AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi The Walking Dead 5. sezonu geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümüyle birlikte açtı.

Ülkemizde de büyük ilgi gören ve FX kanalında Amerika yayınından sadece 1 gün sonra yayınlanan diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

Season_5_cast_banner.jpg

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hicran ve Gönül İşleri var ama bunu öne alaak gibiyim daha önce inerse.:(

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@BesaleT @sokak sanati @destere @Harunnn60 @OzaN @Forumdash
5.sezon 1.bölüm izledim yüksek müsadenizle ilk yorumu ben yapmak istiyorum:-):-)
harika bir sezon açılışı izledik bol aksiyonlu bir bölümdü kahramanalrımızın hepsi aynı anda bölümlerde olması zaten yrı bir zevk umarım geçens ezonki gibi ayrı ayrı göstermezler rickin bebeğini gördüğü ve ona koştuğu sahnede o müikle birlikte çok duygulandım hüngür hüngür ağladım cidden ayy çok fena oldum :T

Son düzenleme:

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
6.sezon 1.bölüm izledim yüksek müsadenizle ilk yorumu ben yapmak istiyorum:-):-)
harika bir sezon açılışı izledik bol aksiyonlu bir bölümdü kahramanalrımızın hepsi aynı anda bölümlerde olması zaten yrı bir zevk umarım geçens ezonki gibi ayrı ayrı göstermezler rickin bebeğini gördüğü ve ona koştuğu sahnede o müikle birlikte çok duygulandım hüngür hüngür ağladım cidden ayy çok fena oldum :T
5.sezon 1.bölüm olmasın :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
AMC'nin reyting rekorları kıran dizisi The Walking Dead 5. sezonu geçtiğimiz akşam yayınlanan bölümüyle birlikte açtı.

Ülkemizde de büyük ilgi gören ve FX kanalında Amerika yayınından sadece 1 gün sonra yayınlanan diziyle ilgili yorumları sezon boyunca bu başlık altından yapabilirsiniz...

Season_5_cast_banner.jpg
Vatana millete hayırlı olsun :)
Güzel bir sezon olur umarım :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,740
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x1

Eh işte fena başlamadı sezon ama olayların pek içine giremedim ve pek heyecanlandırmadı bölüm. Zamanla diziye tekrar adapte olurum umarım. :)

Terminus olayı çok çabuk kapandı, bu kadar çabuk hallolacağını tahmin etmiyordum. :)

Hiç sevmediğim Carol iyi kurtardı bizimkileri. :):)

Normalde 7 verecektim ama:

Rick'in Judith'i gördüğü sahne harikaydı.

Onun hatrına:

8/10

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
5x1 Yorumum :

Bana göre iyi başladı dizi.Geçen sezon en korktuğum bir sezonu bu Terminus olayıyla bitirirler sandım ama öyle olmadı.Erken kapatmaları iyi oldu bence.Carol assasin gibi tek başına koca Terminusu yok etti helal valla kadına.(O havai fişeğin oraya gitmesi çok saçmaydı ama neyse göz yumacaz artık) :D Rick'e gelirsek tam istediğim kıvama gelmiş acımasız ama merhametli inşallah böyle devam eder.Bu arada bizimkiler nereye girse bertaraf edip çıkıyorlar.Dizi iyi başladı inşallah böyle devam eder. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x1

Eh işte fena başlamadı sezon ama olayların pek içine giremedim ve pek heyecanlandırmadı bölüm. Zamanla diziye tekrar adapte olurum umarım. :)

Terminus olayı çok çabuk kapandı, bu kadar çabuk hallolacağını tahmin etmiyordum. :)

Hiç sevmediğim Carol iyi kurtardı bizimkileri. :):)

Normalde 7 verecektim ama:

Rick'in Judith'i gördüğü sahne harikaydı.

Onun hatrına:

8/10
Ozan bi bölüm nasıl eh iştelik :D Resmen süper bir bölümdü :)
5.sezon 1.bölüm izledim yüksek müsadenizle ilk yorumu ben yapmak istiyorum:-):-)
Bende çok beğendim Çiğdem :)
Ailecek diyorsun yani :D
Aile , apartman , okul
Hedef tam yol ileri :F

38AhmetKK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
645
Puanı
216
5x1

Böyle bir sezon baslangicini kim bekleyebilirdi tek kelime ile mükemmeldi, uzun süredir bir dizide böyle dolu dolu bir bölüm izlemedim. Izlerken arada bi ne kadar kaldi diye dakikaya baktim cabuk bitmesin diye :)

Ilk bölümlerde esi tarafindan siddet gören ev hanimi Carol simdilerde sanki CIA ajani gibi yaptiklarina bak hele sen :D Terminustaki sapiklarin insan eti yediginden süphelenmistim zaten. Yeni bölüm fragmaninin sonunda reyizler reyizi Morgani görmek gelecek bölümler icinde heyecanlandirdi :D

10/10