eTV MusicSurvivor 8.Sezon Şampiyonu / Sertab Erener - kerem

Gelecek sezonda Jüri Başkanı önderi olarak Harun'umu Şampiyon yapacağım. :Z @destere
sertab sayesinde para dik gelince sana böyle bir özgüven falan geldi bir iyice toramanlaşmaya başladın pis alamancı:) sen kendini jüri başkanı yaptında birde gaga @Harunnn60 un şampiyonluğu kaldı demek :) ikinizinde hayallerine kazık çakmak ben ve hogatham @Çiğdem- için birinci vazife olacak bilesiniz :)

sertab sayesinde para dik gelince sana böyle bir özgüven falan geldi bir iyice toramanlaşmaya başladın pis alamancı:) sen kendini jüri başkanı yaptında birde gaga @Harunnn60 un şampiyonluğu kaldı demek :) ikinizinde hayallerine kazık çakmak ben ve hogatham @Çiğdem- için birinci vazife olacak bilesiniz :)
Harun Alamancıdan uzak güzel kafa dinliyorum diyordu laf aramızda @kerem duymasın :A :A :A

Benim oy bölme hakkım yoktu ama senin vardı. Sen @Çiğdem- ve @xemrexxx gibi biraz Sertab'a biraz Yalın'a puan verebilirdin :A Ben mecburen birini seçmek durumundaydım o yüzden @Maskeli Fedai beni anlayışla karşılayacaktır :A
İntikam için geri döndüm...

images (73).jpeg