Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ilk bölümü sevdim

benim tahminim 8.5 da takılıp kalması ortalaması 8.5 olur gibi fazla düşeceğini sanmıyorum :)

İlk bölümler yüksek olur sonra düşer yavaş yavaş o yüzden böyle bi tahminde bulundum yoksa bence de dizi güzel. :)

Dizi iyi devam ederse ki bence edecek gibi gözüküyor puanı artabilir de. :) İlk bölüm karmaşıktı izleyiciyi alıştırma bölümüydü 8.4'le başlaması iyiye işaret. :):)

Yalnız tahmin ettiğim gibi eleştirmenler yine beğenmemiş diziyi. Starz ne yapsa eleştirmenlere beğendiremiyor dizileri. :) Koskoca Spartacus'ün bile doğru düzgün ödülü yoktu. Da Vinci's Demons desen o da aynı...

Dizi iyi devam ederse ki bence edecek gibi gözüküyor puanı artabilir de. :) İlk bölüm karmaşıktı izleyiciyi alıştırma bölümüydü 8.4'le başlaması iyiye işaret. :):)

Yalnız tahmin ettiğim gibi eleştirmenler yine beğenmemiş diziyi. Starz ne yapsa eleştirmenlere beğendiremiyor dizileri. :) Koskoca Spartacus'ün bile doğru düzgün ödülü yoktu. Da Vinci's Demons desen o da aynı...

Starz hep +18 hatta +22 falan diziler çekiyor her şey açık açık bunun da etkisi olabilir. :D Spartacus malum Da Vinci'de aynı Black Sails'in ilk bölümünün de maşallahı vardı. :D

Starz hep +18 hatta +22 falan diziler çekiyor her şey açık açık bunun da etkisi olabilir. :D Spartacus malum Da Vinci'de aynı Black Sails'in ilk bölümünün de maşallahı vardı. :D

Evet onun etkisi tabii ki var ama Game of Thrones vb istisnalar çok var bu konuda. Mesela Sopranos'ta da çok var ama zamanında ödüle boğmuşlar. :):)

Ama tabii o sahneleri biraz reyting malzemesi olarak kullanıyor gibi Starz. Yani sanat için değil gibi. :D

S01B02 izledim

Olaylar çok hızlı gelişiyor. Ben biraz daha oyalanırlar sanıyordum. Enteresan geldi o yönden. Herneyse bu bölümde biraz heycan vardi.Yorumlayacak birşey gelmiyor aklıma😕 Sadece neden bu kadar çabuk ilerlediği aklıma takıldı(b)
İlerlemeden kastım haritayı saklayan aşçının bu kadar çabuk bulunması peşine düşülmesi filan.
Herneyse 8 bölümün 2'si gitti kaldı 6 :(

1x2'yi izledim ben de yorumlayacak pek bir şey bulamıyorum bakalım ileriki bölümlerde ne olacak :D
@Forumdash vikings de öyle hızlı hızlı ilerliyor :D

1x2'yi izledim ben de.

İyi gidiyor dizi. Evet hızlı gidiyor ama demek ki malzemeleri bol ki harcamaktan çekinmiyorlar. :) Ben memnunum şu anki tempodan. :)

Aşçı çok hızlı ezberlemedi mi? Yaptığı çok akıllıca ama sayfaları ezberleyebildiğinden çok emin değilim. :D

Bir de sonunda Flint'e ne oldu anlamadım. (b)

8/10

1x2'yi izledim ben de.

İyi gidiyor dizi. Evet hızlı gidiyor ama demek ki malzemeleri bol ki harcamaktan çekinmiyorlar. :) Ben memnunum şu anki tempodan. :)

Aşçı çok hızlı ezberlemedi mi? Yaptığı çok akıllıca ama sayfaları ezberleyebildiğinden çok emin değilim. :D

8/10
ben de anlamadım nasıl çabucak ezberledi, atmadı bence kağıdı :D

İkinci bölüm 2.3 milyon kişi tarafından izlenmiş. Starz için çok çok iyiymiş bu rakamlar. :) Gerçi 2. sezon onayını başlamadan almıştı bile. :):)

2.bölümü az önce izledim bende bu bölüm braz aşırı erotik kaçmış 🙄
bölümün ilk sahnesi @destere için yazılmış sanki hahaha :F

İlk bölümde de aynıydı pek fark yok bence tek fark başlar başlamaz ilk sahnede olması. :D
ilk bölümde bukadar açık olduğunu hatırlamıyorum gözümdende kaçmış olabilir belki
ama taht oyunlarını buyüzden izlemeyi brakmıştım ben 🙄🙄

1x2'yi izledim ben de.

8/10
Ezberi iyidir adamın:F Belki de ordaki adamlardan birine vermiştir:A 2 kere adam gönderen adam illa kağidi garanti olsun diye saklatıyordur:X O mağaradaki adamlar oldukça ilginçti ve bence bi kere daha görünürler.

Ezberi iyidir adamın:F Belki de ordaki adamlardan birine vermiştir:A 2 kere adam gönderen adam illa kağidi garanti olsun diye saklatıyordur:X O mağaradaki adamlar oldukça ilginçti ve bence bi kere daha görünürler.

5c727574baf244939a6fc554f0b1e357.jpg

konuyla alakası yok herkes spoi kutucuğu kullanmış bende yaptım :)) daha ikinci bölümü izlemedim :))