2020 En Favori Güzel Uluslararası Oyuncu Kazanan(ları) Belli Oldu: Scarlett Johansson ve Margot Robbie!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Böyle bir durumda yarı finalde en çok oyu alan isim kazanmıyor muydu? :A @Dosi

Emeğine sağlık, bekliyoruz erkekler kategorisini de. :A

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Böyle bir durumda yarı finalde en çok oyu alan isim kazanmıyor muydu? :A @Dosi

Emeğine sağlık, bekliyoruz erkekler kategorisini de. :A
O sizin kuralınızdı. Ben geçen seneden beri delmiştim o kuralı :A
Yarı finalde rakipler farklı, haliyle adaletli bulmuyorum o yöntemi :A

Etkinlik boyunca eşitlik durumunda aynı oyu alan güzelleri üst tura taşımıştık. Scarlett Johansson ve Margot Robbie eşit oranda oy aldılar ve günlerdir eşitliği bozma adına yaptığımız etiketler sonucu eşitlik bozulmadı. Bu nedenle aynı kural finalde de geçerli oldu

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
El ele güzel bir final olmuş, umarım gerçek hayatta da aşk yaşarlar şayet seçimleri o yöndeyse birbirlerine yakışıyorlar doğrusu. :A

Şaka bir yana her ne kadar Scarlett'den yana olsam da Margot da fazlasıyla güzel bir isim kendi başına. O yüzden bu sonuç oldukça olumlu.

Bu aşırı sıcak günlerdeki bu yoğun etkinlik adına emeklerine sağlık ve tebrik ederim. @Dosi @Sherlock @MasacRE
@MasacRE esas harikayı aşk yaşarlar umarım dememe atmadıysan bir şey bilmiyorum... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok o kısım için atmadım ama o dediğin de hiç fena bir fikir değil yani :bhr: :A @Dosi
The Handmaiden filminin Amerikan uyarlanmasında Scarlett Johansson ve Marget Robie oynadığını düşünsenize... O malum sahneler... @Sherlock kafayı yedi bile hayalini kurarken... :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Oylayanlarda sorun yoktu, oyüzden gerek kalmadı :A
Yine sen yokken konuşacağımızı konuştuk :A
Klasik durum işte her zamanki gibi şaşırtmadım :A

İlk bu berabere bitsin de ikisini de şampiyon yapalım fikrini ben atmıştım ortaya. Açıkçası hiç böyle bir sonuç olacağını düşünmemiştim ama dileğim gerçek oldu ve resmen bu iki güzelliği beraber şampiyon ilan ettik 😍 Yaşasın Scarlett-Margot dostluğu :bhr: @Sherlock
ESYazZxXYAAZ75e.jpg

• Harika
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
The Handmaiden filminin Amerikan uyarlanmasında Scarlett Johansson ve Marget Robie oynadığını düşünsenize... O malum sahneler... @Sherlock kafayı yedi bile hayalini kurarken... :A
O filmi izlemedim de tahmin edebiliyorum nasıl bir şey olduğunu :A Alev almış bir lezbomanyetiğin portresi filminde de çok iyi giderdi bu ikili bak :A @Sherlock @MEnes

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
O filmi izlemedim de tahmin edebiliyorum nasıl bir şey olduğunu :A Alev almış bir lezbomanyetiğin portresi filminde de çok iyi giderdi bu ikili bak :A @Sherlock @MEnes
Gerçekten öyle bir film var mı diye sırf meraktan Google'a onu kopyaladım ama ''genç kızın portresi'' imiş :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...