Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Efsane dizi Spartacus'un kanalı Starz'dan yepyeni iddialı bir dizi: Black Sails

Sezonun en iddialı dizilerinden olan korsan dizisinin ilk bölümü 26 Aralık Pazar gecesi yayınlanacak. Fakat şimdiden internette yayınlandı bile.

İlk sezonu 8 bölüm sürecek ve şimdiden ikinci sezon onayını da alan dizinin ABD yayınından hemen sonraki gün CNBC-e'de yayınlanacağını da belirtelim.

Diziyle ilgili bölüm yorumları bu konudan yapabilirsiniz...

The-Black-Sails-gang.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şimdi indiriyorum geceye izlerim:X Umarım 1 senelik beklemeye değer :X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
uzun zamandır bekliyordum ama alt yazı hala gelmedi orjinal izledim sahneler çok heyecanlı ama ne dediklerini anlamadım haliyle :D birde neden 1 saat gibi uzun onu anlamadım genelde 40 dakika oluyordu diziler 2 bölümün birleşimimi acaba (b)(b)(b)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
uzun zamandır bekliyordum ama alt yazı hala gelmedi orjinal izledim sahneler çok heyecanlı ama ne dediklerini anlamadım haliyle :D birde neden 1 saat gibi uzun onu anlamadım genelde 40 dakika oluyordu diziler 2 bölümün birleşimimi acaba (b)(b)(b)
8 bölüm yapmışlar 1 saat olsun bir zahmet. :D

Genelde 20 bölüm üstü diziler 40 dakika, 12-16 arası 50 dakika ve 8-10 bölüm olanlar 1 saat oluyor. :):)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
8 bölüm yapmışlar 1 saat olsun bir zahmet. :D

Genelde 20 bölüm üstü diziler 40 dakika, 12-16 arası 50 dakika ve 8-10 bölüm olanlar 1 saat oluyor. :):)
benim bir çok izlediğim dizi 40 dakika süresi varken sezonluk zaten 11 bölüm sürücek birde üstüne 5 bölümden 2-3 ay ara veriyorlar ara bittikten sonrada 5-6 bölüm sonra sezon finali yapıp tekrar 3 ay bekliyoruz örnek the walking dead ve buna benzer bir çok dizi var yabancı insanlar nasıl sabrediyor anlamıyorum bizim dizilerimiz 35 bölüm sürüyor süresi ise karadayı 2 saat 10 dakika :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 B01 izledim

Dizi tam beklediğim çıktı senaryo var, çekim kaliteli. Özellikle çekim olarak etkileyici. Starz bayaa masraf etmiş belli ki. Spartacus gibi bir diziyi bir orta düzeydeki ev kadarcık studyoda çekip efsaneler arasına soktuysa bu diziyle ne olacak görecez.

Evet dizinin özellikle senaryosu ilk bölüme oranlar eh işte dedirtti ama sonlara doğru adından söz ettirecek gibiydi. Ben en çok dizinin efektlerini beğendim. G.o.T ile yarişir. Denizler oldukça sahici.Belki gerçekten de denizde çekild? Kanlı sahneler Spartacus'teki gibi fazla efektli değil.

Kısaca ilk diziye genel oy olarak değilde bölüm oyu vereceksem 7.5 rahatlıkla verebilirim. Dizinin ilerleyen bölümlerinde 8 ve üstü alır benden (umarım)

Dün diziyi izlediğimden beridir kafayı yiyordum şimdi baktim IMDB'den:X Anti ergenik dizilere karşi çıkıp ama ergenik dizi izleyen @xemrexxx dizide Secret Circle'de Melissa var hani şu en ezik olan kız:F

Son düzenleme:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,457
Puanı
1,061
S01 B01 izledim

Dizi tam beklediğim çıktı senaryo var, çekim kaliteli. Özellikle çekim olarak etkileyici. Starz bayaa masraf etmiş belli ki. Spartacus gibi bir diziyi bir orta düzeydeki ev kadarcık studyoda çekip efsaneler arasına soktuysa bu diziyle ne olacak görecez.

Evet dizinin özellikle senaryosu ilk bölüme oranlar eh işte dedirtti ama sonlara doğru adından söz ettirecek gibiydi. Ben en çok dizinin efektlerini beğendim. G.o.T ile yarişir. Denizler oldukça sahici.Belki gerçekten de denizde çekild? Kanlı sahneler Spartacus'teki gibi fazla efektli değil.

Kısaca ilk diziye genel oy olarak değilde bölüm oyu vereceksem 7.5 rahatlıkla verebilirim. Dizinin ilerleyen bölümlerinde 8 ve üstü alır benden (umarım)

Dün diziyi izlediğimden beridir kafayı yiyordum şimdi baktim IMDB'den:X Anti ergenik dizilere karşi çıkıp ama ergenik dizi izleyen @xemrexxx dizide Secret Circle'de Melissa var hani şu en ezik olan kız:F
:F pheobe oalydı izlerdim ya da diana:(

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,712
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İlk bölümü izledim.

Bu dizi tutar, bence iddialı bir giriş yapmışlar.

Dizinin başlarında çok fazla karakteri birden tanıtmaya kalktılar o nedenle bölümün çoğu karakterleri tanımaya çalışmakla geçti. Fakat sonlarına doğru diziye iyice ısındım ve ilerleyen bölümlerde iyice seveceğime inandırdı. :):)

Starz diziye baya masraf yapmış gibi gözüküyor ama ödüllere oynayacak dizi olmaz. Oyunculuklar ve çekimler pek kaliteli gözükmüyor ama kendisini izlettireceğine şüphe yok. :):)

Eleanor karakterini oynayan oyuncu dizide çok tuhaf durmuş. Fazla sarışın ve fazla güzel öyle bir topluluk için. :D

Dizi hem Game of Thrones'u hem de Vikings'i çok fazla hatırlattı. İkisinin karması gibi bir şey olmuş. :):)

@yatutarsa direkt sen geldin aklıma yukarıdaki özellikten dolayı. :D

@xemrexxx @destere size de uygun olabilir. GoT dolayısıyla. :)

@Çiğdem- sen ne yaptın izledin mi tekrar? :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İlk bölümü izledim.

Dizinin başlarında çok fazla karakteri birden tanıtmaya kalktılar o nedenle bölümün çoğu karakterleri tanımaya çalışmakla geçti. Fakat sonlarına doğru diziye iyice ısındım ve ilerleyen bölümlerde iyice seveceğime inandırdı. :):)

Starz diziye baya masraf yapmış gibi gözüküyor ama ödüllere oynayacak dizi olmaz. Oyunculuklar ve çekimler pek kaliteli gözükmüyor ama kendisini izlettireceğine şüphe yok. :):)

Eleanor karakterini oynayan oyuncu dizide çok tuhaf durmuş. Fazla sarışın ve fazla güzel öyle bir topluluk için. :D

Dizi hem Game of Thrones'u hem de Vikings'i çok fazla hatırlattı. İkisinin karması gibi bir şey olmuş. :):)

işin için GOT dizisine benzerlik varsa ben varım :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk bölümü izledim.

evet türkçe alt yazıda izleme fırsatı buldum çok akıcı bir dizi olmuş süreside uzun olması sinama filmi tadı yaratmış sankı dizi değilde film izliyoruz gibi karayıp korsanları tadında bir bölümdü ilk bölüm olmasına rağmen
10 dakikası hariç hiç sıkılmadan izledim bu şekilde devam eder umarım :love1: