değerli okuyucu kitlem gelin kavgalı dövüşlü aşklı entrikalı hikâye anlatçam

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
öteki aşk hikayemdeki kavgayı ve msn şakalamamı daha detaylı anlatıcam ilerleyen bölümlerde.normalde berfu üzerinde bu kadar çok durmayacaktım ama işler normal gitmedi işte :D hiç beklemediğim bi biçimde bilinçaltımdaki berfu aşkı ortaya çıktı :p

berfu'nun şutladığı oğlan bana neden bişey yapmadı,anlattığım sebepten.benden dayak yerken fotoğrafını çekmiştim,onu yaymamdan korktu.artı kız beni seçmişti,boşa kürek çekmiş olurdu.

bu arada berfu'nun numarası kalmış benim eski sim kartta,aradım 2-3 kez ama açılmadı.sanırım numarayı değiştirdi.ona ulaşırsam haber ederim size.

Frank Slade

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,355
Puanı
535
öteki aşk hikayemdeki kavgayı ve msn şakalamamı daha detaylı anlatıcam ilerleyen bölümlerde.normalde berfu üzerinde bu kadar çok durmayacaktım ama işler normal gitmedi işte :D hiç beklemediğim bi biçimde bilinçaltımdaki berfu aşkı ortaya çıktı :p

berfu'nun şutladığı oğlan bana neden bişey yapmadı,anlattığım sebepten.benden dayak yerken fotoğrafını çekmiştim,onu yaymamdan korktu.artı kız beni seçmişti,boşa kürek çekmiş olurdu.

bu arada berfu'nun numarası kalmış benim eski sim kartta,aradım 2-3 kez ama açılmadı.sanırım numarayı değiştirdi.ona ulaşırsam haber ederim size.

Ne bitmez hikayeymiş Panpa:D8 Sezon çekeriz böyle:D

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
cok sertsın ayrıca dogan .pp
panpa valla gayet yumuşak davrandım bence.iyi niyet tamam ama sıkıldıysanız okumayın ben napayım ki şimdi?ben de beklemiyordum bu kadar anlatmayı ama talep gelince sürdürdüm.mesela önceki hikayeye talep gelmedi kısa kesip kapattım.elbette bitecek bir yerde.

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ben sıkılmam zaten yazılarını takip etmek için gitmiyorum okurum yani sen anlattıkça :) ister kavga dövüş olsun isterse bilinmez aşk çıkmazı olsun farketmez değiştirebilirsin senaryoyu biraz :)

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
ben olanları anlatıyorum.başlarda aksiyonlu kısımlardan seçeyim dedim de en nihayetinde polat alemdar değilim,ekşın da bi yere kadar.neyse şu söz verdiğim akşam partını gireyim:

temmuz başlarıydı,berfu'ya hiçbir yoldan ulaşamıyordum.telefonunu açmıyordu,mesajlarıma cevap vermiyordu,msnde yoktu.bir gün tanımadığım bi numaradan mesaj attı.babası istemiyordu görüşmemizi tam tahmin ettiğim gibi.rahatça görüşebilmek için beklediğim yaz tatili yalan olmuştu.okullar açıldığı ilk gün konuştuk tekrar "biz bu şekilde devam edemeyiz,babam beni engellemek için her şeyi yapacak,böyle olmaz bu" dedi."kendine başka kız bul,çok isterdim ama olmaz bu şekilde" dedi.fazla üstelemedim,kabul ettim.sonrası şurda işte: beyler toplaşın çok duygusal aşk hikayemi anlatıyorum şimdi diyebilirsiniz madem bu kadar özledin anlatırken,neden o zaman damdan düşer gibi kabul ettin?belki çok kolay başlaması ve çok saçma bitmesinden,belki de o zamanki ergensel bakış açım.ve tabii ki tamamen kaybedeceğime hiç kaybetmek istememem.berfu sevgililikte ısrar etsem arkasına bile bakmadan gidecekti,o derece sözünü dinlerdi babasının.sonra da unutur giderdik birbirimizi.unutmak istemedim.kaybetmek istemedim.o kızı görmemiş olsam tamamen kaybederdim berfu'yu belki.yalnızlığımdan ötürü ona saracaktım çünkü yeniden.saçma bulabilirsiniz ama kafam normal çalışmıyor zaten anasını satayım nasıl bi insanım ben kendim bile çözemiyorum.

