Netflix Marvel's The Punisher - Dizi Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bi de ''bıngıl'' var konumuzla pek alakası yok ama neyse :A
bak yine insanı rayından çıkaracak bir kelime şimdi bu bıngıl üstüne çeşit çeşit yorum yapabilirim ama sonra silmek zorunda kalabilirim insanı günaha sokuyorsun sıvadaşım :) örneklersek bu durumu dam üstünde un eler bıngıl bıngıl ... ler :)

Yakıştıramadım yalnız bir bayana öyle yazmana :A @Çiğdem- Hiç centilmen değil bu ilerde sen yaşlansan sana da sitem eder :A
konuyla alakasız dediğin orda bir hanımefendiye fotoşop yapmışlardı bende kazayla o resmi burda paylaşmıştım @Doğu şahidimdir :)
beni kötüleme çabaların gerçekler karşısında başarıya ulaşamayacak ne yazıkki gagacan :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
bak yine insanı rayından çıkaracak bir kelime şimdi bu bıngıl üstüne çeşit çeşit yorum yapabilirim ama sonra silmek zorunda kalabilirim insanı günaha sokuyorsun sıvadaşım :) örneklersek bu durumu dam üstünde un eler bıngıl bıngıl ... ler :)

konuyla alakasız dediğin orda bir hanımefendiye fotoşop yapmışlardı bende kazayla o resmi burda paylaşmıştım @Doğu şahidimdir :)
beni kötüleme çabaların gerçekler karşısında başarıya ulaşamayacak ne yazıkki gagacan :)
Yalan söylemeye iyi alıştın. :( @Çiğdem-

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860

Yalan söylüyor kırmızı noktalı ablaların fotosunu atmıştı yine deep web arşivinden :A Spoi kutucuğunu açmamla kapatmam bir oldu sabah namazına kalkmıştım o esnada abdestim kaçtı mı kaçmadı mı diye müftülüğü aradım sabahın köründe bunun yüzünden :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalan söylüyor kırmızı noktalı ablaların fotosunu atmıştı yine deep web arşivinden :A Spoi kutucuğunu açmamla kapatmam bir oldu sabah namazına kalkmıştım o esnada abdestim kaçtı mı kaçmadı mı diye müftülüğü aradım sabahın köründe bunun yüzünden :A
kabahat seni şahit gösterende:) zaten nerde görülmüş bir sıvadaşın diğer sıvadaşını sıvadığı :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@destere yine bir mesajını silmiş. :A @Çiğdem-

sen nerden keşfettin:) hem o mesaj kurallara aykırı olmamakla birlikte görsel açıdan forumun asaletini rencide edecek türden bişeydi silmek her zaman en iyisidir :)
Aaa evet gördüm bu sefer @destere efendi :A :A :A

Yetkimiz olan yerlerde mesaj silsende biz görüyoruz :A Sende iyi alıştın mesaj silmeye gerçi bunu sen silmesen rtük el atardı oyüzden bir şey demiyorum bu sefer :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1x6

Bölümün sonunda Russo'nun hain çıkması dışında pek kayda değer bir şey olmadı. Zaten bu bölüm içinde de daha önce de aklımdan geçmişti bu herif nasıl bu kadar rahat takılabiliyor diye. Kandahar olayından haberdar olanları öldürmüşler veya adamlar kaçmış saklanmış. Bunun aksine kariyeri yükselmiş.

Bir de Madani Punisher'in yaşadığını kesin olarak kanıtladı kan örnekleriyle yanındaki çalışanına. Bundan sonra ulaşınca Madani onun yanında olacaktır. Russo ile Rawlins ise karşı cephe.

@Harunnn60 @Çiğdem- yeni yılda kaplumbağa hızıyla dizi izlemekten vazgeçmenizi diliyorum sizlere :A

Çok şükür yetiştin sonunda. :F @MasacRE-
@MasacRE- 6.bölümü izlemiş en son biz ise 4. bölümü izlemişiz bizi geçmiş bile @Harunnn60 :A :A :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yarın 6.Bölümü izleyelim @MasacRE- de bizle devam eder etmez ona kalmış :A

X fles bu arada ocağın 1 inde başlamış en son 6.bölümü vermiş onuda bölüm beklememiş olucaz işte :A
Bunu bitirince onu izleriz :A Ama o dizide her bölüm farklı konu işliyor orası gıcık işte ama Allahtan 6 bölüm zaten. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Biz Punisher izleyelim en iyisi :A 6 ı yarın izleyip gelelim sonra sende k atıl bize @MasacRE- zaten 3-4 bölüm sonra bitiyor dizi :A
Ya haftalardır aylardır izlemedik tam Altered izleyeceğiz derken nereden çıkardınız Punisher'i :A @Harunnn60 o kadar beklemiş birkaç hafta daha beklesin işte Harun da izlesin Altered'i hem :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ya haftalardır aylardır izlemedik tam Altered izleyeceğiz derken nereden çıkardınız Punisher'i :A @Harunnn60 o kadar beklemiş birkaç hafta daha beklesin işte Harun da izlesin Altered'i hem :A
@MasacRE- Mezarından çıktı :A
sesi çıkmıyor eskisi gibi fark ettin mi.(b)
@destere ile dizi izliyorum @Harunnn60 ilede izlemem lazım ilgisiz bırakıyorsun diyor :A

Hem Jessicalar başlamadan bitirelim gitsin günde 1 bölüm :A