Diğer Anime Dizileri - Yorum & Sohbet Konusu

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,673
Puanı
1,061
İlk partı bi kısma kadar izleyip bıraktın mı yoksa hiç mi izlemedin. :D Konuşmak istedi canım ama izlememişsiniz sağlık olsun. :D
3 bölüm falan izlemiştim de sonra Malatya'ya gittim yazındı sanırım orada da internet sorun oldu sonra baktım 12 bölümmüş dedim 2.partı bekle. :F

• Güldürdün
Reactions: MEnes

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Nihayet, ön yargılarımı kırdım ve Tokyo Ghoul izlemeye başladık @Harunnn60'la beraber. Şuan 2. sezondayım. Bi iyi bi kötü gidiyor diyebilirim, Hellsing gibi karakterleri kanlar içinde bırakan bir anime ama tek farkı ortadan ayrılsalar bile kedi gibi dokuz canlılar. :A Aranızda izleyen var mıydı? :D @BesaleT @MEnes @MayısKralı

• Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Harunnn60 and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Nihayet, ön yargılarımı kırdım ve Tokyo Ghoul izlemeye başladık @Harunnn60'la beraber. Şuan 2. sezondayım. Bi iyi bi kötü gidiyor diyebilirim, Hellsing gibi karakterleri kanlar içinde bırakan bir anime ama tek farkı ortadan ayrılsalar bile kedi gibi dokuz canlılar. :A Aranızda izleyen var mıydı? :D @BesaleT @MEnes @MayısKralı
İzlemiştim finaline de geldim. Mangasını da okudum hatta ama yorum yapmayayım... :A

• Beğendim
Reactions: kerem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Önceleri eleştiriyordum ama ilk 2 sezon bende güzel tat bıraktı. :X Son 2 sezon bakalım nasıl olacak..

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Genelde herkes mangadan yana Aslında. Beğenmedin mi hiç? :A
Mangası baya iyi bir kısma kadar sonra pek tat vermiyor, ama sırf o güzel kısımlar için değerdi okumaya. Animesi ise ilk 2 sezon güzel, son sezon yani part 1 part 2 olan kısım baya kötü. 100 üstü manga bölümünü 24 bölüme sıkıştırmışlar, mangayı okumayanlar hiç bir şey anlamıyor. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@Tolstoyevski efsane aramıza katıldı, 3. Sezon Part 2'den 2 bölüm yayınlandı sen hala gelmedin güncele, belki de geldin?? Nerdesin be adam, şu efsane bölümleri güncel izleyip o duyguları yaşaman gerekiyordu... Hemen bilgilendirme yapmanı istiyorum. :A

• Harika
Reactions: Tolstoyevski

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Tolstoyevski efsane aramıza katıldı, 3. Sezon Part 2'den 2 bölüm yayınlandı sen hala gelmedin güncele, belki de geldin?? Nerdesin be adam, şu efsane bölümleri güncel izleyip o duyguları yaşaman gerekiyordu... Hemen bilgilendirme yapmanı istiyorum. :A

Biliyorsun benim her yeni sezon başladığında sıfırdan başlama huyum var, ikinci sezon başladığında da ilk sezonu tekrar izleyip öyle geçmiştim şimdi tüm geçmiş sezonları baştan izleyip öyle güncele yetişeceğim, ama iş güç derken tahmini bir on günü bulabilir bir de site bulmak çok zor, turkanimeyi ise hiç sevmiyorum ve torrent de yok ama gerçi Shingeki her yerde var sayılır. :A

