AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5x15. Bölüm

bölümün başları boş sahnelerden ibaretti, sona doğru ise harikaydı

carl ve enid
saklambaş oynadılar ormanda, sonra zombik görünce ağaç kovuğuna girip bakıştılar zaten o sahnede hazır bir ağaç kovuğu dururken değerlendirmeleri gerekiyordu romantik ortam için
bir ara dedim konu bir yere varmayacak heralde özellikle
sasha mal mal hareketler yaparken dedim bu bölümü böyle atlatacaklar ama rick in jessie e olan aşkı ve haksızlığa tahammülsüzlüğü birazda carol un gaz vermesiyle rick bölümün heyecan katsayısını ve kalitesini arttırdı, orda michone un rick in kafasına vurması iyi olmadı michone u pek eleştirmek istemesemde o hareketi yapmayacaktı :) daryl cephesinde bişey yok @Çiğdem- sevinsin diye gösterdiler bir iki dakika vatandaşı, yoksa onun içinde bulunduğu pek önemli bişey olmadı sadece ağaca bağlı bir sarışın zombiyi öldürdüler o kadar :)
15.bölümü izledim bende bu sabah 🙂🙂🙂
@OzaN @Harunnn60 @sokak sanati @Yiğitt @yatutarsa
rick bir bölümde bukadar rezil olabilirdi ancak hahah:Fsen okadar güçlü kişilerin hakkından gel sonra o şarısın kadının şarhoş kocasından ölümüne dayak ye ayy bukadarmı bir karizma çizilir yaa kadın rick e dur yapma demesi gerekirken kocasına dur demek zorunda kalıyor :F:F:F
ve son sahnede rick 2.defa rezil oluyor okadar saçma sapan konusuyorki etrafındakıler bu deli ne söylüyor diye bakıyor zenci kadın dayanamadı kafasına patlattı bir tane:F:F:F

@destere
@destere darly konusunda birşeyler var olmazmı orada birisi yaşıyor zombilerin parçalarını almış o sarı kadınıda bağlayıp yem yapmıs piskopat birisi var orada diziye yeni bir düşman karakter katılıyor galiba:Z:Z:Z ayy darl e birşey yapmasın sakın:kizgin::kizgin:

5x15

Bölümün ilk yarısı çok iyi değildi ama ikinci yarıda telafi ettiler. :)

American Sniper'ımız Sasha tam bir gerizekalı olma yolunda ilerliyor. Michonne ve adını bilmediğim Abraham ile ilgili kadını da tehlikeye sokacaktı. :(

Carl'a son dönemde daha az gıcık olmaya başladım. O kız da iyi birine benziyor. Baba oğul sarışınlara taktılar. :):)

Valla bana sarışın kadın ve kocasının olayı saçma geldi. Rick kahramanlık yapsın diye uydurulmuş gibi ama işte pek olmamış. Zorlama gibi gözükmekten kurtulamamış o kısımlar. Yine de bölüme iyi bir aksiyon kattı tabii. :)

Michonne bence en iyisini yaptı Rick reyis ne yazık ki saçmalamaya başlamıştı. :D

8- /10
carl ın bulduğu kız sempatik biri ama carl bence hala gıcık :)
michone un hareketi güzeldide grubun içinde karışıklık çıkmasından yana değildim grup birlikte hareket etmeli orda rick in coşacağı zaten belliydi son iki bölümdür rick jessie ye kafayı taktı dayak bahane jessie şahane ben o kadını kurtarmasından yanayım hiçbir zaman öyle bir güzellik ezilmemeli :)

15.bölümü izledim bende bu sabah 🙂🙂🙂
@OzaN @Harunnn60 @sokak sanati @Yiğitt @yatutarsa
rick bir bölümde bukadar rezil olabilirdi ancak hahah:Fsen okadar güçlü kişilerin hakkından gel sonra o şarısın kadının şarhoş kocasından ölümüne dayak ye ayy bukadarmı bir karizma çizilir yaa kadın rick e dur yapma demesi gerekirken kocasına dur demek zorunda kalıyor :F:F:F
ve son sahnede rick 2.defa rezil oluyor okadar saçma sapan konusuyorki etrafındakıler bu deli ne söylüyor diye bakıyor zenci kadın dayanamadı kafasına patlattı bir tane:F:F:F

@destere
@destere darly konusunda birşeyler var olmazmı orada birisi yaşıyor zombilerin parçalarını almış o sarı kadınıda bağlayıp yem yapmıs piskopat birisi var orada diziye yeni bir düşman karakter katılıyor galiba:Z:Z:Z ayy darl e birşey yapmasın sakın:kizgin::kizgin:
rick güzel oldu az bile dayak yedi bence zaten o kadının kocası kafadan kontak bişey rick i dövmese kadını dövecekti bence her kadını dövmek istediğinde bundan sonra rick e saldırsın çok daha iyi olur :)
anladım psikopat biri avr ordada bu bölümde daryl ı göstermeselerde olurdu :) daryl sahnelerini toplasalar yılda sadece bir bölüm gösterseler yeterli :)