devamında linkini verdiğim hikâyenin aksiyonlu kısımlarını (kavga ve msn şakalaması) anlatacağım panpalar.onu okumanıza gerek yok,belirttiğim bölümler dışındaki bölümleri çok çok kısa özet geçecem burda sizlere zaten.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
bugün bir arkadaştan yeni telefon numarasını buldum.arasam mı aramasam mı diye düşünüyorum.arasam ne diyeceğim ki?keşke değiştirmeseydi de dün gaza gelmişken bitirseydim şu işi.

bu arada 1 part daha gireyim gelmişken şu 1. hikayedeki ilk kavgayı anlatayım size:

berfu bana git yeni manita bul kendine demişti açık açık özetle.ben takmadım ta ki öbür hikayedeki kızla tanışana kadar.buna kod adı bulmaya gerek yok fazla bahsetmcem burda ondan.o kız benim çıkma teklifimi reddetmiş sonra benle hiç görüşmemeye başlamış çünkü sevgilisi erkeklerle görüşmesini istemiyormuş.özellikle büyük sınıflarla,muhtemelen kızlardaki olgun erkek merakından tırsıyordu.ben buna dayanamadım tabi.bizim sınıftaki panpalarla konuştum,bana hak verdiler."bu çocuğa ibret vermemiz lazım" dediler.planları yaptık.ama içimizden biri o çocuğu tanıyordu.çevresi çok genişti çocuğun.ama çevresi genişlerle teke tek mücadelelerde hep üstün gelmiştim zaten.biz de 11/F'ydik,biz de birbirimize sahip çıkabilirdik,biz birbirimizin arkasıydık.bundan dolayı korkmadık ve "mücadeleye devam" dedik.bir gün okul çıkışı takip ettik çocuğu.ara sokağa girerse adam gibi konuşur hallederiz belki diye.bi ara sokağa girdi ama adamları dediğimiz arkadaşlarıyla birlikte.biz de çıktık belirdik ordan."ne var noldu" dedi onun adamlarından biri.aramızdan bazıları korkmaya başlamıştı.lan ya bize bıçak çekerlerse.ne yapacaz nasıl yapacaz anasını satayım.yine de epey sakin göründük gözlerine.çocuk bizim neden geldiğimizi anladı tabii."ben bunları hatırladım" dedi."11'lerin eşit ağırlık sınıfı bunlar,hatta şu oğlan (burda şair bana sesleniyor) benim kıza asıldı bir ara" asılmak?olm kafan iyi mi senin?hiçbir kıza darağacı olsalar asılmam.onları rahatsız edecek şekilde konuşmam onlarla yani.neyse,"sapı olduğunu nerden bilsin lan çocuk sanki törenle başladınız çıkmaya" dedi bizden birisi.oğlan buna sinirlendi onun üstüne yürüdü.biz de allah ne verdiyse giriştik sonra.o kadar sertti ki bu bizim sınıftan selim (aklıma ilk bu isim geldi) ağır sakatlandı.ama en son hepsini haşat ettik."o kızdan ayrılmazsan çok daha beterini yaparız,sana da adamlarına da." dedim.sonra kalktık gittik.selim'le ilgilendik eczaneden bant falan kaptı birimiz,birimiz de markete gidip birkaç şişe soğuk su aldı onları bastık yaralarının üstüne falan.eleman 3.5 attı o olaydan sonra bir daha asla bulaşamadı bize.bu yönden oldukça şanslıyım,kavgada yenilenler bir daha asla rövanş almaya çalışmadı benden bugüne kadar.

sonraki birkaç part o hikayedeki msn şakalamasını da hatırladığım detaylarıyla aktarcam size.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
sadece bikaç part öbürüyle kesişecek.onu da sen ekşın istedin diye yapıyorum.kesin bi karar ver.

hatta hikaye bitsin mi devam etsin mi o konuda da bi karar verin

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@358 uydurmuyorum yaşadığım şeyleri anlatıyorum.burdan devam edeceksem ekşını unut.yeni ve kurmaca bişey anlatmaya başlayayım aksiyonlu bir süre sonra onu bekle sen de.daha ilk sayfada dedim "kesişen yerler olacak" diye.daha neyin peşindesin anlamadım.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
@358 uydurmuyorum yaşadığım şeyleri anlatıyorum.burdan devam edeceksem ekşını unut.yeni ve kurmaca bişey anlatmaya başlayayım aksiyonlu bir süre sonra onu bekle sen de.daha ilk sayfada dedim "kesişen yerler olacak" diye.daha neyin peşindesin anlamadım.
pardon abi bi yanlışımız olmasın hikaye devam ediyorsa zevkle dinlerim foruma giriş sebebim bu