Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,448
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Futbolla ilgilendiğinizi bilmiyordum Dosi hanım, bundan sizi de etiketlerim. :A Küme düşme mücadelesinde size başarılar diliyorum ayrıca. :A
2010-2011 sezonunda hiç gülmedim galatasarayın durumuna twitterdan gülenler vardı zaten böyle durum varsa soruşturma açılır @Sherlock Beşiktaşa soruşturma açacaklar fifa tff başkanından kaynaklı idda ihalesine katıldı @Sherlock

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,942
Puanı
1,060
Futbolla ilgilendiğinizi bilmiyordum Dosi hanım, bundan sizi de etiketlerim. :A Küme düşme mücadelesinde size başarılar diliyorum ayrıca. :A
Futbol ile alakamın hikayesi baya kabarık ama hem anlarım hemde şuan değil ama eskiden çok fanatik bir futbolsever olarak fazla kaptırırdım kendimi:A şimdi stres olmama adına sakin takılıyorum :A
Sen herkesin sorduğu garip soruyu sormadan ben seni şuraya alayım:A Konunun kendisinede bak :A @MasacRE

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,448
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Futbol ile alakamın hikayesi baya kabarık ama hem anlarım hemde şuan değil ama eskiden çok fanatik bir futbolsever olarak fazla kaptırırdım kendimi:A şimdi stres olmama adına sakin takılıyorum :A
Sen herkesin sorduğu garip soruyu sormadan ben seni şuraya alayım:A Konunun kendisinede bak :A @MasacRE
ben bir tek derbilerde sakinim

• Harika
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
En iyi sonuç beraberliktir bizim için. Beşiktaş galip gelirse iyice havaya girmiş olacaklar, ikincilik bile riske girecek, Fener galip gelirse kümeye düşme şansı iyice azalacak. O yüzden beraberlik, beraberlik, beraberlik.

Beşiktaş ligde en antipatik bulduğum takım, hiçbir takımdan “NEFRET” edecek kadar kendimi kaybetmem ve o kadar ciddiye almam, ki nefret için anca zararlarının dokunması gerekirdi ama ligi genel olarak domine eden Galatasaray olduğu için öyle bir şey pek mümkün olmuyor, buna rağmen Beşiktaş ligde en sevmediğim takım. Fakat bugün illa biri galip gelecek olsaydı Beşiktaş’ın galip gelmesini Ali Koç denen Galatasaray düşmanı şahsın inadına isterdim.

Beşiktaş’ın galip gelmesi bizim için dezavantaj fakat Ali Koç üzülecekse ben kesinlikle memnun olurum. Yeter ki o Galatasaray düşmanı şahsiyet mutlu olamasın. Gerekirse biz şampiyon olmayalım ama dünya gözüyle küme düştüklerini görelim, hem de Ali Koç denen Galatasaray düşmanının başkanlıktaki ilk senesinde.

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
İzleriz bir yerden ya ben hep kaçak izliyorum zaten.

Zaten bu fiyatlara paket filan alınmaz, iptv gibi bir nimet varken. O da paralı ama üç aylığı 90-100 lira 6 aylığı 150 gibi uygun paketler oluyor ki ayda 30 liraya filan geliyor; binlerce kanalı da cabası. :D

dee2159b8852.jpeg

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Maçı izlemek için oraya buraya para kaptıranları gösteren maçın sohbet konusudur.

Fenerbahçe'nin hâlinden dolayı, derbi'cik' bile olmayan bir maç. Kırmızı kart görmez, ceza sahasına girdiğimizde doğru pasları yapıp, temiz son vuruşları becerebilirsek, kesin bir galibiyet almamız işten/içten(?) bile değil.
Eğer bizden bahsediyorsan biz oscar yayını için beleşe deneme üyeliği aldığımız servisten izlemeyi planlıyorduk ama bunu dahil etmemişler, kaçak izlemeye devam :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Eğer bizden bahsediyorsan biz oscar yayını için beleşe deneme üyeliği aldığımız servisten izlemeyi planlıyorduk ama bunu dahil etmemişler, kaçak izlemeye devam :A
Kaçak yayınla maç izleyen adamdan zarar gelmez. :A En iyisini yapmışsınız. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Maçı izlemek için oraya buraya para kaptıranları gösteren maçın sohbet konusudur.

Fenerbahçe'nin hâlinden dolayı, derbi'cik' bile olmayan bir maç. Kırmızı kart görmez, ceza sahasına girdiğimizde doğru pasları yapıp, temiz son vuruşları becerebilirsek, kesin bir galibiyet almamız işten/içten(?) bile değil.
Hiçten bile değil. :A

Maç için diyeceğim şey ise yiyin birbirinizi, hepinizden tiksiniyorum. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bjk 1-0 önde. Gökhan aslında sevinecekti golü attıktan sonra. Tam kolunu kaldırıp koşmaya başlarken eskiden Fener'de oynadığı aklına geldi durdu :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
Beraberlik şansı kalmadı nasılsa, bu saatten sonra Fener ne kadar rezil olursa o kadar keyifli olur :A

Böyle giderse şaka maka 6-7 olur gibi, normal bir hoca olsa yakımı geri çeker ama Şenol belki de FB ile oynayacağı son teknik direktörlük maçı olduğu için ekstra olarak hırslı adam.