Beşiktaş - Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 23. Hafta Maçı

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Hayda, niye herkes şaşırıyor be. Geçende bir arkadaş ile sözlü laf atma durumumuz vardı iskambil kâğıt oyunlarıyla alakalı. ihale, batak falan bilmeme şaşırmıştı. Türkiyedeki kızlar okadarmı herşeyden bihaber imajı çiziyor? :eek:
Bizim burda küçük yaşta spor etkinliklerine yollarlar çocukları, banada futbol düştü :A okulun noel ve yaz kupa maçlarındada az koşturmadık :F

Futboldan anlayan kız sayısı gerçekten az Türkiye’de, o yüzden şaşırtıcı geliyor açıkçası. :A Eski futbol sevdalılarındansın yani, vay be. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Futboldan anlayan kız sayısı gerçekten az Türkiye’de, o yüzden şaşırtıcı geliyor açıkçası. :A Eski futbol sevdalılarındansın yani, vay be. :A
Üniversite öncesi sıkı takipçisiydim. Çalışan arkadaşlar arardı telefonu hopörlere verip dinletirdim maçları :A Yalnız hani biz galiba 2006 senesiydi son maçta şampiyonluktan olmuştukya, acayip kötü olmuştum. Ogünden sonra çok kaptırmadım ve üniversite zamanıda biraz uzaklaştık hem okuyup hem çalışıyordum diye sosyal medya artı Tv falan baya uzaklaşmıştım bir ara.1 senedir yine takip etmeye başladım. Hele yazınki Dünya Kupasında özellikle İsveç maçlarında baya hırsla izledim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
  • Güldürdün

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: Harunnn60

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Puhahhahahahahhaha yorumlara bak ya fener 3-0 gerideyken sağlam başak geçilmiş (başakşehir manasında :A) 3-3 olunca herkes yumurcak olmuş. :A Yahu fenerin yenilmesine niye seviniyorsunuz bu kadar? Bjk bizim rakibimiz değil mi şu an? Fener kim ki la. Kümeye oynayan küçük ezik bir kulüp artık :A Yanlış düşünüyorsunuz, yapmayın. Ayrıca dünyanın net açık ara en irrite edici en kendini dev aynasında gören en eziklik kompleksine sahip kulübü olan beşiktaşa da iyi oldu. Kendilerini büyük takım sanıp 2-3 senedir ciğerimizi soldurdular. Bırakın da biraz burunları sürtsün. Kendini divan toplantılarında Allah sanan Fiko, edebiyat alanında master yapmış ağlak şenör ve itici topçuları kaos içinde ete para vermeyip birbirini yesin biraz da :Z Kazan kaynıyor Şenör gidici :A

Fikstürlere şöyle bir göz attım. Eğer ki aptallık yapmayıp saçma sapan hatalar (iç sahada beraberlikler, dışarıda ruhsuz oyunlarla gelen puan kayıpları) yapmaz isek biz çok rahat şampiyon oluruz gibi. Bjk havlu attı. TS zaten istikrarsızlıkta bir numara. Başakşehiri de zaten içerde yendik miydi bu iş tamamdır. Fenerbahçe inşallah 2 hafta sonra bize bir güzellik daha yapar :A Ezeli rekabet ebedi dostluk ❤️ :A

• Güldürdün
Reactions: Maskeli Fedai

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Üniversite öncesi sıkı takipçisiydim. Çalışan arkadaşlar arardı telefonu hopörlere verip dinletirdim maçları :A Yalnız hani biz galiba 2006 senesiydi son maçta şampiyonluktan olmuştukya, acayip kötü olmuştum. Ogünden sonra çok kaptırmadım ve üniversite zamanıda biraz uzaklaştık hem okuyup hem çalışıyordum diye sosyal medya artı Tv falan baya uzaklaşmıştım bir ara.1 senedir yine takip etmeye başladım. Hele yazınki Dünya Kupasında özellikle İsveç maçlarında baya hırsla izledim :A

2006’da nasıl son haftada şampiyonluğu elinizden alıp şampiyon olduk ama Denizli sayesinde :A Daha sonra 2008’de Nonda’nın attığı golle yine Feneri devirip işi bitirdik. Ama en keyiflisi 2010’da “Bursa’dan gol mü haberi var”derken ikinci olmanıza rağmen sahaya inip sevinmeniz, ne rezillikti ama son maç galip gelseler şampiyonlar ama gelemiyorlar ve timsah yürüyüşü yaparak sevinerek rezil oluyorlar :A Ondan bir sene sonra rahat bir şekilde şampiyon oldum sanıp birkaç ay sonra şike yapıldığının ortaya çıkması ise apayrı bir skandaldı. Derken ertesi sene, son maç, süper final maçı ve Kadıköy’de Galatasaray’a karşı oynanıyor. Galip gelseniz ezeli rakibinizi yenerek şampiyon olmuş olacaksanız, ama yine son hafta galip gelemiyorsunuz ve ezeli rakibiniz sizin kendi sahanızda sizin sayenizde şampiyon olup sizin sahada tur atarak kupayı öyle bir kaldırıyor ki karanlık filan dinlemeden, yerinizde olsam sinirden tüylerim ürperirdi :A Derken Galatasaray ertesi sene Drogba ve Sneijder gibi iki dünya yıldızını arıyor ve yine eze eze şampiyon oluyor. Bir sene sonra Terim’in de gönderilişi sayesinde siz şampiyon oluyorsunuz tabi bu esnada şike cezası yüzünden Avrupadan Men yemişken sizin yerinize Galatasaray dinliyor şampiyonlar ligi marşını ve o esnada bu sefer de sizi şampiyon yapan hocanız kovuluyor ve 4.yıldızı ilk siz almak isterken alamıyor, yine ezeli rakibiniz Galatasaray’ın şampiyonluğunu izleyerek 4.yıldızı onun ilk aldığını görüyorsunuz. 3.yıldızı da ilk o almıştı, Avrupa’dan çifte kupa alan ilk ve tek takım da o ligde, şampiyonluk sayısında şimdilik 2 farklı üstün olan da lig kupasında ezici farkla üstün olan da o.

