Netflix Marvel's The Punisher - Dizi Yorumları

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bitirdim bu diziyi de efsane bir sezon harika bir aksiyon. İkinci sezonunu bekliyorum heyecanla.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
1x6

Bölümün sonunda Russo'nun hain çıkması dışında pek kayda değer bir şey olmadı. Zaten bu bölüm içinde de daha önce de aklımdan geçmişti bu herif nasıl bu kadar rahat takılabiliyor diye. Kandahar olayından haberdar olanları öldürmüşler veya adamlar kaçmış saklanmış. Bunun aksine kariyeri yükselmiş.

Bir de Madani Punisher'in yaşadığını kesin olarak kanıtladı kan örnekleriyle yanındaki çalışanına. Bundan sonra ulaşınca Madani onun yanında olacaktır. Russo ile Rawlins ise karşı cephe.

@Harunnn60 @Çiğdem- yeni yılda kaplumbağa hızıyla dizi izlemekten vazgeçmenizi diliyorum sizlere :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Herkes yıl olarak 1 yıl yaşlanacak bir bakıma yeni yaşımızı kutluyoruz :A Doğum aylarımızda esas yaşımıza giricez ama onun öncesinde yıl olarak yeni yaşımızdan gün alıyoruz işte bunu anlamıyorlar :A :A :A
Senin hep otomatik 25 olduğu için sorun olmuyor canım zaten. :A 4 yıldır ne artıyor ne azalıyor anlamadım valla. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu puştiner kazması daradevilde karşıma çıkmıştı karen e asılıyordu tombalak:) ordan kıl kaptım herife o yüzden izlemek içimden gelmiyor :)

bizde hep temmuz ağustos gibi çekiyoruz ama ne halta yararki :) çekilecek çile değil valla :)
@destere bu diziyi izledin mi?
Şubat ayı gibisin:F 4 yılda bir :F
Ben çoktan yetiştim, sizi bekliyorum zaten siz 5'i izlemediniz mi en son ben şu an öndeyim :A
Senin hep otomatik 25 olduğu için sorun olmuyor canım zaten. :A 4 yıldır ne artıyor ne azalıyor anlamadım valla. :A
@MasacRE- Bile izliyor izlemelisiniz bence @Doğu @destere @Forumdash :A

Kaç aydır 6.Bölümdeyiz @Harunnn60 @MasacRE- ile yani bize yetişirsiniz bir başlasanız biz 7.bölüme geçene kadar :F