Diğer Anime Dizileri - Yorum & Sohbet Konusu

kerem

Favori Üye
30 Ekim 2017
14,721
6,964
700
Berlin
İlgimi çekti doğrusu. Black Swan filmini izlemiştim o film bundan benzerlikler içeriyorsa izlerken dikkatimi çekecektir muhakkak. Ama izlemeyi düşünüyorum şuan. Merak ettim. :D

SNK 3. sezon var yaaaa... Ufffff diyorum. Bir an önce izlemeni tavsiye ediyorum.. :A
Tecavüz ve aşırı çıplaklık sahneleri rahatsız edebilir ama beni rahatsız etmedi. Biraz abartmış olabilirler o konuda. :A

Onun dışında bu resimler dikkatimi çekti. :A

Attack on Titan Netflix'e yüklenmiş zaten. İlk sezonunu izleyeli baya olmuştu ama 2. sezonla bilgilerim hala taptaze. Efsanelerden olduğu için izlenmeyecek gibi değil. :A

• Harika
Reactions: MEnes

MEnes

Emekli
18 Ekim 2015
10,983
8,946
710
26
İstanbul
Tecavüz ve aşırı çıplaklık sahneleri rahatsız edebilir ama beni rahatsız etmedi. Biraz abartmış olabilirler o konuda. :A

Onun dışında bu resimler dikkatimi çekti. :A

Attack on Titan Netflix'e yüklenmiş zaten. İlk sezonunu izleyeli baya olmuştu ama 2. sezonla bilgilerim hala taptaze. Efsanelerden olduğu için izlenmeyecek gibi değil. :A
Haydaaa bildiğin kopya çekmişler sahnelerde. :A Beni de etkilemez ya o tarz sahneler. Merak ettim, fırsat bulduğumda izleyeceğim o filmi. :A

SnK'da ise bekleme yardır diyorum, kesinlikle izlenilmeyecek ertelenecek bir iş değil. Hele hele 3. sezonu... :A

• Harika
Reactions: kerem