Diğer Anime Dizileri - Yorum & Sohbet Konusu

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@MEnes'in kollarına düştüysen SNK izlemek zorundasın @dreamy, kaçış yok. :A

Aslına Death Note’ın da ilk birkaç bölümünü de izlemiştim yıllar önce ama sarmamıştı. Tam anlamıyla FMA Brotherhood’la başladım diyebiliriz anime izlemeye. :A

Varlığından haberim var ama izlemedim hiç. :A
Bitirir bitirir, SNK denen destanı izlemenin ve o sanat eserinin tadını almanın muazzamlığından geri kalamaz... :A

• Güldürdün
Reactions: kerem and dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,743
Puanı
710
Bitirir bitirir, SNK denen destanı izlemenin ve o sanat eserinin tadını almanın muazzamlığından geri kalamaz... :A
Yaklaşık kaç bölümü vardır onun. Çok fazlaysa vaktimi harcayamam bazı animeler bayaa uzun oluyor bildiğim kadarıyla. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: MEnes and dreamy

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tamamdır listeye aldım, önerileriniz var mı başka çok uzun olmayan. :Z @kerem
Steins Gate... Destanı, muhteşem bir animedir hem bölüm sayısı az hem de çok iyi bir hikaye. Zaman yolculuğu temalı...

• Harika
  • Beğendim
Reactions: MEnes and dreamy

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
26 bölüm çok iyiymiş...

IMDb'ye baktım şimdi de Steins Gate 0 diye ayrı bir anime de mevcut. Devamı gibi bir şey mi? :D
Steins Gate bir başkadır gerçekten. İnanılmaz epik bir şaheser. Ayrıyeten Steins Gate 0 devamı değil de hikaye ile ilgili boşlukları dolduran farklı bir seri. Ana hikayeyi destekleyen bir hikaye diyelim. Steins Gate'i izledikten sonra Zero'yu da izleyebilirsin o da çok başarılıdır. :D Ha ana hikayedeki boşluk dediğim kusur değil, onu izleyince anlarsın diyebilirim. :D