AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
izledim şimdi :D kesnlikle boş bir sahne değil :D
benden başka herkes biter bitmez kapatıp atmış galiba:Fmiccone sahnesinde kesin anlatılmak istenilen birşey vardı ama koskoca twd michone sahnesiyle bitmemeliydi sezon finaline yakışmadı bence :-):-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
benden başka herkes biter bitmez kapatıp atmış galiba:Fmiccone sahnesinde kesin anlatılmak istenilen birşey vardı ama koskoca twd michone sahnesiyle bitmemeliydi sezon finaline yakışmadı bence :-):-):-)
michonne değilde son sahnede zombi geçti sonra arabada bir yazı vardı işte yeni bir düşmanın geleceği sinyali o , romana göre çok güçlü bir karakter gelecek yeni sezonda
michonne konusunda katılıyorum sana :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
michonne değilde son sahnede zombi geçti sonra arabada bir yazı vardı işte yeni bir düşmanın geleceği sinyali o , romana göre çok güçlü bir karakter gelecek yeni sezonda
michonne konusunda katılıyorum sana :)
cnm vali den sonra malesef o etkiyi yaratan bir düşman sokamadılar diziye artık gelsin bir zahmet güçlü bir düşman :-):-):-)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
The Walking Dead - 5x16 ( Sezon Finali)

Arkadaşlar gerçekten çok üzgünüm, Bizi gösterilen sezon finali bu değildi bu olmamalıydı !!!

Forumda da ve diğer sosyal medya vs. beklenti yüksek tutulmuştu, Peki neden ?? Çünkü gerek yapımcılar gerek prodüksiyon hatta dizideki oyuncular bile sezon finali için şimdiye kadar ki en iyi sezon finali olacak denmişti hatta 90 dk olacak tam 90 dk , bizde sevinmiştik

Ama ne umduk ne bulduk !! Ben zaten bu forumda da bu dizi için mücadele veriyorum her türlü , birde böyle sezon finali bölümü gösterip daha nasıl mücadele edicem :)

Evet bölüm iyiydi ama bize söylenenlerin altındaydı burada size spoiler vermemek için zor tutuyordum hatta @destere ye katliam olacak dedim
önemli karakterler ölürse şaşırmayın demiştim ama hiçbiri olmadı çünkü o sahneler çıkarıldı.
her neyse dün sinirlendim baya sakinleşmek için bugünü bekledim :)

Arkadaşlar bize gösterilen sezon finali bu değildi, bakın bölümü izleyin tekrardan bazı sahneler anlamsız bazı sahneler yarım yani kesinlikle kırpılmış dizi , belli ki fanlardan korktular bazı karakterleri öldürmediler.

Sizde sadece beğenip geçmeyin yorumda yapın :) Ben zaten daha ayrıntılı bir konu açıcam The Walking Dead kendi konusunda orada nedenleri ortaya çıkacak. :)

Bölüm yorumuma gelirsek :)
Gleen ve diğer adamın kapışma sahneleri çok iyiydi hatta bir ara Gleen ölecek zannetim :D ama romanda böyle bir şey olmadığı için içim rahatlamıştı

Darly ve diğer adamın zombi sahneleri çok iyiydive tuzak gerçekten çok iyi kurulmuştu neyse ki morgan reyiz kurtardı :D

son sahnelerde Rick konuşması çok iyiydi aslında Rick başından beri haklıydı ama üslubu yanlış olduğu için kaybetmişti , neyse ki başkan kadının kocası ölünce oda durumu anladı :D

Peder ve sasha sahneleri berbattı
morgan , rick suratına bakınca şaşırması anlamlıydı , çünkü rick ile tanıştıklarında rick hala biz iyiyiz modundaydı :)))

@OzaN @destere @Çiğdem- @cevaa @kaan955 @GreatOttoman

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
The Walking Dead - 5x16 ( Sezon Finali)

Arkadaşlar gerçekten çok üzgünüm, Bizi gösterilen sezon finali bu değildi bu olmamalıydı !!!

Forumda da ve diğer sosyal medya vs. beklenti yüksek tutulmuştu, Peki neden ?? Çünkü gerek yapımcılar gerek prodüksiyon hatta dizideki oyuncular bile sezon finali için şimdiye kadar ki en iyi sezon finali olacak denmişti hatta 90 dk olacak tam 90 dk , bizde sevinmiştik

Ama ne umduk ne bulduk !! Ben zaten bu forumda da bu dizi için mücadele veriyorum her türlü , birde böyle sezon finali bölümü gösterip daha nasıl mücadele edicem :)

Evet bölüm iyiydi ama bize söylenenlerin altındaydı burada size spoiler vermemek için zor tutuyordum hatta @destere ye katliam olacak dedim
önemli karakterler ölürse şaşırmayın demiştim ama hiçbiri olmadı çünkü o sahneler çıkarıldı.
her neyse dün sinirlendim baya sakinleşmek için bugünü bekledim :)

Arkadaşlar bize gösterilen sezon finali bu değildi, bakın bölümü izleyin tekrardan bazı sahneler anlamsız bazı sahneler yarım yani kesinlikle kırpılmış dizi , belli ki fanlardan korktular bazı karakterleri öldürmediler.

