AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
biz oyüzden sıkıldık cnm bu ekibin ayrı takılmasından sadece sen hoşlanıyorsun galiba ben ekibin dağınık gezip her bölüm farklı oyuncuları göstermesine sinir oluyorum öyle değilmi @Harunnn60 en çok buna sinir oluyorduk ekip bir arada olduğu bölümler çok güzel oluyor bence
:F:F:F
Öyle tek karakterli bölümleri başta ben de sevmiyordum ama bu son 2 sezonda ilginç bölümler oldu mesela Rick'in Morgan'ı bulduğu bölüm, Beth'in hastanaye düştüğü bölüm, Lizzie'nin tüylerimizi diken diken yaptığı bölüm hep tek karakter üzerine kurulu bölümlerdi. :F Efso bölümlerdi bence. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle tek karakterli bölümleri başta ben de sevmiyordum ama bu son 2 sezonda ilginç bölümler oldu mesela Rick'in Morgan'ı bulduğu bölüm, Beth'in hastanaye düştüğü bölüm, Lizzie'nin tüylerimizi diken diken yaptığı bölüm hep tek karakter üzerine kurulu bölümlerdi. :F Efso bölümlerdi bence. :A
darl in tek sahneli bölümlerine bayılıyordum ben diğerleri kıskanclıktan çatlıyordu kötü bölüm diye karalayanlar vardı ama benim ens evdiğim bölümlerdi :A:A:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
darl in tek sahneli bölümlerine bayılıyordum ben diğerleri kıskanclıktan çatlıyordu kötü bölüm diye karalayanlar vardı ama benim ens evdiğim bölümlerdi :A:A:A
Neden acaba. :A Darly de Carol'a bir türlü açılamadı 5 sezondur aralarında bir şey geçmesini bekliyorum. :F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Nasıl yani? İpucu mu veriyorsun bana anlamadım. :A
son 4 bölümü izleyince sende bir şeyler sezeceksin. umarım öyle birşey olmaz yoksa adamın karizması gider. :F

darly çizgi romanda olmayan bir karakter ama en sevilen karakterlerin başında geliyor rickten daha çok sevildiği ortada bence twd fanalrından
:A:A:A
Çiğdem daha öncede bu yorumu yazmıştın. :F

Çizgi roman hala devam ediyor mu yoksa sonu belli mi bu dizinin? :F Ne cahlim. .ss

Darly'i severiz ama Rick bir ayrı bence. :love1:
Hala devam ediyor ve dizeden 4 sezon önde diyelim senin anlayacağın sekilde. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
son 4 bölümü izleyince sende bir şeyler sezeceksin. umarım öyle birşey olmaz yoksa adamın karizması gider. :F

Nasıl yani? İpucu mu veriyorsun bana anlamadım. :A
harunun birşey bildiği yok ayoll darlime iftira atmaya çalısıyor oklavayı yiyecek kafasına :F:F:F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Hadi bakalım. :eek: İzlerim bugün kalanı. Bir an önce bitsin de yeni dizilere yelken açıcam ama Ekim'e kadar çok özlüycem TWD'yi. :(

Niye canım ben anlama özürlü müyüm. :A

harunun birşey bildiği yok ayoll darlime iftira atmaya çalısıyor oklavayı yiyecek kafasına :F:F:F
Darly de Darly. :A

Peki kız sana soru; Darly mi, Shane mi, Rick mi, Gleen mi? Hangisiyle adada mahsur kalmak istersin. :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hadi bakalım. :eek: İzlerim bugün kalanı. Bir an önce bitsin de yeni dizilere yelken açıcam ama Ekim'e kadar çok özlüycem TWD'yi. :(

Niye canım ben anlama özürlü müyüm. :A

Darly de Darly. :A

Peki kız sana soru; Darly mi, Shane mi, Rick mi, Gleen mi? Hangisiyle adada mahsur kalmak istersin. :F
daryl yeter bana :love1::love1::love1:

@Harunnn60 kıskanclıktan napıcağını şaşırmış onu dinleme sen
:A:A:A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
ayoll güneş kafasına geçmiş onun adam gibi adam daryl :A:A:A
Yok artık ama oladabilir neden biliyor musun TWD'de hiç eşcinsel karakter olmadı yani bir tane oldu o da 5. sezonda ön plandaki bir karakter değildi. Ama Darly bence de değildir olsa anlardık. :F

Dur bir de Umut'a sorayım o Game Of Thrones'dan alışık hemen anlar. :F Darly'e gay diyorlarmış doğru mudur sence? :A @sokak sanati

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yok artık ama oladabilir neden biliyor musun TWD'de hiç eşcinsel karakter olmadı yani bir tane oldu o da 5. sezonda ön plandaki bir karakter değildi. Ama Darly bence de değildir olsa anlardık. :F

Dur bir de Umut'a sorayım o Game Of Thrones'dan alışık hemen anlar. :F Darly'e gay diyorlarmış doğru mudur sence? :A @sokak sanati
yok yahu demiyorlardı son bölümlerde öyle bir his geldi herkese :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Bilmiyorum diyeyim şimdilik :bilmem: :D

Geçti gerçekten de bütün gün ıvır zıvır , evrak, kırtasiye işleri gibi şeylerle uğraştım. :(
ayoll kendiside söylüyor güneş geçti kafama diye ben hemen anlamıştım :A:A:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben niye anlıyorum.:F GoT'da Gayler rahipelr oluyor genelde.:F Adam 90 yaşında Gey birde genç parlakçı vardı bir de kralın kardeşi. Başka Gey yok dizide.:F
Bence değildir ama abuk subuk pozlerı vardı. Gay'im dese inanırım yani.:F