Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Beraberlik şansı kalmadı nasılsa, bu saatten sonra Fener ne kadar rezil olursa o kadar keyifli olur :A

Böyle giderse şaka maka 6-7 olur gibi, normal bir hoca olsa yakımı geri çeker ama Şenol belki de FB ile oynayacağı son teknik direktörlük maçı olduğu için ekstra olarak hırslı adam.
Bu yaşanırsa;

Bknz: (Tolstoyevski'nin ağır Beşiktaş fanatiği olmasını sağlayan maç)

Siyah-beyaz yakışır sana. :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Yalı bebesi maç sonu yine Galatasaray’a atıp tutacak mı bakalım :A

Beşiktaş, en az 5 atmazsınız adam değilsiniz oğlum :A Vurun vurabildiğiniz kadar, 4-5-6-7 allah ne verdiyse atıp utandırın şu yalı bebesini. Ben olsam Şenol’un yerinde 8-0 Liverpool olayının bitirdiği karizmayı toplayıp onlarca yıl boyunca unutulmayacak bir efsane skora, 8-0’a oynardım. Biz Arenada kaçırdık bari siz kaçırmayın, atın da içimiz soğusun. :A

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şimdi ciddi bir yorum yapmam gerekirse şunu söylemem gerekir ki en büyük ikinci Türk teknik direktör net Şenol Güneş. Paramparça oldu Ersun Yanal, tamam kadro kötü ama derbi maçında ilk yarıyı 3-0 geride kapatamazsın. Ki bu en iyi Beşiktaş’ta değil. Beşiktaş ciddi oynamaya devam ederse, Fenerbahçe savunmaya takviye yapmazsa 5-0 veya 6-0 olabilir skor.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Ali Koç başkan, Fenerbahçe şampiyon...

Ali Koç: Hedef birincilik demedim, birinci lig dedim.

Ersun Yanal: Mayıs’ta biz küme düşeceğiz, geri kalanlar sıralamayı belirlesin.

Aziz Yıldırım:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Deneme sürümünde bile maç için 40 lira istiyor ya da ben beceremedim. :(

Bol kırmızı kartlı, kaoslu bir maç olur inşallah. Fener yenerse Beşiktaşla farkı açarız, Beşiktaş yenerse Fener'in haline güleriz. Dünyada en sevdiğim maçlar Beşiktaş-Fenerbahçe maçları. :D
Futbol düşmanı olarak isteklerin şimdilik gerçekleşmedi. :A Fenerbahçe psikolojik olarak da çökmüş. :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi

Fenerbahçe geçen sezon o dar kadroyla 3 puanla şampiyonluğu kaçırıp 2.olmasına rağmen ligin en fazla gol atan takımı oldu, buna rağmen Aykut’u kısır defansif futbol oynatıyorlar diye tekme tokat kovdular neredeyse. :D Yıllardır adeta Mesih ilan ettikleri Ersun Yanal’ın da etkisi ortada, hiç öyle kadro kötü filan demesin kimse ligin ilk yarısındaki kadroya onca isim ilave edildi, Moses, Zach, Tolgay, Çakma Puyol, Çakma Ramos fakat buna rağmen onca hafta geçmesine rağmen küme potasından kurtulamadılar, öyleyse bırakın Aykut’u Cocu’dan ne farkı kaldı. :D

@Sherlock bence Terim’den sonraki en iyi yerli hoca Aykut’tur bunu geçen sezonki Fenerbahçe ve bu sezonki Konya’dan da görüyoruz, adam tam bir turnuva adamı ve yerli Simaone. Simaone Atletico Madrid’de oynattığı futbolu Türkiye’de oynatsa yine istifası istenirdi gerçi, orası ayrı. :A

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
65266

:A

• Güldürdün
Reactions: bazinga

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fenerbahçe geçen sezon o dar kadroyla 3 puanla şampiyonluğu kaçırıp 2.olmasına rağmen ligin en fazla gol atan takımı oldu, buna rağmen Aykut’u kısır defansif futbol oynatıyorlar diye tekme tokat kovdular neredeyse. :D Yıllardır adeta Mesih ilan ettikleri Ersun Yanal’ın da etkisi ortada, hiç öyle kadro kötü filan demesin kimse ligin ilk yarısındaki kadroya onca isim ilave edildi, Moses, Zach, Tolgay, Çakma Puyol, Çakma Ramos fakat buna rağmen onca hafta geçmesine rağmen küme potasından kurtulamadılar, öyleyse bırakın Aykut’u Cocu’dan ne farkı kaldı. :D

@Sherlock bence Terim’den sonraki en iyi yerli hoca Aykut’tur bunu geçen sezonki Fenerbahçe ve bu sezonki Konya’dan da görüyoruz, adam tam bir turnuva adamı ve yerli Simaone. Simaone Atletico Madrid’de oynattığı futbolu Türkiye’de oynatsa yine istifası istenirdi gerçi, orası ayrı. :A

Yok ya, arada çok bariz kariyer farkı var. Aykut’un gördüğü maksimum nokta 2011’de elde ettiği lig şampiyonluğu ki o da şaibeli. Şenol Güneş’in kafadan iki tane lig şampiyonluğu var. Birde Fatih Terim ve Şenol Güneş, oyunculara seviye atlatabilen teknik direktörler ve bunu en iyi bu iki isim yapıyor Türkiye’de açık ara. Aykut’un parlatıp, yüksek fiyata sattığı pek futbolcu yok o tarz. :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aha 3-3 oldu Hasan Ali gömdü :A Bjk çöktü bu sefer de ne maç oluyor bee :A