Fav10 Oscar Takımı 2020 | Yılın En İyilerini Birlikte İzleyelim

Araf'ın yorumları ve puanları geçerli sayılsın mı?

• Hayır, geçerli sayılmasın.

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860
@Sherlock "Emma. ve Judas and the Black Messiah" filmlerinin konusu yok sanırım.

• Beğendim
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ben bu konuya yorum yaptığımı sanıyordum ama yapmamışım. :eek: Öncelikle hayırlı olsun etkinliğimiz. :Z @Sherlock

İçlerinde izlediğim filmler olduğu kadar izlemediğim bir sürü film var. En kısa zamanda (haftaya finallerim bittikten sonra) izleyip yorumlayacağım filmleri. :Z Yine de sormadan edemeyeceğim, son tarih ne zaman? :A
Çok teşekkürler Özgür beyciğim, yorumlarını bekliyoruz. :Z Başyapıt etkinliklerinde yorumlarınla şov yapmıştın resmen, benzer bir performans gelecek diye umuyorum. :A

Genelde Oscar'ın ödül törenine yakın bir zamanda bitiriyoruz ama bu sene ona çok var, Nisan ortasında olacak konuda belirttiğim gibi. Şimdilik Mart sonu, Nisan başı sona erecekmiş gibi hareket edelim biz. Tabloda yer alan çoğu film izlenebilir durumda zaten. :A
@Sherlock "Emma. ve Judas and the Black Messiah" filmlerinin konusu yok sanırım.
Haklı bir saptamadır muhtemelen, halledeyim. :D

Edit: Tabloda yer alıp film yorum konusu olmayan iki film kaldı şimdilik. Rizi ve The United States vs. Billie Holiday bu iki film. Tabloya eklenmeme sebebi ülkemizde izlenebilir olup olmayacaklarının kesin olmaması, yayınlanmalarına yakın bir zamanda durumlarına bakarız. :D @mesmeso61

• Harika
  • Beğendim
Reactions: mesmeso and Özgür

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Güncel Tablo (24.01.2021 itibari ile):

Fav10-Oscar-Takimi-24-01-2021.png

• Tabloda yer almayanlar ve bu konuyu/mesajı görüp etkinliğe katılmak isteyenler halen katılabilir.
  • Yazılmayan, hatalı yazılan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Puanlarınızın hesaba katılması için en az 3 (üç) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir.
  • Son olarak @Tolstoyevski ve @Aserat tabloya bir tık dikkatli bakarsınız. :A Sizler (özellikle de Top 250'den sorumlu seçkin jüri üyemiz @Tolstoyevski. :A) için ufak bir istisna yapmış bulundum...

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060

Ekli dosyayı görüntüle 98299

• Tabloda yer almayanlar ve bu konuyu/mesajı görüp etkinliğe katılmak isteyenler halen katılabilir.
  • Yazılmayan, hatalı yazılan veya değiştirilmesini istediğiniz puan/puanlarınız varsa söyleyebilirsiniz.
  • Puanlarınızın hesaba katılması için en az 3 (üç) film izlemiş, yorumlamış ve puanlamış olmanız gerekmektedir.
  • Son olarak @Tolstoyevski ve @Aserat tabloya bir tık dikkatli bakarsınız. :A Sizler (özellikle de Top 250'den sorumlu seçkin jüri üyemiz @Tolstoyevski. :A) için ufak bir istisna yapmış bulundum...

@bazinga @soo @mesmeso61 @Sherlock @Dosi @Tolstoyevski @The_Erinch @Silinmiş Üye @-potterhead- @Afet Güçverir @Ahmed @Araf @Aserat @denizz19 @Forumdash @Maskeli Fedai @Özgür @sokak sanati @Yiğitt @xdragxx @dreamy @MasacRE @MEnes ve katılmak isteyen herkes...
@bazinga 3 puan ne :bağır:umarım biraz artma olur.
5 fim yorumlamışım bile :A
------

@Özgür 0 puan? Ve izlenen film 1? :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Yahu @bazinga'nın puanı için neden ben sinir bozucu yiyorum. :A Bu yorumunun üstüne daha da çok düşürmez inşallah puanını yalnız. :A
Bunu da iyi hatırlattın teşekkür ediyorum, dipnot düşecektim unutmuşum. :A @Özgür beyciğim 7. Koğuştaki Mucize'yi yorumlamışsınız ama puanınızı göremedim, eklerseniz tablodaki "0" yerine puanınız gelecektir. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Yahu @bazinga'nın puanı için neden ben sinir bozucu yiyorum. :A Bu yorumunun üstüne daha da çok düşürmez inşallah puanını yalnız. :A
İyi tamam güldürü yaptım :A
Özgür neden 0 puan? Ve 1 film? Eğer yorum var puan yok diyeyse, benim içinde MA filmi öyle sayılır :A
Bir kaç güne fırlatırım yorum ve puanları. Beklemek benlik değil olmuyor :F
Yalnız son 2 haftadır film bakamıyorum. Film modu yine 0 oldu :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

