Müzik Mustafa Sandal

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Geçtiğimiz günlerde "Karizma" adlı yeni albümünü çıkaran sanatçı... Son albümü çok iyi olmasa da "Ateş Et ve Unut" şarkısı iyi sayılır...

Neferet

Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
sadece Korn'un ve Evanescence'ın 2007 yılında çıkardıkları orijinal albümü var bende.Bir de çıksın New Moon filminin orijinal DVD'sini alıcam hepsi o.Kerli de alasım var ama bulamıyoruz ki :S Ne kadar popülarite gruplarına prim yaptıran ülkeyiz...

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
mustafa sandal türkiyenin tartışmasız tarkandan sonra gelen 2. ismidir tarkanla 20 yıldır mega starlıkta kapışan tek isimdir gerçi mustiye hiper star denilirdi danslarından dolayı:F
türkiyeye dansı sevdiren adamdır kim çocukluğunda musti dansı yapmadığını söylüyorsa yalan söylüyordur :F çok iyi bir söz yzarıdır bir çok ünlü şarkıcı mustinin şarkıalrıyla ünlenmiştir türk müziğine mustinin katkıları tartışılmaz ve çok kişilikli bir insan zaten buyüzden peks evilmiyor bizim ülkemizde kişilikli adamlar sevilmez nerde dengesiz kendini bilmez birisi olur gider onu severler ama mustinin türk müziğine katkıları tartışılmaz tarkandan sonra musti gelir:love1:

en sevdiğim 3 parçası araba, aşka yürek gerek ve isyankar belkide son 25 yılın en iyi 3 parçasıdır yıl 2015 ama hala en iyi parçalar mustinin elinde bu 3 parçanın kalitesi tartışılmaz;)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,772
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Türk pop müzik tarihinin en en önemli isimlerinden. Tarkan'ın daha başarılı olduğunu inkar etmemekle birlikte Mustafa Sandal'ın şarkılarındaki o naiflik içindeki mod yükselticiliğin eşi benzerini başka şarkıcılarda yakalamak hiç kolay değil.

Özellikle 90'lı yıllar, 2000'ler başındaki şarkılarını hala her dinlememde büyük keyif alıyorum. Yakın dönemde de Tesir Altında, Gel Bana, Mod, Ben Olsaydım gibi son derece başarılı şarkıları var. Uzun yıllar üretmeye devam etmesini dilerim.