Son düzenleme:
michone un hareketi güzeldide grubun içinde karışıklık çıkmasından yana değildim grup birlikte hareket etmeli orda rick in coşacağı zaten belliydi son iki bölümdür rick jessie ye kafayı taktı dayak bahane jessie şahane ben o kadını kurtarmasından yanayım hiçbir zaman öyle bir güzellik ezilmemeli :)

rick güzel oldu az bile dayak yedi bence zaten o kadının kocası kafadan kontak bişey rick i dövmese kadını dövecekti bence her kadını dövmek istediğinde bundan sonra rick e saldırsın çok daha iyi olur :)
anladım psikopat biri avr ordada bu bölümde daryl ı göstermeselerde olurdu :) daryl sahnelerini toplasalar yılda sadece bir bölüm gösterseler yeterli :)
Tamam sarışını kurtarsın da yani tüm geleceklerini tehlikeye attı. Herkese silah tutması falan tamamen kontrolsüz düşünmeden hareket ediyordu. Gerçi hala tehlike bitmiş sayılmaz geleceklerini tehlikeye attı bir kere Rick ama bakalım neler olacak. :):)

Tamam sarışını kurtarsın da yani tüm geleceklerini tehlikeye attı. Herkese silah tutması falan tamamen kontrolsüz düşünmeden hareket ediyordu. Gerçi hala tehlike bitmiş sayılmaz geleceklerini tehlikeye attı bir kere Rick ama bakalım neler olacak. :):)
yalnız orda başkanlık yapan danone! adlı kadının uygulaması çok daha sasçma bence öldürmeyelim diyor biz sürgün ederiz diyor sürgün etmek demek aslında dışardaki düşmanları çoğaltmak demek oranın tüm planını bilen birini sürgün edersen yarın obürgün vali gibi kafadan tırlak bir adamla birlikte geri dönüp orayı dağıtırlar :) orda rick haklı bence en temiz çözüm işe yaramayanı kafadan sakatı öldüreceksin :)

bana bakın birşey geldi aklıma :F:F:F
darl lerin ormanda kim olduğunu öğrenmeye çalıstıkları kişi zombileri yiyor olabilirmi yaa gerçi öyle bir şey olmaması gerekirde zombileri parça parça ayırmıs ve ayak kafa haric et olan kıımlaırnı toplayıp götürmüş yiyormu acaba zombileri ıyyy:ppp::ppp::ppp:

darl lerin ormanda kim olduğunu öğrenmeye çalıstıkları kişi zombileri yiyor olabilirmi yaa gerçi öyle bir şey olmaması gerekirde zombileri parça parça ayırmıs ve ayak kafa haric et olan kıımlaırnı toplayıp götürmüş yiyormu acaba zombileri ıyyy:ppp::ppp::ppp:
sarışın kız güzel bişeydi
bence ormandaki gizemli kişinin bir akrabası karısı veya kızı olabilir kıyamamış öldürmeye ağaca bağlamış falan :)

sarışın kız güzel bişeydi
bence ormandaki gizemli kişinin bir akrabası karısı veya kızı olabilir kıyamamış öldürmeye ağaca bağlamış falan :)
tamamda darler yürürken zombi parçaları gördüler yerde ayakları falan kalmıs zaten geri kalan heryerini götürmüşler dediler zombileri parçalayıp götüren ne yapsın götürdüğü şeyleri yiyormu acaba :F:F:F

yalnız orda başkanlık yapan danone! adlı kadının uygulaması çok daha sasçma bence öldürmeyelim diyor biz sürgün ederiz diyor sürgün etmek demek aslında dışardaki düşmanları çoğaltmak demek oranın tüm planını bilen birini sürgün edersen yarın obürgün vali gibi kafadan tırlak bir adamla birlikte geri dönüp orayı dağıtırlar :) orda rick haklı bence en temiz çözüm işe yaramayanı kafadan sakatı öldüreceksin :)

Adam bir şekilde işe yarıyor. Bence direkt öldürmek ağır ceza. :)
Yok olmaz. Diğer zombiler yemiştir. :):)

Adam bir şekilde işe yarıyor. Bence direkt öldürmek ağır ceza. :)

Yok olmaz. Diğer zombiler yemiştir. :):)
KIZI DEMİYORUM DARLER YRÜRKEN YERDE ZOMBİ parçaları gördüler ayakları falan kalmı adece hatta darly geri parçaları götürmüşler dedi birisi zombileri parçalayıp ayak kafa ahrici et olan yerlerini götürmüş onlarda öyle söyledi ne yapıcak onları götüren kişi :F:F:F

1S15B

Ortalama bir bölüm izledik.

Michonne'ın son sahnede yaptığı hareket grubu bölüecekler izlenimi verdi. Umarım böyle bir şey olmaz.

