Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
65257

Spor Toto Süper Lig'in 23. haftasında Beşiktaş ve Fenerbahçe bu akşam karşı karşıya geliyor. Siyah-beyazlılar zirve takibini sürdürmek isterken, sarı-lacivertliler de alt sıralardan uzaklaşma hedefinde.

Beşiktaş XI: Karius, Gökhan, Mirin, Vida, Adriano, Atiba, Dorukhan, Lens, Kagawa, Güven Yalçın, Burak Yılmaz.

Fenerbahçe XI: Volkan, Isla, Skrtel, Sadık, Hasan Ali, Mehmet Topal-Tolgay, Dirar, Mehmet Ekici, Moses, Soldado.

Stadyum: Vodafone Park
Saat: 21:00
Hakem: Bülent Yıldırım
Yayın: beIN SPORTS HD 1

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altından yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Derbi.jpeg
    Derbi.jpeg
    573.8 KB · Hit: 878

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Bein Connect'den izleriz artık, 2 hafta hakkımız var ne de olsa :A
Deneme sürümünde bile maç için 40 lira istiyor ya da ben beceremedim. :(

Bol kırmızı kartlı, kaoslu bir maç olur inşallah. Fener yenerse Beşiktaşla farkı açarız, Beşiktaş yenerse Fener'in haline güleriz. Dünyada en sevdiğim maçlar Beşiktaş-Fenerbahçe maçları. :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

Bol kırmızı kartlı, kaoslu bir maç olur inşallah. Fener yenerse Beşiktaşla farkı açarız, Beşiktaş yenerse Fener'in haline güleriz. Dünyada en sevdiğim maçlar Beşiktaş-Fenerbahçe maçları. :D

Şuradan yaptın dimi? Buradan yaptıysan olmaması çok garip, ben buradan yaptım çünkü. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Evet maçlara ayrı para isteyebilirler doğru. Dün denemek için açmıştım bein sports'u ama maç saatinde paketiniz uygun değil falan deyip keserler muhtemelen.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Evet maçlara ayrı para isteyebilirler doğru. Dün denemek için açmıştım bein sports'u ama maç saatinde paketiniz uygun değil falan deyip keserler muhtemelen.

Şimdi belli oldu sebebi. :A @Danger UA!

"Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir. beIN CONNECT deneme üyeliği 15 günlük süreyi kapsar. Kampanyadan yararlanabilmek için iletişim, veri işleme ve paylaşım izinlerinin verilmesi gerekmektedir. Üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren 15 gün süresince beIN CONNECT’te yer alan Film kategorisindeki seçili filmleri, Yabancı Dizi, Belgesel, Çocuk, Eğlence Yaşam, Spor kategorilerindeki içerkleri, Spor Toto Süper Lig harici Canlı Spor yayınlarını ve Canlı TV kategorisindeki beIN MOVIES PREMIERE harici kanalları izleyebilirsiniz. Kampanyadan bir cep telefonu numarası ile yalnızca bir kez faydalanılabilir. Tüm içeriklere yalnızca Türkiye sınırları içerisinden erişilebilmektedir."

Edit: Yanlış okumuşum. STSL dahil diyormuş.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

"Kampanya 28 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir. beIN CONNECT deneme üyeliği 15 günlük süreyi kapsar. Kampanyadan yararlanabilmek için iletişim, veri işleme ve paylaşım izinlerinin verilmesi gerekmektedir. Üyeliğinizi başlattığınız andan itibaren 15 gün süresince beIN CONNECT’te yer alan Film kategorisindeki seçili filmleri, Yabancı Dizi, Belgesel, Çocuk, Eğlence Yaşam, Spor kategorilerindeki içerkleri, Spor Toto Süper Lig harici Canlı Spor yayınlarını ve Canlı TV kategorisindeki beIN MOVIES PREMIERE harici kanalları izleyebilirsiniz. Kampanyadan bir cep telefonu numarası ile yalnızca bir kez faydalanılabilir. Tüm içeriklere yalnızca Türkiye sınırları içerisinden erişilebilmektedir."

Hariç mi dahil mi şimdi anlamadım. :D

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet, buradan. Sonra siteye girdim canlı spordan STSL seçtim maç izleye bastım 40 TL istiyoruz dedi. :D Sen BeinSports izleyebiliyor musun şu an?

Ancak filmleri falan izleyebileceğiz o zaman, bir de yabancı maçları. Başka da bir işe yaramaz :D

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ancak filmleri falan izleyebileceğiz o zaman, bir de yabancı maçları. Başka da bir işe yaramaz :D

"Spor Toto Süper Lig harici Canlı Spor yayınlarını ve Canlı TV kategorisindeki beIN MOVIES PREMIERE harici kanalları izleyebilirsiniz."

Benim şu cümleden anladığım kadarıyla STSL harici Canlı yayınları izleyemiyoruz. Bunu açık ve net yazmaları lazımdı ya, saçma sapan işler. :D

• Beğendim
Reactions: Danger UA!

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
"Spor Toto Süper Lig harici Canlı Spor yayınlarını ve Canlı TV kategorisindeki beIN MOVIES PREMIERE harici kanalları izleyebilirsiniz."

Benim şu cümleden anladığım kadarıyla STSL harici Canlı yayınları izleyemiyoruz. Bunu açık ve net yazmaları lazımdı ya, saçma sapan işler. :D
Tam tersi işte :D Canlı spor yayınlarından Stsl'yi, Canlı tv'den de Bein Movies Premiere izleyemezsiniz diyor. O yüzden şu an açık bein sport kanalı ama maç saati gelince keserler yayını. @Danger UA!

• Güldürdün

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Maçı izlemek için oraya buraya para kaptıranları gösteren maçın sohbet konusudur.

Fenerbahçe'nin hâlinden dolayı, derbi'cik' bile olmayan bir maç. Kırmızı kart görmez, ceza sahasına girdiğimizde doğru pasları yapıp, temiz son vuruşları becerebilirsek, kesin bir galibiyet almamız işten/içten(?) bile değil.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Fenerbahçeliyim ben eğer daha farkedemediysen :A
Bugün bizim evde maç izlenecek. Kalabalık olacaz. Galatasaraylılar Beşiktaşcı bugün :A neyseki yanıma fenerli biri gelecekte tek başıma olmayacam 4 kişiye karşı :F
Kaybedersek sağlık olsun :A

• Güldürdün

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fenerbahçeliyim ben eğer daha farkedemediysen :A
Bugün bizim evde maç izlenecek. Kalabalık olacaz. Galatasaraylılar Beşiktaşcı bugün :A neyseki yanıma fenerli biri gelecekte tek başıma olmayacam 4 kişiye karşı :F
Kaybedersek sağlık olsun :A

Futbolla ilgilendiğinizi bilmiyordum Dosi hanım, bundan sizi de etiketlerim. :A Küme düşme mücadelesinde size başarılar diliyorum ayrıca. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
İzleriz bir yerden ya ben hep kaçak izliyorum zaten.

@MasacRE’ye dün bir yöntem tarif etmiştim, düzgün çalışırsa özelden sana da anlatırım. Kalitesi yüksek ve saçma sapan reklamlar yok içinde, tabii düzgün çalışırsa maç saatinde. Önemli olan o. @MasacRE