Bölüm

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
kanal-sava%C5%9Flar%C4%B1-jpg.70821

1. Bölüm

2. BÖLÜM
KANAL D BİNASI
(Gördüğü haberle şok olan Yiğitt adeta burnundan solumaktadır.)

Yiğitt:
Bu kadar alçalabildiğine inanamıyorum! Ben o kadar şeye rağmen büyüklüğümü koruyayım ama bu gelsin kendi mahalle karısı seviyesine çeksin!
MasacRE: Ama bu da pek yabana atılır bir hata sayılmaz.
Yiğitt: Dillere bak dillere! Demirören Holding sınırları içinde muhalefet yapmaya mı çalışıyorsun sen?
MasacRE: Yok efendim, ne haddime.
Yiğitt: Bak ne güzel söyledin. Neyse.. FOX'u bel altından vurabileceğimiz bir şey bulmaya çalış. Asla bu çamurun altında kalmam!

FOX BİNASI
(xBUGRAx'in keyfine ise diyecek yoktur.)

xBUGRAx:
Elemimi kederimi faydalı şeyler için harcamaya bayılıyorum. Kadir'ciğim temizliğe, ben böyle entrikalara. Ay Kadir demişken programın reytingleri yine çok iyi gelmiş. Harikayım resmen!
ozgur2113: Bu arada Murat Övüç de yan odada sizi bekliyor, yeni gündüz kuşağı programı için toplantı yapacaktınız.
xBUGRAx: Ay keyfim iki katına çıktı! Geliyorumm yanık görümceeemm!!

ATV BİNASI
(Çiğdem ise sürpriz bir ziyaretçisiyle görüşmektedir.)

Çiğdem:
Ne güzel sürpriz oldu canım, uzun süredir görüşmemiştik. Keyifler nasıl?
mrt-06: Valla...
Çiğdem: Ay dün gördüm çok üzüldüm, Gel Hemşerim'in reytingleri resmen yerlerde. Ama üzülme, herkes Müge'den iki program çıkaracak kadar ticari zekaya sahip olacak diye bir şey yok.
mrt-06: Bizim programlarımız da gayet başarılı. Kuaförüm Sensin herkese toz yutturuyor, Damat Bayıldı da ilk hafta için iyi.
Çiğdem: Klasik kaybeden konuşmaları.. Bir şeyde başarılı olamayınca hep diğerleriyle avuturlar kendilerini.
mrt-06: Buraya senin egonu dinlemeye mi geldim, yoksa başka bir şey var mı?
Çiğdem: Tamam, direkt söylüyorum.. Siz benim ekran yüzümü bana sormadan almışsınız, ne iş?
mrt-06: Murat Yıldırım'ı mı diyorsun? Valla teklifi götürür götürmez kabul etti, sizde ne kadar bunaldıysa artık.
Çiğdem: Yalnız siz çakma Çukur çekeceksiniz diye benim ekran yüzüme zarar veremezsiniz. Adam Adana sıcağında 5-6 gün dizi çekecek, sonra gelip düşük modla benim programı sunacak ve reytinglerim düşecek.
mrt-06: Çakma mı? Hanım hanım, Türkiye'nin en iyi aksiyon dizileri Show TV'den çıkmıştır! Kurtlar Vadisi, Deli Yürek...
Çiğdem: Hala 20 sene önceki işlerle övünmek de.. Ne bileyim..
mrt-06: Beni kışkırtıp kendi seviyene indiremeyeceksin, boşuna uğraşma.
Çiğdem: Sana tek bir teklifim var. Murat'ın yerine başka birini bul, biz de... Canevim'i size verelim.
mrt-06: Bizim de alnımızda enayi yazıyordu zaten! Hadi canım başka kapıya! (sinirle kalkıp gider)
Çiğdem: Dünün yeni yetmesi bana meydan okuyor demek. Ben de size o diziyi yaptırırsam ecünnü olayım!

STAR TV BİNASI
(xemrexxx ise reyting listesinde takılı kalmıştır.)

xemrexxx:
Bir diğer kanalların gündüz kuşağına bak, bir de bizimkine. Aserat not al, şu Kuaförüm Sensin için transfer görüşmelerine başlıyoruz.
Aserat: Emin misiniz? Show TV'nin bırakacağını sanmıyorum.
xemrexxx: Ayol adamları iliklerine kadar kuruttuk. Birkaç yüz bin TL'ye bakar, hiç merak etme.
Aserat: Bir de şöyle gelinli kaynanalı yemekli bir şey olsa tadından yenmez.
xemrexxx: Ben aslında düşündüm öyle bir şey. Bu sefer yemeği erkekler yapacak, eşleri tadacak. Nasıl fikir?
Aserat: Onu geçen sezon 'Kocam Yaparsa' diye yapmıştık.
xemrexxx: Bizim öyle bir programımız mı vardı ya?
Aserat: Beni Affet'i bitirmek size yaramadı efendim.
xemrexxx: O zaman şey olsun. Yemekleri kaynanalar yapsın, gelinler puan versin. Nursel'i de sunucu yapalım. Al sana bedavadan 10 share!
Aserat: Yine harika bir fikir. Tam bir televizyon dehasısınız!

(Yiğitt ise xBUGRAx'i alaşağı edecek planı hala bulamamıştır. Ta ki...)

MasacRE: Sanırım bir şey bulduk. Kulağıma gelen sağlam bir dedikoduya göre FOXPlay 4N1K'yı devam ettirmeyecekmiş. Hem de sezon finali denilmesine rağmen!
Yiğitt: Harika! Düşünsene gençler isyan ediyor, FOX'a beddualar belalar okunuyor, Twitter yıkılıyor.. Resmen aradığımız sansasyonu bulduk! (telefona sarılarak) Alo Birsen'ciğim? Hayatım sana bomba ötesi bir haberim var.

