En Son İzlediğiniz Film? 🎞

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060

Filmle ilgili yorumum için tıklayın.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Testere serisinden sonra bu film ilaç gibi geldi :D

Bence güzel bir gençlik filmiydi. 1-2 yerde sesli güldüm :D Konusu itibariyle klişe gibi olsada ben sıkılmadan beğenerek izledim.

Amanda Bynes çok iyi oynamış. 2-3 tane daha gençlik filmini izlemiştim. Bu türün en iyi oyuncularından biriydi ama şuan ki geldiği durum üzücü. Keşke devam etseydi gençlik filmlerinde oynamaya.

7/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Tekrar izleyeceğim filmlerden biriydi ve bugün 2.kez izledim :D

Süper bir filmdi. Kızlar, müzikler filan harikaydı :D Pek çok yerde sesli güldüm :D Özellikle cüceyi fırına attıkları sahne çok iyiydi :D Parti dediğin böyle olur, herşeyiyle on numara bir gençlik filmiydi :D

10/10

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Pacino ve De Niro reyizlerden müthiş bir polisiye filmdi. Süresi biraz uzundu (170 dk.) Bazı yerlerinde sıkıldım ama genel olarak çok beğendim. Konusu işleniş, aksiyon sahneleri filan çok iyiydi. Filmde De Niro kötü ve karizmatik adamı oynayınca en sevdiğim karakter o oldu tabi :D Pacino reyizde hırslı bi polisdi, filmde pek sevemedim açıkcası :D

Ayrıca De Niro ve Pacino reyizlerin karşılıklı oynadıkları sahneler ayrı ayrı çekilip montajlanmış sonradan :D

9/10

Çok iyi bir gençlik filmiydi. Diğer filmlerin aksine hiç +18 sahne yoktu filmde. Aslında konuda yoktu, sadece o dönemin gençleri anlatan bir filmdi. Son sınıfların, 1.sınıflara yaptıkları ve 1.sınıfların kaçışı güldürdü :D

Filmde 3 tanede o zamanların küçük ama şimdilerin büyük oyuncuları vardı :D Milla jovovich, Ben Affleck ve Matthew McConaughey :D Onlarında gençlik hallerini görmek güzeldi :D

7/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu aralar hiç film izlemiyorsunuz heralde :D

@OzaN @berkann @gundix123
Çok zaman oldu izlemeyeli. Bu ara hem vakit yok hem de vakit olsa bile dizi ağırlıklı oluyor bu dönem.

Zaten genelde Oscar döneminde filmlere gömülüyorum bir de yaz tatilinde. Onun dışında diziler ağırlıklı oluyor. Ama tabii etkinlik filmlerini izleyeceğim gelecek haftadan itibaren. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
Çok zaman oldu izlemeyeli. Bu ara hem vakit yok hem de vakit olsa bile dizi ağırlıklı oluyor bu dönem.

Zaten genelde Oscar döneminde filmlere gömülüyorum bir de yaz tatilinde. Onun dışında diziler ağırlıklı oluyor. Ama tabii etkinlik filmlerini izleyeceğim gelecek haftadan itibaren. :D

Bende vakit çok :D Sınavlara kadar günde 1 film olarak gidicem, sonra dizilere başlıcam inşallah :D

Yaz tatiline az kaldı, o zaman yardırırız artık filmlerde :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Filmin büyük çoğunluğu tek mekanda geçmesine rağmen bence çok iyi bir filmdi. Karakterlerin hepsinin farklı özelliklerde olması filmi ilginç kılmış :D Bender karakteri en komik olandı bence :D En başta hiçbir yere bakmadan yürümesi :D Diğerlerine sataşması filan birçok yerde sesli güldürdü :D

Sonlara doğru karakterlerin birbirlerine neden ceza aldıklarını anlatması filan güzeldi :D Yalnız sonu değişik bitti ama :D Ben sporcuyla güzel kızın birleşceğini düşünmüştüm ama tersi oldu :D Ergende tek kaldı :D

8/10

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,860
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Filmin büyük çoğunluğu tek mekanda geçmesine rağmen bence çok iyi bir filmdi. Karakterlerin hepsinin farklı özelliklerde olması filmi ilginç kılmış :D Bender karakteri en komik olandı bence :D En başta hiçbir yere bakmadan yürümesi :D Diğerlerine sataşması filan birçok yerde sesli güldürdü :D

Sonlara doğru karakterlerin birbirlerine neden ceza aldıklarını anlatması filan güzeldi :D Yalnız sonu değişik bitti ama :D Ben sporcuyla güzel kızın birleşceğini düşünmüştüm ama tersi oldu :D Ergende tek kaldı :D

8/10
Sonunu niye anlattın ki spoiler butonu kullanmadan. :D

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911

Çok etkileyici bir filmdi. İnsanların uyuşturucu için neler yaptıklarını bayaa gerçekçi bi şekilde anlatmışlar. Oyunculuklar çok iyiydi. Marlon Wayans reyiz komedide süper zaten, dram filminde de göstermiş kendini.

Jared Leto ve Jennifer Connelly ikiside film çekilirken 30 lu yaşlarda olmasına rağmen 18 yaşındakiler gibi görünüyorlardı :D

Son sahnelerinide çok beğendim.

9/10

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,264
Puanı
1,061

Topragim @Arslan Bey 'in tavsiyesi üzerine izledigim bir film oldu "Şaşkın". Serenay Sarikaya'in kücüklügü falan var demesi üzerine izledim filmi. Tabi Serenay Sarikaya'nin rolü tek tük filmde, yok denecek kadar az.

Filme gelecek olursak bence harika bir Ask filmi olmus. Yani her sey cok basit ve bir o kadar da yapmacik olsa da filmde, Ask cok iyi islenmis konuda. Insan izlerken hissedebiliyor diyebilirim. Onur Ünsal (Mehmet) ve Evrim Akin (Zeynep) harika bir uyum saglamislar. Filmde bircok ünlü isim var aslinda. Ahmet Mümtaz Taylan'in sicak durusu filme de yansimis. Keza Selin Demiratar'i da begendim.

Kücük bir spoiler;

Filmdeki telefon ve radyo programi daha sonra yapilan Kaybedenler Kulübünü hatirlatti. Yigit Özsener ve Nejat Isler'in hani radyo programi yaptigi filmde. Bu film aslinda tam ters taraftan bakiyor. Simdi arayanlarin tarafindan bir bakis var.

Radyoda söylenen Ask tarifleri de tam böyle secilmislerden yani. Yüregine dokunabiliyor insanin.

Filmde Ask'tan cok bircok komik sahnede var. Komedi ile Ask'in oldugu bir film yani. Özellikle filmdeki Cetin karakterini canlandiran Serdar Yegin'in sahneleri daha dogrusu yasadigi olaylar, fanteziler falan gülmek icin garanti. :D

köpeklerin sahnelerini spoiler icinde degineyim. Köpeklerin oyunculuklari da harika yani. Keza ihanet olayinda koptum :F

Yalniz Ahmet Mümtaz Taylan 20 senedir kimi beklemis simdi onu göstermediler yada ben anlamadim @Arslan Bey :D

Keza orada bir teknisyen var, niye her ise o kosuyor ve hep siritiyor birisi "abi her ise sen mi kosuyorsun" dediklerinde? :D

Zevk aldigim bir film oldu. Ayrica Evrim Akin'a hayran kaldim. Belki de filmin büyüsüne kapilmis da olabilirim :D

Puanim: 8.2/10