2020 En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu Kazanan(ları) Belli Oldu: Scarlett Johansson ve Margot Robbie!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Klasik durum işte her zamanki gibi şaşırtmadım :A

İlk bu berabere bitsin de ikisini de şampiyon yapalım fikrini ben atmıştım ortaya. Açıkçası hiç böyle bir sonuç olacağını düşünmemiştim ama dileğim gerçek oldu ve resmen bu iki güzelliği beraber şampiyon ilan ettik 😍 Yaşasın Scarlett-Margot dostluğu :bhr: @Sherlock
ESYazZxXYAAZ75e.jpg
Aynen ve senin oy ile gerçekleşti. Düşün sen galiba Cuma günü oyladın ve araya günler girdi okadar etiket yaptık. Konuya gördüler ama oylayan olmadı. Kaderlerini sen belirledin :A

• Harika
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
O kelimeyi @MEnes lügatımıza katmıştı. Sanırım sizin animelerden birinde geçiyormuş, sen izledin mi bilmiyorum :A
Tek bildiğim şey Scarlett Johansson ile evli olsam ve o beni Margot Robie ile aldatsa, en fazla yalandan kem küm ederim çok da şey etmem ve @MEnes @Sherlock @MasacRE eminim onların da benden geri kalır yanı olmaz o konuda aldatmadan bile saymaz... :A

@Dosi: 😡😡🤬

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aynen ve senin oy ile gerçekleşti. Düşün sen galiba Cuma günü oyladın ve araya günler girdi okadar etiket yaptık. Konuya gördüler ama oylayan olmadı. Kaderlerini sen belirledin :A
Son durum da neydi bilmiyordum. Neyse ki oyumu doğru adrese kullanmışım da istediğim sonuca ulaştırdım anketi. O günden sonra yaptığınız o kadar etikete kimsenin dönmemesi de ilginç oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tek bildiğim şey Scarlett Johansson ile evli olsam ve o beni Margot Robie ile aldatsa, en fazla yalandan kem küm ederim çok da şey etmem ve @MEnes @Sherlock @MasacRE eminim onların da benden geri kalır yanı olmaz o konuda aldatmadan bile saymaz... :A

@Dosi: 😡😡🤬
Hahahah bu dediklerin aklıma bir şeyler getiriyor ama konu kötü yerlere gidiyor o yüzden en iyisi susmak :A

• Güldürdün
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Son durum da neydi bilmiyordum. Neyse ki oyumu doğru adrese kullanmışım da istediğim sonuca ulaştırdım anketi. O günden sonra yaptığınız o kadar etikete kimsenin dönmemesi de ilginç oldu :A
Olayın özeti:
Kıyasıya bir mücadele oldu. Scarlett ilk başta 18-13 öndeyken Margot 21-18 öne geçmişti ve bir kaç gün önce @MasacRE eşitliği sağlayan oyu kullandıktan sonra nekadar etiket yapsakta başka oy gelmedi ve 22-22 sonuçlandı.

:A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
O filmi izlemedim de tahmin edebiliyorum nasıl bir şey olduğunu :A Alev almış bir lezbomanyetiğin portresi filminde de çok iyi giderdi bu ikili bak :A @Sherlock @MEnes
Gerçekten öyle bir film var mı diye sırf meraktan Google'a onu kopyaladım ama ''genç kızın portresi'' imiş :A
Bu leş Utku bizim Steins Gate destanından aldığımız kelimeleri kullanıyor filmlere uyarladığımız için ama halbuki olayla alakası bile yok... :A

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu leş Utku bizim Steins Gate destanından aldığımız kelimeleri kullanıyor filmlere uyarladığımız için ama halbuki olayla alakası bile yok... :A
Ne demek alakası yok ya, tam da bu durumlar için kullanıyordun bu kelimeyi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Olayın özeti:
Kıyasıya bir mücadele oldu. Scarlett ilk başta 18-13 öndeyken Margot 21-18 öne geçmişti ve bir kaç gün önce @MasacRE eşitliği sağlayan oyu kullandıktan sonra nekadar etiket yapsakta başka oy gelmedi ve 22-22 sonuçlandı.

:A
Margot'un arka arkaya 8 oy alması çok ilginç ya. Neyse ki fark daha fazla açılmamış ve ben de gelip bitirici vuruşu yapmışım :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
@MEnes e mikrofonu verelim.
@Sherlock ve @MasacRE konusunda haklı olabilirsin :A
@MEnes Scarlett seni Margot ile aldatacak, ama... :A

Boşanır mıydın yoksa sorun yok devam mi derdin sen de dahil olarak aşk üçgenine? :A
Benim konuyla ilgili fikrim bellidir, gerçek hayata ünlüleri çok dahil etmem. :A Tamam izlerken izler geçeriz ama iş evliliğe ve gerçek hayata geldi mi orada işler değişir... :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ya biz kullanıyoruz da senin olayla alakan yok yalandan kullanıyorsun diyorum. :A Ben tam olarak o durumlar için kullanıyorum zaten. :A
Ha tamam o zaman :A Ama dedim zaten Enes'den aldım bu kelimeyi diye :A Ben de izlerim elbet bir gün bu leş animelerinizi zaten :A (izlemedi)

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Margot'un arka arkaya 8 oy alması çok ilginç ya. Neyse ki fark daha fazla açılmamış ve ben de gelip bitirici vuruşu yapmışım :A
Etkinlikte payın büyük. Nasıl ki başlangıçta süzgeçten geçirip güzelleri belirledin. Birinciliği belirleyenin de sen olması nokta atışı olmuş :Z yakışır...

• Harika
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...