E haliyle en fazla iki senede bir sürekli Galatasaray başarılarına şahit olarak geçmişken gençliğin bu takımdan nefret etmen gayet doğal. Ben mesele Fener’den nefret etmiyorum çünkü nefret edecek düzeyde bizden üstün bir takım değil, bize pek zararı dokunmamış niye nefret edeyim ki. :D

Bu sene de Galatasaray şampiyon olduğunda fark 3’e çıkacak ve Galatasaray’a karşı yapılan eşi benzeri görülmemiş bu savaş ortamına rağmen Galatasaray şampiyon olursa bu belki de görmüş olduğum en değerli şampiyonluk olacak ve işte o gün profilinde Galatasaray marşı paylaşacağım gündür. :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
2006’da nasıl son haftada şampiyonluğu elinizden alıp şampiyon olduk ama Denizli sayesinde :A Daha sonra 2008’de Nonda’nın attığı golle yine Feneri devirip işi bitirdik. Ama en keyiflisi 2010’da “Bursa’dan gol mü haberi var”derken ikinci olmanıza rağmen sahaya inip sevinmeniz, ne rezillikti ama son maç galip gelseler şampiyonlar ama gelemiyorlar ve timsah yürüyüşü yaparak sevinerek rezil oluyorlar :A Ondan bir sene sonra rahat bir şekilde şampiyon oldum sanıp birkaç ay sonra şike yapıldığının ortaya çıkması ise apayrı bir skandaldı. Derken ertesi sene, son maç, süper final maçı ve Kadıköy’de Galatasaray’a karşı oynanıyor. Galip gelseniz ezeli rakibinizi yenerek şampiyon olmuş olacaksanız, ama yine son hafta galip gelemiyorsunuz ve ezeli rakibiniz sizin kendi sahanızda sizin sayenizde şampiyon olup sizin sahada tur atarak kupayı öyle bir kaldırıyor ki karanlık filan dinlemeden, yerinizde olsam sinirden tüylerim ürperirdi :A Derken Galatasaray ertesi sene Drogba ve Sneijder gibi iki dünya yıldızını arıyor ve yine eze eze şampiyon oluyor. Bir sene sonra Terim’in de gönderilişi sayesinde siz şampiyon oluyorsunuz tabi bu esnada şike cezası yüzünden Avrupadan Men yemişken sizin yerinize Galatasaray dinliyor şampiyonlar ligi marşını ve o esnada bu sefer de sizi şampiyon yapan hocanız kovuluyor ve 4.yıldızı ilk siz almak isterken alamıyor, yine ezeli rakibiniz Galatasaray’ın şampiyonluğunu izleyerek 4.yıldızı onun ilk aldığını görüyorsunuz. 3.yıldızı da ilk o almıştı, Avrupa’dan çifte kupa alan ilk ve tek takım da o ligde, şampiyonluk sayısında şimdilik 2 farklı üstün olan da lig kupasında ezici farkla üstün olan da o.

E haliyle en fazla iki senede bir sürekli Galatasaray başarılarına şahit olarak geçmişken gençliğin bu takımdan nefret etmen gayet doğal. Ben mesele Fener’den nefret etmiyorum çünkü nefret edecek düzeyde bizden üstün bir takım değil, bize pek zararı dokunmamış niye nefret edeyim ki. :D

Bu sene de Galatasaray şampiyon olduğunda fark 3’e çıkacak ve Galatasaray’a karşı yapılan eşi benzeri görülmemiş bu savaş ortamına rağmen Galatasaray şampiyon olursa bu belki de görmüş olduğum en değerli şampiyonluk olacak ve işte o gün profilinde Galatasaray marşı paylaşacağım gündür. :A

Acaba o suikast olmasa ne olurdu @Tolstoyevski

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ayıp oluyor @Sherlock mesajınıza cevabımı görmediniz galiba. yönlendirdiğim konuyada gidin rica ederim :A

yok karşı tarafa yuvarlatmasını bildik :A

Yoo biz Fenerliler yarım mutlu değiliz, baya mutluyuz :Z. Bu maçta üzülen Bjk oldu. sen git 3-0 önde ol ve 6-7 yaparız diye hava at ama 2 puandan ol :A
Sonlarda nerdeyse 4.gol geliyordu bizden ama olsun. Harika bir geri dönüşle susturduk bir sürü kişiyi :Z
Birer yarı dedim dikkatini çekerim :A Ha 3-0 yenik durumdayken mutluysan bir şey diyemeyeceğim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi