değerli okuyucu kitlem gelin kavgalı dövüşlü aşklı entrikalı hikâye anlatçam

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
bence şimdi okutursan seninle ilgili kesin düşüncesini öğrenemezsin.
bu okuduğu konunun etkisinde kalır fazlasıyla kararıda o yönde değişebilir.
ama görüştüğünüzde sana göre davranışlarına ve konuşmalarına göre ne düşündüğü konusunda fikir sahibi oluğ atarsın linki okutursun.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
aslında hiç okutmayı düşünmüyorum çünkü ilk tanıştıktan sonraki bölümlerde onu sadece bi ego tatmin aracı olarak kullandığımdan falan bahsetmiştim,ama maili atan kişiyle ilgili de pek iyi şeyler yazmamıştım hikâyede ve o rahatsız olmamış :D ve bana okutmam gerektiğini söylüyor hatta mail şöyleydi copy-paste (ismini sildim ve birkaç yeri kırptım ama):

merhaba; şu linkteki öykünüzü okudum https://fav10.net/f531/degerli-okuy...ovuslu-askli-entrikali-hikaye-anlatcam-75641/ ve bu konuda bişeyler söylemek istedim: sanırım aynı okulun aynı sınıfındaydık, karakterlerden birini kendime çok benzettim. adım bla bla bla, eğer o kişiysem lütfen bana bildirin. bir de berfu ile ilgili kısım oldukça ilgimi çekti, yeniden görşüyor olmanıza çok sevindim bence ona bu öyküyü okutmalısınız gerçekleri o da öğrenmeli nacizane önerim.
cevabınızı bekliyorum.

ama düşününce okutmamak,okutacaksak da olayların gelişimine göre okutmak daha doğru evet.yardım için teşekkürler...

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
Ne demek rica ederim :)
Ama okumuş olsa tepkisi ne olurdu bende merak etmiyo değilim :)

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
berfu ile ilgili gelişmeleri buradan aktaracağımı söylemiştim.

kız izmir'e geldi ve gitti.başka bir amaçla geldiğinden fazla görüşemedik ama konuşurken konu eskilere döndü.oldukça neşeliydi anılarımızdan bahsederken falan.mesajlaşmalar sıklaştı.olumlu yönde ilerleme var.

farklı şehirlerde olmamız nedeniyle şimdi şu an eskisi gibi olmuyoruz olamıyoruz ama bir gün bunun da değişeceğinden eminim...