AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Valla ilk 20-25 dakikada çok sıkıldım çok boş sahneler vardı. Son kısım daha iyiydi ama ilk kısmı tamamen unutmama yetmedi. IMDb'de puan veriyorum vermediğimi kim söyledi :D
o zaman iyiki azınlıktasınız puan verenler arasında :) demekki senin puanın olmasa 10 tam puan alacak bu bölüm :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
5x14. bölüm

bundan önceki üç bölümden çok çok daha iyi daha hareketli ve heyecanlıydı harikaydı birazda @Çiğdem- in
daryl ı bu bölüm yoktu :)
belkide heyecan ve kalite o yüzden arttı :)

japon çekirdeği , noah , tara eugene ve nick le aiden in maceraları büyük bir heyecan ve faciayla noktalandı , ama aiden in ölümüne üzülmedim keşke nick denen şrfsz de ölseydi süüper olurdu umarım japon çekirdeği glenn , o nick denen vatandaşa yolda bir kazık sokup zombilere yem olarak atar
onun yüzünden zenci ergen noah da zombilere yem oldu :) gerçi zenci ergenin ölmüş olması fena olmadı ama bir grupta nick ve aiden gibi karaktersizler varsa yarın öbürgün maggie ninde başına bela olur onların tez vakitte temizlenmesi şart :)
eugene korkaklığı üstünden attı tarayı kurtardı hatta glenn ide kurtarmış oldu , helal olsun eugene e kaybedecek totosundan başka bişeyi olmayınca insana kuvvet ve cesaret geliyor :)
rahip budalası kafayımı yedi şeytan cin derken gidim deanne denen kadına rick ve grubunu ispiyonladı kadın ciddiye alırsa rahibi işler karışacak gibi normalde kadın rahibi ciddiye almazda aiden oğullarıydı onu kaybettiklerini anlayınca rick ve grubundan şüphelenmeye başlayacak kadın ?
abrahamda francine denen kadını kurtararak şovunu yaptı önümüzdeki bölümler francine le abrahamı kucak kucağa görebiliriz :)
carol sam adlı çocuktan pete in karısını döven zalim biri olduğunu öğrenmiş oldu tabi bu işin hikayesi pete den bir şekilde kurtulup rick le jessie yi aynı yatağa atmaya niyetlenen senaristler uyduruk bir senaryoyla pete kötü adam yaptılar amaç rick kadını götürsün bir şekilde :) kadında çok hoş ya insan kıyamaz ne rick alsın ne de pete :) öylesini kendim saklamayı düşünüyordum maggie den sonraki favorim oldu jessie :)
@OzaN @yatutarsa @sokak sanati @cevaa @Harunnn60 @Yiğitt
ayyy sevinme okadar motorla bir yere gidiyordu gelecek bölümü tamamen darl e ayırabilirler görev aldı galiba:F:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
ayyy sevinme okadar motorla bir yere gidiyordu gelecek bölümü tamamen darl e ayırabilirler görev aldı galiba:F:F:F
umarım o motor bir uçurumdan aşağı fırlar dryl la birlikte :)) bu bölüm
michone da yoktu piyasada onun yokluğu hissedildi ama senin motor oğlan ın varlığıyla yokluğu belli değil :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
5S14B

Şu 2. yarının en iyi bölümüydü.:Z

Başlar gerçekten biraz sıkıcıydı ama sonlara doğru fena toparladı. Sonun başlangıcı tadında bir final sahnesi vardı.

'Şeytan Meleklerin gölgesinde saklanır' :ok: bayıldım.

Rick o kadın için kendini tehlikeye atma diyip geçiştireyim çünkü senarist nasıl olsa beni duymayacak.:(

Sam ile Corol'ın sahne süperdi. Geçen bölümde çok sevmiştim. Sam çok etkileyici bir çocuk. Bu dizinin çocuk oyuncuları bir harika zaten.

Gleen'ın ekip baya yaralı döndü. Ben bu kadar atraksiyon beklemiyordum o sahnelerden. Ama karakterlerin git gide azalması lazım çünkü çok fazlalar. Ölmeleri iyi oldu.

Meggie'li sahneler git gide çoğalıyor. Son sahnede de ister istemez olayların ortasına düştü. Daha fazla göreceğiz zaten son sahnenin en beğendiğim noktasıydı yoksa çok ürkütücü yani.:(

Deanna vs bizim ekip sahnesi olacak galiba son 2 bölüm. Bu rahibe çok kıl oldum yaa.:( Niye öyle saçmalık yaptı ki.:(

Son sahnenin her anı yorumlanmalıydı. Neyse ilk sahnelere 8 son sahnelere 10 ortalama 9/10 .:X @yatutarsa sen izliyormuydun.:A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
5S14B

Şu 2. yarının en iyi bölümüydü.:Z

Başlar gerçekten biraz sıkıcıydı ama sonlara doğru fena toparladı. Sonun başlangıcı tadında bir final sahnesi vardı.

'Şeytan Meleklerin gölgesinde saklanır' :ok: bayıldım.

Rick o kadın için kendini tehlikeye atma diyip geçiştireyim çünkü senarist nasıl olsa beni duymayacak.:(

Sam ile Corol'ın sahne süperdi. Geçen bölümde çok sevmiştim. Sam çok etkileyici bir çocuk. Bu dizinin çocuk oyuncuları bir harika zaten.

Gleen'ın ekip baya yaralı döndü. Ben bu kadar atraksiyon beklemiyordum o sahnelerden. Ama karakterlerin git gide azalması lazım çünkü çok fazlalar. Ölmeleri iyi oldu.

