değerli okuyucu kitlem gelin kavgalı dövüşlü aşklı entrikalı hikâye anlatçam

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
bende uyumayı düşünüyorum birazdan. yarın çok işim var erkenden koşturmaya başlıcam yarın yazabilirsin :(

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
iyi geceler ayrıca senin adına çok mutlu oldum umarım seninde mutluluğun uzun olur panpa :)

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
1 part daha giriyorum.son part bu da zaten:

1.hikayedeki esas kızın panpası benim adıma fake msn açarak kıza benim ağzımdan yazmıştı saçma sapan şeyler.bunu öğrendiğimde neye uğradığımı şaşırdım.adım sapığa çıkmadan bundan kurtulmalıydım.bunu yön değiştirme mekanizması kullanarak yaptım.dövdüğümüz çocuğun feykini aldım.sadece o kızı ekledim ve bunun yedek msnim olduğunu diğerinin çalındığını söyledim (o çocuğun ağzından).bunu kimsenin bilmediğini kimseye söylememesini söyleyerek olayın anlaşılmasına engel oldum.birkaç gün normal konuştuktan sonra kıza abazanca şeyler yazmaya,küfürler savurmaya,18+ konular konuşmaya başladım.baştan kız bişey demedi oldukça kibar davranarak ama en son dayanamadı engelledi.onun ertesi günü okulda kızı o elemanla konuşurlarken gördüm.aynı gün panpası ona benim ağzımdan yazan kişinin kendisi olduğunu açıklamıştı aynı zamanda.böylece o kızla bozuk olan aramı da düzeltmiş oldum.sonra olaylar gelişti ve onla çıkmaya başladım.

peki berfu ne oldu?benim adıma çok sevindi kendisi.onla o aralar fazla muhabbetim yoktu ama yine de panpaydık denebilirdi.ona karşı hala boş olmadığımın farkına yıllar sonra,bu hikayeyi size anlatırken farkettim.

bilgesu noldu?onla aynı sınıfta devam ettik.bir daha ona çöpçatanlık yapmak zorunda kalmadım.son sene uzun soluklu bi ilişki yaşadı.sınavı ilk sene kazanamadı,sonra noldu bilmiyorum.

berfu'ya yazan 1 üst şubedeki oğlana noldu?bunu gerçekten bilmiyorum.

onur noldu?bilgesu'yu unutamadı uzun bir süre.beni bilgesu'ya kavuşamamasının sorumlusu olarak gördü ta ki bilgesu o uzun soluklu ilişkisine başlayana kadar.sonra benden özür diledi.ama asla fazla samimi olmadık.

hikayenin başındaki bornovalı saplar noldu?onlarla hiç görüşmedim bir daha.

dövdüğüm ve msn feykini aldığım çocuk noldu?çareyi başka kollarda buldu.başka bi sevgili buldu ve onla bir daha karşı karşıya gelmedik.

berfu'nun babası noldu?en son bizi birbirimizden uzaklaştırdığı için yakacağı kınayı almak üzere aktara giderken görülmüş.

Tuğba başta olmak üzere dinleyen herkese teşekkürler.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@408 o ilk baştan itibaren kesintisiz dinleyen tek kişiydi.herkese teşekkürler dedim zaten sadece ona değil.

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
şaşırdım çok hikayeyi baştan okucam şimdi kaçırdığım var mı diye :D

.sonra olaylar gelişti ve onla çıkmaya başladım.
Bu kısmı hayretle 3 kere okudum.

berfu: ona karşı hala boş olmadığımın farkına yıllar sonra,bu hikayeyi size anlatırken farkettim.
Hikayede beni en çok mutlu eden kısım bu ve yeniden konuşmanız oldu umarım hayırlısı olur :smile:

bilgesu : sonra noldu bilmiyorum.

Merak ettim onu öğrenirsen haber ver :biggrin:

berfu'nun babası noldu?en son bizi birbirimizden uzaklaştırdığı için yakacağı kınayı almak üzere aktara giderken görülmüş.

Bu kısmına sesli güldüm ama kınanın etkisi geçti siz konuşunca artık kızsada buz var :tongue:

Tuğba başta olmak üzere dinleyen herkese teşekkürler.
Asıl ben teşekkür ederim sonuna kadar anlattığın için. başka hikayelerinide merakla bekliyorum.. :smile:

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
teşekkürler yorumun için :D

olaylar gelişti kısmında yanlış bişey yok,dediğim gibi şimdiki aklım olsa hiç bulaşmam o işe.sadece berfu'yla uzaklaşınca ister istemez öyle oldu.berfu da çok göremedi zaten bunu,antalya'ya gitti.vicdan azabı duymuyor değilim şu an.

bilgesu'ya ne oldu ben de merak ettim şimdi :/

bu kez kaynata umrumda değil.berfu da istediği sürece hiç kimse umrumda değil.o kısma ben de çok gülmüştüm yazarken :D

tekrar teşekkürler.bu kadar uçuk olmasa da başka hikayeler de var,istediğiniz sürece anlatırım.olmadı uydururuz sorun değil :D maksat vakit geçsin.veya başka tanıdıkların başından geçen ilginç olaylar falan,ben bulurum malzeme sorun değil :)

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
bilgesu hanımıda bul en kısa zamanda bakalım nasılmış :D
ister uydur ister kendi hikayelerini anlat valla sırf bunları okumak için gidemedim anlatımda içtenlik kısmı bu olsa gerek diye düşünüyorum ve merakla bekliyorum :D

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
en kısa zamanda yeni hikâyeye başlayacağım :D şimdi gidiyorum zaten part yazmaya girmiştim ama oldukça uzun kaldım beklediğimden,1-2 gün içinde başlarım yenisine.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
upupup.

bu hikâyeyle ilgili kafamı kurcalayan bir soru var,tatili biraz da bu yüzden yarıda kestim,bekleyemedim dönmeyi.

sizce berfu bu hikâyeyi okumalı mı?

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
geldim panpa dün akşam görmemişim bunu :)
bence şimdi değilde siz görüştükten sonra duruma göre okutmalısın.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
ilginç bi olay geldi çünkü başıma,hikayenin kahramanlarından biri bu hikayeyi okumuş ve bana mail atmış bu linki falan da vererek (forumda bi yerlerden bulmuş olmalı maili),bunu en kısa zamanda berfu'ya okutmam gerektiğini söylüyor.şu aşamada okutmam yanlış olur bence ama ne yapsam bilemediğimden size sormuştum.

özet: şimdi okutmuyoruz yani.