En Son İzlediğiniz Film? 🎞

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Scarlett Johansson için izledim filmi. Vasat üstü bir filmdi, bazı yerlerinde sıkıldım. Scarlett'e kesinlikle sarı saç daha çok yakışıyor :D Siyah saçlı hali pek iyi değildi :D

Küçük çocukta DiCaprio reyizin ikizi gibiydi :D

6/10

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Filmle ilgili yorumum için tıklayın.

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
Hangover 2 – Bradley cooper'in filmogrphyisnden onemli bir film serisi.
Filmin yildizlari: Bradley cooper – ken Jeong – Zach Galifianakis.
Serinin ilk filmine gore senaryo çok zayifti.
Filmin ilk 30 dakika civari zorlama gibi duruyor ama sonrada toparliyor.
Filmin akilda kalan sahnesi: arabayala takip sahnesidi – Club sahnesi – silahi oyuncak sanmasi
Filmin sonundaki konuklar olmamişti ozellikle Mike Tyson
Sonuç olarak yine kahkaha attiran bir filmdi ama ilk filme gore zayifti.
Benim IMDB puanim: 5
Yarinki film: Bradley cooper filmographysinden : HIT & RUN

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Çok güzel ve eğlenceli bir Gençlik / Müzikal filmiydi. Eski olmasına rağmen ben çok beğendim. O dönemin giysileri, müzikleri filan çok güzeldi. Komedi olarakta çok iyiydi. John Travolta reyiz çoğu yerde güldürdü :D Basketbol sahnesi, kapı çarpma sahnesi, arkadaşlarının yanında kızla dalga geçip tek olduğunda özür dilemesi filan güldürdü :D

John Travolta'nın izlediğim ilk filmi oldu ve devamıda gelicek inşallah. Oyunculuk olarak inanılmazdı. O dansları filan her oyuncu yapamaz resmen döktürmüş reyiz :D

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Serinin ilk filmini izledim. Bence iyiydi, senaryo olarak zayıf olsada dövüş sahneleri filan çok iyiydi. Hapishane filmlerini seviyorum zaten, üstüne birde boks eklenince daha da güzel olmuş.

Iceman'e o dövüşten sonra hala Yenilmez dediklerinden sonra Monroe diye bağırdıkları sahne favori sahnemdi çok iyidi be :D

Bu filmi izleyince Prison Break'ı özlediğimi hatırladım, onuda tekrar izlicem yakın zamanda :D

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

İlk filme göre hem senaryo yönünden hemde dövüş sahneleri yönünden daha kaliteli bir filmdi. Yine hapishanede geçiyor film ve bu sefer daha da acımasız bir yerde.

Yuri Boyka müthişti, dövüş sahneleri filan süperdi :D Iceman'in değişmesi kötü olmuş ilk filmdeki daha iyiydi.

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Serinin 3.filminide izledim. Bence serinin en iyi filmiydi. Film tamamen Yuri Boyka'nın üstüne kuruluydu. 2.filmin sonunda bacağı kırılan ve tuvalet temizliğine kadar düşen Boyka, bütün dünyadan en iyi 8 hapishane dövüşcüsünün katılacağı turnuvaya girmek için bacağını güçlendirip, kendi hapishanesinin şampiyonu olup turnuvaya katılıyor ve özgür olmak için turnuvayı kazanmaya çalışıyor.

Dövüş sahneleri diğer 2 filme göre bayaa fazlaydı turnuvanın etkisiyle. Artı olarak heyecan ve aksiyonda vardı, özellikle sonda ki dövüşte bayaa heyecanlandım ben :D 4.filmde olacakmış heralde, inşallah olurda Boyka'nın dövüşlerini izlemeye devam ederiz.

