değerli okuyucu kitlem gelin kavgalı dövüşlü aşklı entrikalı hikâye anlatçam

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@300 gerekirse antalya'ya gider evini basarım :D

zaten iyice duygusallaştım iyice incir reçeline bağlarım herhalde.

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
git bas sonuna kadar destekçinim otogara gelir arkandan pet şişe ile su bile dökerim sinem kobal misali :p
sizede bir film adı bulalım ama olmuyo böyle kuru kuru :eek:

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
sen çözemedin diye kullanıyorum zaten :cool:

* git ve bul onu düğününüzü ben yapcam söz :(

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
bence unutmamıştır ya. acayip merak ediyorum bulduğunda ne olur nasıl olur diye.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
@309 korkmaya başladım ya antalya'da başkasını bulduysa ve ciddilerse :( tamam ben de başkalarını buldum da olayın buralara gelceğini nerden bileyim :(

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
başkasını bulduysa bile görmen önemli bence ya. aradan baya zaman geçmiş unutmadıysa zaten değişir herşey zamanla. belki oda seni merak ediyodur ulaşmak istiyodur..

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
o da doğru.kendi felsefemi uygulamalıyım...tamamen kaybetmekten iyidir her türlüsü.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
ciddi ciddi antalya yolları gözükmeye başladı bana galiba :p

unutmamış olma ihtimali yüksek unutmuşsa da hatırlaması uzun sürmez herhalde.

bi ilk adım atsam gerisi gelcek ama...

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
her şey güzel de neresinde nasıl yaşıyor onu bilmiyorum :D

bir ara üşenmeyip hesap alıp feyse bakçam

Prncss..

Emekli
Reaksiyon puanı
294
Puanı
305
ha oda var tabi :D
face ve eski arkadaşlar yoluyla aramaya başla o zaman elbet tanıyan görüşen birisini bulursun :)

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
o zamanlar bizim sınıfta olan birileriyle görüşçem napıp edip bi yerden bulayım şu kızı.

Neferet

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
17
Puanı
259
bakalım umarım bulurum.

bu arada hikâyeye devam ediyorum: eve geldim halı sahadan döndüğüm belli oluyor her halimden.babama yakalansam sağ ayağının dışıyla bacağımı kırar futbol hayatımı bitirir.eşyalarımı odama bıraktım duşa girdim.çıkışta 3 mesaj düşmüş berfu'dan.şimdi hatırlamıyorum mesajları tabii ki.ama özlediğini falan belirtiyordu.aynı dilden cevapladım gittim yattım.gecenin köründe ne olduysa birden uyanıverdim.hatırladığım kadarıyla kabus falan görmemiştim.bir baktım karşıdan babam beni izliyor.uyurken beni neden izliyordu ki?ben aniden uyanınca sıçradı o da,sonra "yat,yat,uyu" dedi bana sonra "su falan getireyim mi?" diye sordu.noldu ki böyle,ne yaptım onu da hatırlamıyorum.matematikten 100 aldım diye mi bu ilgi?olamazdı çünkü 100 almamıştım.o zamanki ergen aklımla altında art niyet arıyorum ama inanın sebep sadece saf ve masum bi sevgi.insan evladını ne yaparsa yapsın sever hamurunda şerefsizlik yoksa.oğlu/kızı ne yaparsa yapsın.vazgeçemezler onlardan.benim babamınki de o hesaptı.bunu bilmek bile yetti bana.bunu bilmek insomnia hastası olsam bile derin ve huzurlu bir uyku çektirirdi bana.insomnia falan olmasam da öyle oldu.