Öyleyse her senelik klasik film ortalamamızı bu sene de hayli hayli geçeriz gibi Nisan’a kadar bam bam bam modu açılır, çok teşekkür ettim. :A Adaylıklar ne zaman belli olacak acaba, imkanı yok fakat acaba bir umut bekliyor insan o sene bu sene olur mu diye. :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Sherlock and Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İyi tamam güldürü yaptım :A
Özgür neden 0 puan? Ve 1 film? Eğer yorum var puan yok diyeyse, benim içinde MA filmi öyle sayılır :A
Bir kaç güne fırlatırım yorum ve puanları. Beklemek benlik değil olmuyor :F
Yalnız son 2 haftadır film bakamıyorum. Film modu yine 0 oldu :A
Soruna cevap verdim hatta muhtemelen görmüşsündür ben bu satırları yazarken çoktan. :A Ooo özüne döneceksin demek, @MEnes örnek al örnek... Kaç tane film izledin ama tablonun sonundasın... :A Daha çok zaman var ya, o mod yükselecektir tekrar inanıyorum. :A
Öyleyse her senelik klasik film ortalamamızı bu sene de hayli hayli geçeriz gibi Nisan’a kadar bam bam bam modu açılır, çok teşekkür ettim. :A Adaylıklar ne zaman belli olacak acaba, imkanı yok fakat acaba bir umut bekliyor insan o sene bu sene olur mu diye. :A
Güzel, işte aradığım @Tolstoyevski ruhu bu. :A Estağfurullah, bu etkinliği senin küsuratlı puanların olmadan hayal edemedim... :A Tören ertelenmeden önce 13 Ocak 2021 olması lazım adayların açıklanma tarihi ama ertelendikten sonrasını bilmiyorum, net bir bilgi yok sanırım henüz. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,535
Puanı
860

Üfff şimdi bir de 7. Koğuşa mı yorum yapacaz? :D

Bu arada Borat bizim ülkede Prime lisansı yokmuş. Bugün izleyecektim ama ülkenizde bulunmuyor uyarısı geldi.

• Üzücü

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Kısaca halledeceğiz artık. :A

Evet yok maalesef yayınlamadılar Türkiye Prime'da. :D
Şu sonradan attığın tabloyu konuda da güncellesene. Sonra mesaj arası aramak zor. İlk konuda da 3 filmde kalmışım :A her seferinde konuyuda güncelle. Bizde bakalım neler kalmış.

Bu arada 8 filmi yorumladım. Eklersin :A artı 4 tanede listeye almadığın filmleri yorumladım. Kaçırmadıysam toplam 12 tane 2020 yapımı film oldu gibi.

Sırada bekleyen 2 filmim var ama ikiside listenizde yok ama ben zaten listeye göre hareket etmeyeceğim. İlgimi çekenlere yöneliyorum :A artık Nisan ayı zamanında yorumlara bakarak 10 yaparım gibi listedekini. Okadar çok 2020 filmi varki, detay bakmaya üşeniyorum, zamanla keşfederim artık.

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
------

Puan vermemişim filme, şimdi veririm. :A Ben de sıfırı görünce şok oldum. :A

Bunu da iyi hatırlattın teşekkür ediyorum, dipnot düşecektim unutmuşum. :A @Özgür beyciğim 7. Koğuştaki Mucize'yi yorumlamışsınız ama puanınızı göremedim, eklerseniz tablodaki "0" yerine puanınız gelecektir. :A
Hemen puanımı yazıyorum konuya Sherlock beyciğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Üfff şimdi bir de 7. Koğuşa mı yorum yapacaz? :D

Bu arada Borat bizim ülkede Prime lisansı yokmuş. Bugün izleyecektim ama ülkenizde bulunmuyor uyarısı geldi.
Türkiye dışı bir ülkeye hızlıca gidip gelerek ( :A ) izleyebilirsin. Dünyada neredeyse sadece Türkiye'de yok. :A

• Güldürdün
Reactions: mesmeso

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710

Aralarından iki film izlemişim, bir tane daha izlesem yeter o zaman harika. :A Dediğiniz gibi filmlerin çok olması daha iyi oldu Sherlock beyciğim seçenekler açısından. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Soruna cevap verdim hatta muhtemelen görmüşsündür ben bu satırları yazarken çoktan. :A Ooo özüne döneceksin demek, @MEnes örnek al örnek... Kaç tane film izledin ama tablonun sonundasın... :A Daha çok zaman var ya, o mod yükselecektir tekrar inanıyorum. :A

Güzel, işte aradığım @Tolstoyevski ruhu bu. :A Estağfurullah, bu etkinliği senin küsuratlı puanların olmadan hayal edemedim... :A Tören ertelenmeden önce 13 Ocak 2021 olması lazım adayların açıklanma tarihi ama ertelendikten sonrasını bilmiyorum, net bir bilgi yok sanırım henüz. :A
Ben ve örnek almak, hahahaha sebepsizce güldüm... :A MEnes'in SABAR izleme standartlarında MEnes kuralları geçerlidir... :A Elbette son güne bırakacağız, elbette işler zora girdikten sonra fırlatacağız yorumları... :A @Maskeli Fedai

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Aralarından iki film izlemişim, bir tane daha izlesem yeter o zaman harika. :A Dediğiniz gibi filmlerin çok olması daha iyi oldu Sherlock beyciğim seçenekler açısından. :A
3 sayısına çok güvenmeyin büyük ihtimal sayıyı güncelleyeceğiz. Siz 17 gibi falan düşünüp ona göre izleyin. Koca sezonu 3 filmle bitirmek nedir. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
3 sayısına çok güvenmeyin büyük ihtimal sayıyı güncelleyeceğiz. Siz 17 gibi falan düşünüp ona göre izleyin. Koca sezonu 3 filmle bitirmek nedir. :A
İlk cümle üzdü...

Şu aralar film modunda değilim. :A İzlersem bile IMDb’de yüksek oy alan ve daha önce izlemediklerimi aradan çıkarmak daha mantıklı geliyor. :A

• Üzücü
Reactions: bazinga