10/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
The Heat - 2013 yapimi.
- bence sandra bullock sinifta kalmiş bu filmde.
- evet film gişeye yapilmiş ama gişeye yapilmiş guzel filmlerde var.
- filmi izlerken ilk 1saat çok eglenceli ama son 1 saat sikinti başliyor, ozellikle yanliş cast yuzunden olabilir.
- filmin yildizi: Melissa McCarthy
- senaryo zorlamaydi, yoksa sandra bullock oynayamamişti, kararsiz kaldim.
- filmin soundtracki guzeldi.
- filmin guzel/komik sahneleri vardi, ama filmin sahnesi diyecigim sahne bence yoktu.
- ama 2 hafta once The Hangover serisini bir daha izledim, ve o seri ve The heat gişeye yapilmiş filmler ama The Hangover baya onde, hatta The hangover IIIdeki melissa daha iyidi.
- film nedense bana GTA Vice City Oyununu hatirlatti.
- benim IMDB puanim 5.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Tekrar izleyeceğim filmlerden biriydi ve bugün 2. kez izledim.

Gençlik filmi deyince bu tür filmleri izleyenlerin aklına ilk gelicek filmlerden birisidir. Gerek konusuyla gerek de oyuncularıyla çok güzel bir film. Sonununda mutlu bitmesi insanı daha da keyiflendiriyor izlerken. Elisha Cuthbert'in en güzel olduğu zaman çekilmiş film. Şu sıralar eski güzelliğinden çok uzakta bence.

Emile Hirsch'de utangaç liseli rolünü çok iyi oynamış.

Gülmek ve eğlenceli bi film izlemek istiyorsanız tavsiye ederim.

9/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Sürükleyici bir filmdi. Zekice yazılmış bir senaryo, müthiş bir akıcılık, oyunculuklar ve gerilimin tavan yaptığı süper bir filmdi.

8/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

İlk film gibi zekice yazılmış bir senaryo vardı. Devam filmleri genelde 2.filmde biraz saçmalar ama bunda öyle bişey yoktu. Tabi daha diğer filmleri izlemedim ama ilk 2 film aynı kalitedeydi bence. Hatta bu film biraz daha önde olabilir.

Gerilim ve heyecan yine vardı. Bu sefer ortak noktaları hapishaneye girmiş 7 kişi, bir odanın içinde kurtulmaya çalışıyorlardı. Olaylar oldukça insanların yaşam uğruna birbirine neler yapabileceği çok iyi anlatılmış.

Tuzaklarda çok iyiydi. 40 yıl düşüsem aklıma gelmeyecek şeyler vardı :D

Sonunda yine bayaa bi şaşırdım, ters köşe yapmak böyle bişey heralde :D

8.5/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

İlk 2 filme göre daha vasat bir filmdi. Yine senaryo, işleyiş filan iyiydi ama ilk 2 film kadar değildi bence. Sonu yine bayaa heyecanlı ve şaşırtmalı bitti.

Bu filmde iğrençlik biraz daha fazlaydı, bazı yerlerde kötü oldu izlerken :D Tuzaklar çok fena ama çok zekice hazırlanmış hepsi :D

7/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Yine heyecanın gerilimin dibine vurmuşlar. Şu 4 film içinde sonu en karışık olan filmdir heralde. Kimin ne olacağı belli olmuyor filmde ve bu gizem filmin sonunda çok karışık bir şekilde açıklanıyor.

İlk baştaki otopsi sahnesi acayip gerçekciydi. Tuzaklar ve oyunlar çok zekiceydi yine.

7/10

KayıpSehir

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,645
Puanı
360
The Hunger Games : Catching Fire

Destansı filmden muhteşem bir devam serisi olmuş. Oyunculuklar ,genel kurgu ve efektler kusursuzdu. Jennifer Lawrence tek başına yürütmüş zaten filmi. Bu filmde kendini daha da ön plana çıkartmış. Tüm övgüyü ve ödülleri sonunda kadar hakeden bir film. Devamını merakla bekliyorum 'Mockingjay' :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Filmle ilgili yorumum için tıklayın.