(Birsen Altuntaş vakit kaybetmeden haberi yapmış, zor durumda kalma sırası xBUGRAx'e gelmiştir.)

xBUGRAx:
Bizi vuracak bir şey bulamayınca asılsız iftiralar atmaya başlamış, gördün mü?
ozgur2113: Asıl siz dışarıdaki öfkeli kalabalığı gördünüz mü? Bunlar bizi çiğ çiğ yer!
xBUGRAx: Meh. Kiraz Mevsimi zamanında bunun iki katını görmüştüm. (gözünü kısıp bakarak) Kampanyada verdiğimiz Fiat araba mı o?
ozgur2113: Şimdi ne yapalım? Yeni bir haber mi bulsak?
xBUGRAx: İşi kökünden halledeceğim, gidiyorum. Sen de şu Furkan'ı bir çağır, iki kas göstersin de yatıştırsın şunları.

(xBUGRAx otoparktaki arabasına binip arka kapıdan çıkar ve yarım saat sonra istediği yere ulaşır. Kendinden emin adımlarla binaya girip kapılardan birini çalar.)

Yiğitt:
Buğra? Ne işin var burada?
xBUGRAx: Fazla olmaya başladın sen.. Bu işi bu akşam yüz yüze bitireceğiz! Sen ve ben! Sadece ikimiz..!

2. BÖLÜM SONU

#KanalSavaşları
3. bölümüyle Perşembe 20.00'de eTV'de!

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Hahahah bence yaptığın en iyi dizi bu :Z Yine harika olmuş :F Ellerine sağlık @Aserat :Z

Murat Övüç kısmı güldürdü baya :A

@Çiğdem ve @mrt-06 sahneleri de iyiydi :F

Kiraz Mevsimi değil de SBSV olmalıydı orda KM bittiğinde çok olay olmamıştı ama SBSV bittiğinde FOX’a spam atıyorlardı TT’lee yapıyorlardı :F @xBUGRAx

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Hahahah bence yaptığın en iyi dizi bu :Z Yine harika olmuş :F Ellerine sağlık @Aserat :Z

Kiraz Mevsimi değil de SBSV olmalıydı orda KM bittiğinde çok olay olmamıştı ama SBSV bittiğinde FOX’a spam atıyorlardı TT’lee yapıyorlardı :F @xBUGRAx

Aynen. :A @Aserat KM fanları daha aklı başındaydı. :A Furkan'ı kendim için çağırtırım ayrıca sinirimi stresimi atmak için. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat and Özgür

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061
En büyük hayalim Murat Övüç'le çalışmak. :A O iş ya zirvede olacak ya da kariyerimi bitirecek. :A

Fiat mı o kısmı güldürdü. :F @Aserat
Ciddi ciddi bekliyorum onu da yaptırırsın sen. :A

Teşekkürler. :bhr: Ben de zevkle yazıyorum ama sezonu fazla uzatmayacağım yarıda kalmaması için. :A İlgi görürse 2. sezon onayı veririm ama. :A

Bu diziye göre SBSV döneminde @xBUGRAx Kanal D'de çalışıyordu o yüzden Kiraz Mevsimi olması daha doğru oldu. :A

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bu uzun senaryolarından en sıkılmadan okuduğumuz oluyor @Aserat :Z :Z :Z

Canevimi kakalama fikri güzel @mrt-06 a ama gerçek ben olsaydım Muratıda üstüne para verir Atacana satardım en gereksiz adam :F Benim reklam yüzüm Pilot olur @serhatt not al :bhr::bhr::bhr:

@xBUGRAx @Yiğitt yüzleşmeside ilginç oldu Yiğiti öldürecek bir ecünnü kanalı için :eek::eek::eek:

@xemrexxx de Acun gibi milletin yaptığı programları kendisi fikrini üretiyor gibi ben yapacam diyor :F :F :F

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,924
Puanı
1,061

Canevimi kakalama fikri güzel @mrt-06 a ama gerçek ben olsaydım Muratıda üstüne para verir Atacana satardım en gereksiz adam :F Benim reklam yüzüm Pilot olur @serhatt not al :bhr::bhr::bhr:

@xBUGRAx @Yiğitt yüzleşmeside ilginç oldu Yiğiti öldürecek bir ecünnü kanalı için :eek::eek::eek:

@xemrexxx de Acun gibi milletin yaptığı programları kendisi fikrini üretiyor gibi ben yapacam diyor :F :F :F
Teşekkürler. :bhr:

Star'ın işi zaten yapılmışları yapmak. :A @xBUGRAx iyi bilir. :A

Yiğit-Buğra cephesinde öldürme değil ama çok bomba olaylar yaşanacak sadece bekle. :Z

Normalde öyle ama burada kanal patronu olduğun için Murat değere biniyor o yüzden yapacak bir şey yok. İkiniz arasında da sürpriz gelişmeler olacak. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060

Teşekkürler. :bhr:

Star'ın işi zaten yapılmışları yapmak. :A @xBUGRAx iyi bilir. :A

Yiğit-Buğra cephesinde öldürme değil ama çok bomba olaylar yaşanacak sadece bekle. :Z

Normalde öyle ama burada kanal patronu olduğun için Murat değere biniyor o yüzden yapacak bir şey yok. İkiniz arasında da sürpriz gelişmeler olacak. :A

Ben aramızdaki çekimi hissettim okurken farklı bir yüzleşme olacak. :A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem and Aserat