Sizde sadece beğenip geçmeyin yorumda yapın :) Ben zaten daha ayrıntılı bir konu açıcam The Walking Dead kendi konusunda orada nedenleri ortaya çıkacak. :)

Bölüm yorumuma gelirsek :)
Gleen ve diğer adamın kapışma sahneleri çok iyiydi hatta bir ara Gleen ölecek zannetim :D ama romanda böyle bir şey olmadığı için içim rahatlamıştı

Darly ve diğer adamın zombi sahneleri çok iyiydive tuzak gerçekten çok iyi kurulmuştu neyse ki morgan reyiz kurtardı :D

son sahnelerde Rick konuşması çok iyiydi aslında Rick başından beri haklıydı ama üslubu yanlış olduğu için kaybetmişti , neyse ki başkan kadının kocası ölünce oda durumu anladı :D

Peder ve sasha sahneleri berbattı
morgan , rick suratına bakınca şaşırması anlamlıydı , çünkü rick ile tanıştıklarında rick hala biz iyiyiz modundaydı :)))

@OzaN @destere @Çiğdem- @cevaa @kaan955 @GreatOttoman
muhteşem bir yorumla nerdeyse dizinin yapımcısından yayıncısına kadar hepsine dinamit döşeyip rahatlamışsın :)) seni duyuyorlarsa bir dahaki sezon finalini çekmeden önce 5 kez düşüneceklerdir :)
sezon finali dediğin gibi normal bir bölüm kalitesini aşamadı hatta gerisinde kaldı ..
sasha ve pederli sahneler gereksizdi saçmaydı birde şu rick in zombi ile kucaklaşıp seviştiği bölüm gereksizdi sanki aksiyon katmak için bölüme son anda eklenmiş gibi duruyorduda hiç olmamıştı daryl morgan sahneleri güzeldi bölümü kurtaranda orasıydı zaten....
glenn le alakalı bölüm yine gereksizdi
ya glenn ölmeliydi ya da karşıdakini öldürmeliydi? senaristler iyice yumuşadı bu bölümde.... madem öldürmeyecektiniz orda glenn le nick adlı dallamayı niye güreştirdiniz yarım saat :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
muhteşem bir yorumla nerdeyse dizinin yapımcısından yayıncısına kadar hepsine dinamit döşeyip rahatlamışsın :)) seni duyuyorlarsa bir dahaki sezon finalini çekmeden önce 5 kez düşüneceklerdir :)
sezon finali dediğin gibi normal bir bölüm kalitesini aşamadı hatta gerisinde kaldı ..
sasha ve pederli sahneler gereksizdi saçmaydı birde şu rick in zombi ile kucaklaşıp seviştiği bölüm gereksizdi sanki aksiyon katmak için bölüme son anda eklenmiş gibi duruyorduda hiç olmamıştı daryl morgan sahneleri güzeldi bölümü kurtaranda orasıydı zaten....
glenn le alakalı bölüm yine gereksizdi
ya glenn ölmeliydi ya da karşıdakini öldürmeliydi? senaristler iyice yumuşadı bu bölümde.... madem öldürmeyecektiniz orda glenn le nick adlı dallamayı niye güreştirdiniz yarım saat :)
heh işte katılıyorum sana destere işte dizinin sahneleri değiştirilmiş çok belli
özellikle Glenn sahneleri baya baya belli ,
Son anda kesinlikle bir şey oldu eminim buna :)

Gerçekten çok kızgınım , kızgın olmamın sebebi bize böyle büyük bir beklentiye sokmaları !!!

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
heh işte katılıyorum sana destere işte dizinin sahneleri değiştirilmiş çok belli
özellikle Glenn sahneleri baya baya belli ,
Son anda kesinlikle bir şey oldu eminim buna :)

Gerçekten çok kızgınım , kızgın olmamın sebebi bize böyle büyük bir beklentiye sokmaları !!!
Bilim-kurgu artacak mı ileri dönemlerden biliyor musun ?

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
5x16

Abarttıkları kadar çok iyi bir sezon finali değildi.

Rick'in sahneleri en iyi sahnelerdi bence, reyiz en sonda yaptı gene yapacağını :D

Darly reyizin zombi istilasına uğramasıda iyiydi, çıktılar bi şekilde :D

Glenn o kadar zombinin içinden nasıl kurtuldu gösterseler iyi olurdu.
8/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,730
Puanı
1,061
5x12

Yeni bir serüven başlıyor gibi. :)

Yeni bir yere gittiler ve yerleşik bir hayata geçtiler ama Rick ve Darly'in içi ısınmamışa benziyor her ne kadar polislik teklif etseler de Rick'e iyi birilerine benziyorlar ama sonu kötü olacak gibi. :)

9/10

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,730
Puanı
1,061
5x16

Bölüm olarak çok iyiydi ama sezon finali olarak bakarsak daha güzel olabilirdi. :)

Sonunda Morgan gösterdi yüzünü ve Rick ile yeniden karşılaştılar. Rick haklı çıktı dediklerinde ve Rick'in sözüne geldiler bakalım neler olacak yeni sezonda, bu sezon çok çok kötü başladılar ama son 4-5 bölüm biraz toparlansalar da genel olarak ortalama altı bi sezon oldu. Umarım yeni sezon böyle olmaz. :)

8.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5x14

Muhteşem bir bölümdü bence. 5. sezonun kesinlikle en iyi bölümüydü. Soluksuz izledim bölümü.

O dönmeli kapıda sıkıştıkları an şaşırdım ve bende tuhaf oldum. Sonra Noah. :( :(

Süper bölümdü, 10/10'luktu valla. :)

15. bölüme geçeyim. :X

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
5x15

Biraz daha durgun bir bölümdü ve biraz sıkıldım. Bu bölüm daha aksiyon beklerdim. Dizinin sonu süperdi ama. Sezon finali baya iyi olacak gibi duruyor. :Z

Sezon finalini yarın izleyeceğim. :)