değerli okuyucu kitlem gelin kavgalı dövüşlü aşklı entrikalı hikâye anlatçam

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
geçen gün dediydim ya onu anlatçam.renk katmak için bazı yaşamadığım başımdan geçmemiş şeyler de anlatçam ama hangisi gerçek hangisi sallamasyon söylemeyecem.içinde kavga,dövüş,aşk,entrika her şey var.gelin başlayayım

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
sağolun genşler.

şimdi ben lisedeki ilk senemin yaz tatilindeyim,bir gün bornova'ya gitmiştik misafirliğe ben evde otur otur sıkıldım çıkıp dolaşçam dedim.izmirliler bilir bornova kalabalık tıklım tıklım bi yerdir trafik falan hak getire.bu nedenle baştan karşı çıktılar ama sonra izin kopardım dolaşıyorum ortalıkta.bizim okuldan bi elemanla karşılaştım yolda.b şubesindeydi geçen sene.pek sevmezdik onları,benim de muhabbetim yoktu hiçbiriyle ama naparsın,görünce selamlaştık ettik.bana dedi gel la şu sokakta bizim arkadaşlar var yalnız yalnız napçan buralarda gel akalım dedi.mantıklı geldi elemanın dedikleri,gittim onla.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
bu çocuğun panpaları meğer okula falan gitmiolarmış,bırakmışlar o işleri bütün gün sokaklarda freestyle.iş güç de yok.para desen o da yok haliyle.ee nereye akacaz?bizim okuldaki oğlan dedi ki bende para var la gelin bişeyler içek,falanca barda tanıdık abi var bi köşeye sokar bizi iki bira içeriz kalkarız dedi.onu da kabul ettim bara girdik oturduk konuşuyoz.o arada da bu arkadaşın tanıdığı geldi bunları niye getirdin lan başımı yakçan gerizekalı dedi.ben de sorun çıkarmamak için tamam biz kalkalım o zaman dedim tersledi beni de otur lan yerine dedi.gergin gergin bekliyorum,pişman oldum geldiğime de.

Assassin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
117
bu çocuğun panpaları meğer okula falan gitmiolarmış,bırakmışlar o işleri bütün gün sokaklarda freestyle.iş güç de yok.para desen o da yok haliyle.ee nereye akacaz?bizim okuldaki oğlan dedi ki bende para var la gelin bişeyler içek,falanca barda tanıdık abi var bi köşeye sokar bizi iki bira içeriz kalkarız dedi.onu da kabul ettim bara girdik oturduk konuşuyoz.o arada da bu arkadaşın tanıdığı geldi bunları niye getirdin lan başımı yakçan gerizekalı dedi.ben de sorun çıkarmamak için tamam biz kalkalım o zaman dedim tersledi beni de otur lan yerine dedi.gergin gergin
bekliyorum,pişman oldum geldiğime de.

128727263379593029.jpg

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@11 beğenmişindir umarım.neyse bu hikâyeye devam ediyorum şincik:

oturduk biraları yudumluyoruz,tabi bir yandan ben 3.5 atıyorum ya biri görüp arıza çıkarırsa polis molis gelirse diye.süt değilim ama sonuçta tanımadığın herifin barında beleşçi konumundasın,sen ne hissedersin oğlum?süt olsam 14-15 yaşlarımda bira içiyor olmam zaten.neyse eleman su bardağına doldurmuştu birayı zaten bitiriverdim çabucak.hadi bitirin de kalkalım dedim.niye acele ediyon falan diye üsteledilerse de içtik,bizim eleman (adına onur diyelim,3.şahıs ifşası olmasın diye gerçek adını vermeyecem) onur parayı ödedi çıktık.ordaki elemanlardan biri (buna murat diyecem) ben daha olmadım lan dedi,ben geri dönüyorum.biz 3 sap kaldık,onur böyle olmıcak yalnız manitaları da çağıralım dedi.sanki adam 15 yaşında sivilceli bi ergen değil de playboy ekrem.adam manitasını aradı,öteki çocuk samet de aradı manitayı,benim yok tabi.o okuldan mezun olmuş kızı unutamıyorum (kızla ilgili ayrıntılar öteki hikayemde).bunlar manitam yok diye benle alay ettiler ama fazla büyütmediler.kızlar da gelemedi zaten...

Assassin

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1
Puanı
117
@11 beğenmişindir umarım.neyse bu hikâyeye devam ediyorum şincik:

oturduk biraları yudumluyoruz,tabi bir yandan ben 3.5 atıyorum ya biri görüp arıza çıkarırsa polis molis gelirse diye.süt değilim ama sonuçta tanımadığın herifin barında beleşçi konumundasın,sen ne hissedersin oğlum?süt olsam 14-15 yaşlarımda bira içiyor olmam zaten.neyse eleman su bardağına doldurmuştu birayı zaten bitiriverdim çabucak.hadi bitirin de kalkalım dedim.niye acele ediyon falan diye üsteledilerse de içtik,bizim eleman (adına onur diyelim,3.şahıs ifşası olmasın diye gerçek adını vermeyecem) onur parayı ödedi çıktık.ordaki elemanlardan biri (buna murat diyecem) ben daha olmadım lan dedi,ben geri dönüyorum.biz 3 sap kaldık,onur böyle olmıcak yalnız manitaları da çağıralım dedi.sanki adam 15 yaşında sivilceli bi ergen değil de playboy ekrem.adam manitasını aradı,öteki çocuk samet de aradı manitayı,benim yok tabi.o okuldan mezun olmuş kızı unutamıyorum (kızla ilgili ayrıntılar öteki hikayemde).bunlar manitam yok diye benle alay ettiler ama fazla büyütmediler.kızlar da gelemedi zaten...

Zaaa gelmemişler sesli güldüm :D

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
neyse biz geziyoruz tozuyoruz bunlarla,ben hâlâ gerginim.biri doğru düzgtün muhabbetim olmayan bi adam diğerini hiç tanımıyorum zaten...keşke evde uslu uslu otursaymışım,en azından güvende olacaktım tanımadığım adamlarla abazan muhabbeti çevirmek zorunda kalmayacaktım.samet dediğim eleman bu ara bakkala gitti bi kısa winston alıp geldi oha lan dedim içimden,nasıl bi herife çattık?birazdan esrar falan da çeker bu diyorum normalde bu kadar bela bi tiple hayatta yanyana dolaşmam.evladım olsa sevmem bu tipleri,o derece.