Carl'a kız ayarlamışlar.:F

8.3/10

Bu bölümü hiç beğenmedim son sahneler iyiydi :///
Aksam yorum yaparım ama mobilden spoiler butonu yapmak zor oluyor bakıcaz artık :)

5x15

Ben çok beğendim bu bölümü, Rick alsın şu kızı diyorum, acayip destekledim evde. :D

Dizi çok farklı bir eksene kaydı belki ama şu W damgalılar kim merak ediyorum o yüzden çok güzel bir sezon finali izleyeceğiz gibi. :Z

The Walking Dead - 5x14

Bu bölüm çok iyiydi özellikle sezonun 2.yarısında dizi kendine geldi gerçekten , yapımcılar kesenin ağzını açtığı belli oluyor
Canım dizim :A

9/10

zenci adamın ölmesi kötü oldu ya :/ gerçekten çok üzüldüm , dizide Zenciler takir takır ölüyor
Carol bu sezon favori karakterim kadınin hiçbir korkusu yok İşte gerçek survivor :D
Darly umarım düşündüğüm şey başıma gelmez
O kampın başkanı yaşlı kadının psikopat olduğunu düşünüyorum oğluda öldüğü için iyice psikolojik olarak çöktü
Peder den az çok bekliyordum böyle şeyler , çizgi romanda da aynıydı :////

9/10

Son düzenleme:
The Walking Dead - 5x15

Bir insanin fazla beklentisi olmaması lazımmış işte bende bunu öğrendim bu bölüm :/ bir arkadaşım bölüm çok iyi dedi bende izledim evet iyiydi ama daha iyi olabilirdi :)

Son sahneler çok çok iyiydi :D 40 yıl düşünsem Rick bu hale geleceğini düşünmezdim , hayır Rick hiç mi empati yapmıyor aynısı benimde başıma geldi , şimdi gidip baskasina yapıyorum yada diğer karakterler hiç mi demiyor , Reis seninde başına geldi aynısı diye ??? :D ( bu arada şifreli konuştum neyden bahsettigimi siz biliyorsunuz :D)

8.5/10
Sasha bir tek mi sen yakınlarıni kaybettin ? Herkes kaybetti am senin kadar trip atmadi
Kadinda ki özgüvene bak ya :D

Carl sevgili edindi vayy be :D ufacık çocuk bizi geçti

Rick sevdin kadını eyvallah ama son sahnede konuşmanda çok Saçmaladin :(

Sezon finalinde Zombilerin o Kampı basacagini düşünüyorum

Sezon finali geliyor ya, son bölümleri tümden izleyeceğim. :D Öyle daha güzel oluyor, az kaldı zaten. :X

5x15

Son 10 dk. hariç vasat bir bölümdü. bence.

Rick sana reyiz diyoruz ama gidip adamdan dayak diyiyorsun ya, baktım reyiz sakin kalıyor heralde fena dövecek dedim ama öyle olmadı :D

Rick'in konuşması iyiydi bence, Michonne kendi ölümünü hazırladı :D Rick reyiz delirmişken intikamını alır bence :D

8/10

The Walking Dead - 5x15

Bir insanin fazla beklentisi olmaması lazımmış işte bende bunu öğrendim bu bölüm :/ bir arkadaşım bölüm çok iyi dedi bende izledim evet iyiydi ama daha iyi olabilirdi :)

Son sahneler çok çok iyiydi :D 40 yıl düşünsem Rick bu hale geleceğini düşünmezdim , hayır Rick hiç mi empati yapmıyor aynısı benimde başıma geldi , şimdi gidip baskasina yapıyorum yada diğer karakterler hiç mi demiyor , Reis seninde başına geldi aynısı diye ??? :D ( bu arada şifreli konuştum neyden bahsettigimi siz biliyorsunuz :D)

8.5/10
Sasha bir tek mi sen yakınlarıni kaybettin ? Herkes kaybetti am senin kadar trip atmadi
Kadinda ki özgüvene bak ya :D

Carl sevgili edindi vayy be :D ufacık çocuk bizi geçti

Rick sevdin kadını eyvallah ama son sahnede konuşmanda çok Saçmaladin :(

Sezon finalinde Zombilerin o Kampı basacagini düşünüyorum

sezon finalinde
zombilerin kampı basması tekrara girer bence farklı bir sezon finali yapmaları lazım mesela carol bu sezon finalinde ölsün ne muhteşem olur :)
sasha karakterini sırf zaman doldurmak için çekmişler o tarz sahnelerden nefret ediyorum bir ara rick öyle uyuz eşek gibi dolaşıyordu nerdeyse onun yüzünden diziyi terkedecektim :)
böyle felaketlerde arada uzun bir zaman geçtikten sonra psikolojisi sağlam olanlar zaten ayakta kalır, ehh onca sezon geçti zayıflar elendi güçlü karakterler kaldı diyoruz onlarda sasha gibi mala bağlarlarsa hiç çekilmiyor ? ben grup lideri olsam psikolojisi bozulanları direk zombilere yem diye atarım grubun sağlığı için bu şart :) birde aynı olayı biz ufak iki kızda yaşadık biri kafayı yiyip diğer güzelim masum kızın canını almıştı o zaman ne kadar küfrettim carol a :) zaten fırsat buldukça dönüp carol a küfrediyorum, carol stres bileziğim benim :)
rick e hak veriyorum bu sefer kadın çok güzel kocasıda malın teki ve kafadan kontak biri o kocayı direk zombilere atmaları lazım hep grup sağlığını düşünüyorum :)