• Harika

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Biliyorsun benim her yeni sezon başladığında sıfırdan başlama huyum var, ikinci sezon başladığında da ilk sezonu tekrar izleyip öyle geçmiştim şimdi tüm geçmiş sezonları baştan izleyip öyle güncele yetişeceğim, ama iş güç derken tahmini bir on günü bulabilir bir de site bulmak çok zor, turkanimeyi ise hiç sevmiyorum ve torrent de yok ama gerçi Shingeki her yerde var sayılır. :A
Evet tahmin etmiştim bunu yapacağını ama ben şimdiye kadar öncekileri izlemiş en azından 3. sezonun başına gelmişsindir diyordum, gelmemişsin. :A Güncele geldiğinde ve bölümleri izlediğinde zaten beklemek çok zor gelecek o yüzden şimdilik pek bir şey demiyorum. :A Türkanime dışında Anizm de var oraya da bakabilirsin. Shingeki zaten çok popüler her yerde bulunur dediğin gibi. Son olarak bir an önce başlayıp gel derim... :A

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Mangası baya iyi bir kısma kadar sonra pek tat vermiyor, ama sırf o güzel kısımlar için değerdi okumaya. Animesi ise ilk 2 sezon güzel, son sezon yani part 1 part 2 olan kısım baya kötü. 100 üstü manga bölümünü 24 bölüme sıkıştırmışlar, mangayı okumayanlar hiç bir şey anlamıyor. :A
Konular çok hızlı ilerliyor, hadi ben baya anime izlediğim için anlıyorum da, @Harunnn60 da bu yönden şikayetçi biraz. :A Aksiyon kısmıni beğeniyorum sadece biraz diyalogları geliştirselermiş keşke. +18 animesi olmasına rağmen ergen anime havasından çıkamıyor. :D

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Konular çok hızlı ilerliyor, hadi ben baya anime izlediğim için anlıyorum da, @Harunnn60 da bu yönden şikayetçi biraz. :A Aksiyon kısmıni beğeniyorum sadece biraz diyalogları geliştirselermiş keşke. +18 animesi olmasına rağmen ergen anime havasından çıkamıyor. :D
Çok destansı epik bir seri değil zaten. Manga olarak bakarsak o seviyeye yaklaştığı yerler oldu ama çuvalladı. Animesi hiç o seviyeye gelmedi. O yüzden çoook yüksek beklentileriniz olmasın izlerken. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Tokyo Ghoul tam bir hayal kırıklığıydı. Önyargılı olup daha önce izlememekle çok iyi etmişim. İlk sezonu izlerken acaba yanıldım mı dedim ama 2. sezonda mangadan ayrı düşmesi o kadar belliydi ki, yinede son 3-4 bölüm toparladı ama 3. ve 4. sezonu hatırlamak bile istemiyorum. Konular o kadar hızlı geçiştiriliyor ki noldu ne bitti anlamıyorsun. Bitmek bilmeyen sansürlü sahneler de çabası. Eskiden de söylüyorum şimdi de söyleyeceğim. Bu animenin neden bu kadar şişirildiğini anlamıyorum ve anlayamacağım da. İzleyecek olan varsa da ilk 2 sezonunu izlesin sadece. RE ve RE2 rezaletti. :X

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tokyo Ghoul tam bir hayal kırıklığıydı. Önyargılı olup daha önce izlememekle çok iyi etmişim. İlk sezonu izlerken acaba yanıldım mı dedim ama 2. sezonda mangadan ayrı düşmesi o kadar belliydi ki, yinede son 3-4 bölüm toparladı ama 3. ve 4. sezonu hatırlamak bile istemiyorum. Konular o kadar hızlı geçiştiriliyor ki noldu ne bitti anlamıyorsun. Bitmek bilmeyen sansürlü sahneler de çabası. Eskiden de söylüyorum şimdi de söyleyeceğim. Bu animenin neden bu kadar şişirildiğini anlamıyorum ve anlayamacağım da. İzleyecek olan varsa da ilk 2 sezonunu izlesin sadece. RE ve RE2 rezaletti. :X
Söylemiştim Re'ler çöp diye. RE'yi mangadan da okudum ki mangada bile epik olma ihtimali varken hayal kırıklığı ve bir sürü soru işaretiyle geçiştirme bir final yapmışlar. Animesi ise çöpten beter, ilk 2 sezon fena değildi. Ama 3-4'te 100 üstü manga bölümünü 24 bölüme sıkıştırmışlar. Doğal olarak rezil etmişler...

• Beğendim