2020 En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu Kazanan(ları) Belli Oldu: Scarlett Johansson ve Margot Robbie!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tüm zamanların oyuncuları ama :A yani son seneler diyelim. Yeşilçam oyuncuları hariç :A
Baya bi tartışıp sonuca vardık. Listede hazır biraz dinlenip tam 5 kişi konuları açacağız :F kabarık oldu liste :A
Demirciğin önerildiyse vardır :A
Çok kategorili olmasın ya 10lu liste yapıp erkenden bitsin işte:A

Ülkeleri düşünüyorum aynen; @MasacRE ilk kafama sokmuştu... yap abi diye. orada da ABD hegomanyası olur mu diye düşünmüyor değilim @Forumdash
Kesinlikle olacaktır ama AB ülkeleri de revaca girer bence:X @Dosi ülkesinin tanıtıını kaç senedir yapıyor. İnsanlarin aklında kalmiştir:A @kerem desen Almanyanın ekonomisiyle övünüyor filan:F İnsanlar yaşanalıcak yer olarak alglayıp oylar muhtemelen:A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Sonuna kadar destek 😉
Nezaman yapmayı düşünüyorsun? Biz erkekleri bekletelim biraz :A
mesmesso onunki bitti artık. Aserat'ın ki yormuyor oylamak.
Bizimki biraz uğraştırıcı olacak. Sakin tempoda düşünürüm ama bir süre el atmam :A

Kesinlikle olacaktır ama AB ülkeleri de revaca girer bence:X @Dosi ülkesinin tanıtıını kaç senedir yapıyor. İnsanlarin aklında kalmiştir:A @kerem desen Almanyanın ekonomisiyle övünüyor filan:F İnsanlar yaşanalıcak yer olarak alglayıp oylar muhtemelen:A
1594073651623.png

Favori ülkem 200 yıl düşünsen bulamazsın :D

" likörü çok meşhur. Adaya özgü çiçeklerin aromasıyla yapılıyor."

• Güldürdün
Reactions: Forumdash

Ya zaten bir konuya 12 falan isim yaparsam yarısını ellerim :A ama bir sürü isim var :F
Bakıp ayar çekeriz olmadı.

Reklam yaptımda ne oldu. Korona yüzünden soğudu millet :F :F

• Güldürdün
Nezaman yapmayı düşünüyorsun? Biz erkekleri bekletelim biraz :A
mesmesso onunki bitti artık. Aserat'ın ki yormuyor oylamak.
Bizimki biraz uğraştırıcı olacak. Sakin tempoda düşünürüm ama bir süre el atmam :A
Ben başlarsam zaten haftasonu başlarım. Bakayım bir... Ama sen başlatacaksan başlat ya; ben zaten ışık hızıyla yürüttüğüm için :D :D

• Beğendim
Ben başlarsam zaten haftasonu başlarım. Bakayım bir... Ama sen başlatacaksan başlat ya; ben zaten ışık hızıyla yürüttüğüm için :D :D
Yok yok. En az 10 gün ufukta yok. Mental olarak yoruldum. Cevapsız Sorular artı etkinlik yordu. Bu hafta Diss Savaşları yarışmam başlayacaktı onu da erteledim :A

• Beğendim
Reactions: The_Erinch
Ya zaten bir konuya 12 falan isim yaparsam yarısını ellerim :A ama bir sürü isim var :F
Bakıp ayar çekeriz olmadı.

Reklam yaptımda ne oldu. Korona yüzünden soğudu millet :F :F
Korona olayını anlattiğinda benim yüzüm böyleydi okurken :T:

• Güldürdün
Hangi kısım. Okadar şey anlattım ki :F
Bu arada sen okumuşmuydun geçtiğimiz ay yorumumu. Bizde yakalanıp atlattık 😊
Nasıl anladınız (b) Korona ülkeye gelmeden ben de ağir grip geçirdim olayı var :F AMa millet öyle diyince dalga geçiyor:F

• Beğendim
Nasıl anladınız (b) Korona ülkeye gelmeden ben de ağir grip geçirdim olayı var :F AMa millet öyle diyince dalga geçiyor:F
Ben zamanında sayfada yazmıştım çok kötüyüm falan diye. O ara olmuştu.

Son düzenleme:
  • İlginç
@emrecnn seni kınıyorum.
Finalde eşitliği bozman için etiketlemiştim. Tanımıyorum bu isimleri deyip oy kullanmadın. Fotoya bakıp güzelliğe oy kullanacaktın.
Geçen sene Yerli güzellerde benim has jürimdin. Yakışmadı bu :T:

@emrecnn seni kınıyorum.
Finalde eşitliği bozman için etiketlemiştim. Tanımıyorum bu isimleri deyip oy kullanmadın. Fotoya bakıp güzelliğe oy kullanacaktın.
Geçen sene Yerli güzellerde benim has jürimdin. Yakışmadı bu :T:
Sen hala burada mısın ya. Olması gereken oldu işte ne güzel, iyi ki oy kullanmamış :A

• Güldürdün
Sen hala burada mısın ya. Olması gereken oldu işte ne güzel, iyi ki oy kullanmamış :A
Ya orası öyle ama oylamamak için sunulan gerekçeler garip :S
Bazılarına faturayı keseceğim hatta kesmeye başladım :A Bize defalarca etiket yaptırıp oralı olmayanlar artık kara listemde :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...