En Son İzlediğiniz Film? 🎞

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Prayers For Bobby (Dualar Bobby İçin)

Olağanüstü bir filmdi sadece bunu söylüyorum. Eşcinseller'in zorlu dünyasını anlatan bir film. Hiç bir zaman olduğunuz kişiden utanmamanız , ne olursa olsun kendinizle gurur duymanız gerektiğini anlatan harika bir dramdı. Eşcinselliğin hastalık olmadığını , ön yargıları yıkan mükemmel bir filmdi . Ryan Kelly ve Sigourney Weaver döktürmüşler resmen performansları çok iyiydi. ''Amin demeden önce düşünün ve hatırlayın bir çocuk sizi dinliyor''

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Orta halli bir polisiye filmiydi. 2 polis uyuşturucu satıyorlar, sonra alan adamı öldürüp uyuşturucuyu geri alıyorlar ama ölen adamda narkotikte çalışan bir polis. Bu ölümle ilgili davada bu 2 polise veriliyor. Kendi işledikleri suçu kendileri araştırıyorlar. Suçu üzerine atıcak birini bulmaya çalışıyorlar filan.

Tempo pek yükselmesede iyi bir filmdi. Tupac'ın oyunculuğu iyiydi zaten onun için izledim filmi.

7/10

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Mezarına Tüküreceğim 2

Film gerçekten çok iyiydi. İlki kadar etkli olmasada intikam sahneleri çok güzel kurgulanmış. Katie'ye yapılan işkence çok fazlaydı ve midem kaldırmadı bir ara. Ama çok fena bir intikam aldı gerçekten kusursuzdu.Oyunculuklara gelince Jemma Dallender (Katie) çok güzel bir performans sergilemiş.Onun haricinde kadro idare ederdi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,865
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Ortalama bir aksiyon filmiydi. Ben pek beğenmedim açıkcası, konusu filan saçmaydı bence. Sadece aksiyon sahneleri iyi sayılırdı.

3 seksi kız görevlerinde başlarına gelen her sorunu gerek seksilikleriyle gerekde zekalarıyla çözüyorlar :D

Çerezlik bi film arıyorsanız izleyin onun dışında izlemezseniz bişey kaybetmezsiniz.

5/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Serinin 2.filminide izledim. İlk filme göre daha iyiydi bence. Hem komedi bakımından hemde aksiyon bakımından daha iyiydi.

3 meleğimiz yine hem çok güzeller hemde çok seksiler maşallah :D

Filmde sürekli mekan değiştirip, o mekana göre kılık değiştirme olayı süperdi :D Striptiz sahnesini beğendim :D Cameron Diaz'da ne vücut varmış arkadaş offf :D

7/10

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
ameikan hustle ve the words dan sonra GRAVITY
oscar en iyi yonetmen odulunu Alfonso Cuarón almasi boşuna degilmiş.
sandra bullouku pek begenmedim.
George coolney yine harikaydi.
filmin en akilda sahnesi ruya sahnesidi.
amerika hustle ve Gravity bugun izledim ama hala adaylar arasinda en iyi film oduklarina karar vermedim.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Güzel bir biyografi filmiydi. Konusuda futbol olunca o film ne kadar kötü olabilir ki :D

Biz seyirciler olarak futbolun sadece şov kısmını görüyoruz. Oysa ki futbolun dışıda bir o kadar haraketli. Bu film bu olayları çok iyi yansıtmış.

Oyuncluklar iyiydi. Teknik Direktörün o hırsı filan bayaa gerçekçiydi.

Brian Clough Leeds'ten kovulduktan sonrada 3.lig takımını şampiyonlar ligi şampiyonu yapmış, bu da ne kadar büyük bir teknik direktör olduğunu kanıtlıyor zaten.

7/10

@xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Tolga Çevik ne kadar başarılı bir oyuncu olduğunu bir kez daha gösteriyor ve çok başarılı bir performans sergiliyor. Filmi çok beğendiğimi ifade edeyim. Bu tarz filmleri severim doğrusu, o yüzden beğenmem çok normâl.

En doğal filmlerden biri. Hem film ilerliyor, hem ortaya senaryo çıkıyor. Senaryo derken, Sinan'ın mesleğinden bahsediyorum. Senarist Sinan'ın kendi yaşamından öyküsü. Bazen güldürdü, bazen de ağlatacak noktaya kadar getirdi. Genel olarak hep yüzümü tebessüm ettirdi. Tolga Çevik'in yanında, Ezgi Mola'ya da ayrı bir artı koymak lazım. Babacan rolündeki Erkan Can da ayrı bir poztiflik kattı filme. Senaryoyu yazan Yılmaz Erdoğan'ı ve yönetmen Kıvanç Baruönü'yü de tebrik etmek lazım.

Bu tarz doğal filmler çoğalması lazım. Hikayenin geçtiği yer olan Nevşehir ve manzaraları da çok iyi. Kapadokya derken, çok başarılı bir iş ortaya çıkıyor. İnsan bir anda orada yaşamakta istiyor. Çok sağlam bir iş çıkmış, çok beğendim.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

İlk 2 filmi izlemiştim ve beğenmiştim. Seriyi bitirmek için 3.filmide izledim ama ilk 2 filmin yanından bile geçemeyecek bir film olmuş. Çok çok kötü bir filmdi bence. Futbol dışında ne varsa filmde vardı. Santiago filmde figüran gibiydi, 2-3 sahnede vardı. Konu desen o da yoktu, resmen seriyi devam ettirelimde nasıl olursa olsun mantığıyla çekilmiş bir filmdi.

3/10

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
LIMITLESS - 2011 yapimi
-bu hafta bradley cooper Filmography isini izliyorum, bence guzel filmdi.
- senaryo okadar guzel yazilmiş ki, filmi birakamiyorsun, surekli sonu nasil olur diye merak ettim.
- filmin sonunu begenmedim, bence kotu son daha iyi olabilirdi.
- filmin yildizi: Bradley Cooper ve Robert De Niro
- filmin başlangıçini çok begendım,
- sonuç olarak guzel filmdi ama bradley cooperin filmographysinden aklimda kalan film olmaz.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,865
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Eğlenceli bir gençlik filmiydi. Konusu popüler olmak için, okulun en güzel kızıyla bir anlaşma yapan ezik öğrencinin popüler olmaya çalışmasıydı. Filmin genelinde zencilerde olduğu için film bayaa komikti :D Çocuğun yolda yürürken dans etmesi filan sesli güldürdü :D

Onun dışında akıcı bir filmdi, sıkılmadım izlerken. Sonu her zaman ki gibi mutlu bitti :D Filmde 1-2 tanıdık isimde vardı onlarıda görmek güzel oldu :D

8/10

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
Yerdeki Yıldızlar (Her Çocuk Özeldir)

İzlemeye doyamadığım bir film.Bir başyapıt. İkinci kez izliyorum bir daha hiç sıkılmadan izleyebilirim. Fazla söze hiç gerek yok bir Aamir Khan efsanesi :) İzlediğim en iyi filmlerden biri ve benim en sevdiğim Aamir Khan filmidir.

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,225
Puanı
1,060