AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben niye anlıyorum.:F GoT'da Gayler rahipelr oluyor genelde.:F Adam 90 yaşında Gey birde genç parlakçı vardı bir de kralın kardeşi. Başka Gey yok dizide.:F
Bence değildir ama abuk subuk pozlerı vardı. Gay'im dese inanırım yani.:F
@sokak anati ayoll gerçeği demiyorlar dizide gay diyor @Harunnn60 diğerleride öyle hissetti diyor ama kendisinden başka ben böyle hisseden düşünen twd ci hiç görmedim vlla :A:A:A

@mrt-06

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben niye anlıyorum.:F GoT'da Gayler rahipelr oluyor genelde.:F Adam 90 yaşında Gey birde genç parlakçı vardı bir de kralın kardeşi. Başka Gey yok dizide.:F
Bence değildir ama abuk subuk pozlerı vardı. Gay'im dese inanırım yani.:F
GoT'un sıkı takipçisisin ya o yüzden iyi anlıyorsundur dedim. Ay 7 bölüm izledim bir bakıyorsun adam adamın dudağına yapışıyor birden kadına kadına saldıryor. :F Dizide diyoz. :T:

@sokak anati ayoll gerçeği demiyorlar dizide gay diyor @Harunnn60 diğerleride öyle hissetti diyor ama kendisinden başka ben böyle hisseden düşünen twd ci hiç görmedim vlla :A:A:A

@mrt-06
Umut böyle işte bir defa söyleyince anlamıyor. :A Dizide diyoruz. :F

Birde Harun haklı çıkıyormuş. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@mrt-06

Ne saçma bir muhabbet oluşmuş burada.:F
Hayır dizide Gay olsa Gay derler. Emily Kinney bunun sevgilisi rolünde değilmiydi.:F
Ne saçma sapan bir konu bu @mrt-06 .:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ne saçma bir muhabbet oluşmuş burada.:F
Hayır dizide Gay olsa Gay derler. Emily Kinney bunun sevgilisi rolünde değilmiydi.:F
Ne saçma sapan bir konu bu @mrt-06 .:F
ben @mrt-06 ya rickten daha çok seviliyor darly dedim hemen @Harunnn60 oradan fırladı gay diye adama iftira atmaya basladı
:F:F:F diğer twwd cilerde öyle düşünüyor diyor birde atacanı etki altına almak için bunu ilk defa harınan duydum ben :A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ben @mrt-06 ya rickten daha çok seviliyor darly dedim hemen @Harunnn60 oradan fırladı gay diye adama iftira atmaya basladı
:F:F:F diğer twwd cilerde öyle düşünüyor diyor birde atacanı etki altına almak için bunu ilk defa harınan duydum ben :A:A:A
Ya Çiğdem yapma Allah aşkına yabancı sitelerde bile haberleri var. :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
5x16 (Sezon Finali)

Ve 5. sezon da bitti.... Uzun olmuş bölüm ama su gibi geçti, aslında her şey kötüye gidiyor derken tatlıya bağlanan bir sezon finali oldu. :) (Ölenleri saymazsak. .ss)

Morgan'ın geri döneceğini biliyordum sağolsun arkadaşım ağızından kaçırmıştı pek şok etkisi yaratmadı. :F

Gleen ölecek sandım. :( Helal olsun Asyalı çocuğa....

Papazın yaptığı ihanet de fenaydı üstelik kapıyı açık bırakması falan keşke "ölse" dedim bence dizideki en gereksiz karakter. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
5x16 (Sezon Finali)

Ve 5. sezon da bitti.... Uzun olmuş bölüm ama su gibi geçti, aslında her şey kötüye gidiyor derken tatlıya bağlanan bir sezon finali oldu. :) (Ölenleri saymazsak. .ss)

Morgan'ın geri döneceğini biliyordum sağolsun arkadaşım ağızından kaçırmıştı pek şok etkisi yaratmadı. :F

Gleen ölecek sandım. :( Helal olsun Asyalı çocuğa....

Papazın yaptığı ihanet de fenaydı üstelik kapıyı açık bırakması falan keşke "ölse" dedim bence dizideki en gereksiz karakter. :D
Ne cabuk izledin ya. :D yavaş yavaş izleseydin keşke. :D