Meggie'li sahneler git gide çoğalıyor. Son sahnede de ister istemez olayların ortasına düştü. Daha fazla göreceğiz zaten son sahnenin en beğendiğim noktasıydı yoksa çok ürkütücü yani.:(

Deanna vs bizim ekip sahnesi olacak galiba son 2 bölüm. Bu rahibe çok kıl oldum yaa.:( Niye öyle saçmalık yaptı ki.:(

Son sahnenin her anı yorumlanmalıydı. Neyse ilk sahnelere 8 son sahnelere 10 ortalama 9/10 .:X @yatutarsa sen izliyormuydun.:A
AHAHAH :D ailecek severek izliyoruz :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,420
Puanı
911
5x14

Huuuu son zamanların en iyi bölümüydü kesinlikle :D

Rick reyizle Jessie sezon finalinde sevgili olurlar demedi demeyin :D

Carol ve Sam sahneleri biraz sıkıcıydı :D

Abraham kaç bölümdür pek yoktu ama bu bölüm açıldı o da :D Adam zombileri görünce sevindi resmen, öldürmeyi özlemiş :D

Gleen, Noah ve diğerinin kapıda sıkıştığı sahne müthişti aksiyon tavan yaptı. Noah'ın ölmesine üzüldüm iyi biriydi.

Son 3-4 dk. da çok iyiydi. Peder şerefsizlik yaptı, ulan Rick reyiz olmasa hayatta kalabilecekmiydinde gidip ispiyonluyorsun adamı :D

Sezon finaline sürpriz bekliyorum Rick reyiz orayı ele geçirirse şaşırmam :D
9.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
5x14

Huuuu son zamanların en iyi bölümüydü kesinlikle :D

Rick reyizle Jessie sezon finalinde sevgili olurlar demedi demeyin :D

Carol ve Sam sahneleri biraz sıkıcıydı :D

Abraham kaç bölümdür pek yoktu ama bu bölüm açıldı o da :D Adam zombileri görünce sevindi resmen, öldürmeyi özlemiş :D

Gleen, Noah ve diğerinin kapıda sıkıştığı sahne müthişti aksiyon tavan yaptı. Noah'ın ölmesine üzüldüm iyi biriydi.

Son 3-4 dk. da çok iyiydi. Peder şerefsizlik yaptı, ulan Rick reyiz olmasa hayatta kalabilecekmiydinde gidip ispiyonluyorsun adamı :D

Sezon finaline sürpriz bekliyorum Rick reyiz orayı ele geçirirse şaşırmam :D
9.5/10
bencede son bölümler arasında en iyisi en heyecanlısıydı :) bu bölüm hakkında @OzaN kötü yorum yapan tek kişi olarak kalacak gibi :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
bencede son bölümler arasında en iyisi en heyecanlısıydı :) bu bölüm hakkında @OzaN kötü yorum yapan tek kişi olarak kalacak gibi :)
Ciddi ciddi hiçbiriniz ilk 20-25 dakikada sıkılmadınız mı yahu. :D Hatta bölümün yarısına geldiğimde sıkıntıdan telefonla uğraşıp imdb'den bölümün puanına baktım ve 9.5 görünce şok oldum. :D Sonunda büyük bir bomba oluyor dedim herhalde ama o kadar da mühim bir şey olmadı. :):)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ciddi ciddi hiçbiriniz ilk 20-25 dakikada sıkılmadınız mı yahu. :D Hatta bölümün yarısına geldiğimde sıkıntıdan telefonla uğraşıp imdb'den bölümün puanına baktım ve 9.5 görünce şok oldum. :D Sonunda büyük bir bomba oluyor dedim herhalde ama o kadar da mühim bir şey olmadı. :):)

Gleen'lerin ekibinde ki Noah ve diğer adamın ölümü + O son sahnede ki olay. Geleceğe yönelik heyecanlandırmanın dozu süperdi.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
5x15. Bölüm

bölümün başları boş sahnelerden ibaretti, sona doğru ise harikaydı

carl ve enid
saklambaş oynadılar ormanda, sonra zombik görünce ağaç kovuğuna girip bakıştılar zaten o sahnede hazır bir ağaç kovuğu dururken değerlendirmeleri gerekiyordu romantik ortam için
bir ara dedim konu bir yere varmayacak heralde özellikle
sasha mal mal hareketler yaparken dedim bu bölümü böyle atlatacaklar ama rick in jessie e olan aşkı ve haksızlığa tahammülsüzlüğü birazda carol un gaz vermesiyle rick bölümün heyecan katsayısını ve kalitesini arttırdı, orda michone un rick in kafasına vurması iyi olmadı michone u pek eleştirmek istemesemde o hareketi yapmayacaktı :) daryl cephesinde bişey yok @Çiğdem- sevinsin diye gösterdiler bir iki dakika vatandaşı, yoksa onun içinde bulunduğu pek önemli bişey olmadı sadece ağaca bağlı bir sarışın zombiyi öldürdüler o kadar :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x15

Bölümün ilk yarısı çok iyi değildi ama ikinci yarıda telafi ettiler. :)

American Sniper'ımız Sasha tam bir gerizekalı olma yolunda ilerliyor. Michonne ve adını bilmediğim Abraham ile ilgili kadını da tehlikeye sokacaktı. :(

Carl'a son dönemde daha az gıcık olmaya başladım. O kız da iyi birine benziyor. Baba oğul sarışınlara taktılar. :):)

Valla bana sarışın kadın ve kocasının olayı saçma geldi. Rick kahramanlık yapsın diye uydurulmuş gibi ama işte pek olmamış. Zorlama gibi gözükmekten kurtulamamış o kısımlar. Yine de bölüme iyi bir aksiyon kattı tabii. :)

Michonne bence en iyisini yaptı Rick reyis ne yazık ki saçmalamaya başlamıştı. :D

8- /10