Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
3 saatlik filmden 30 saniye bile kesilse rahatsız oluyorum sanki filmin tümü güme gitmiş gibi o açıdan cnbc-e yi asla izlemem :)
Bende cnbc-e'den izlemeyi düşünmüyorum zaten. Ben genelde izlediğim dizileri tv'de gördüğümde bakarim :A Pazar pazar normal kanallarda da bişey yoktu izlememe rağmen güzeldi rahatsızda edici değildi:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Bende cnbc-e'den izlemeyi düşünmüyorum zaten. Ben genelde izlediğim dizileri tv'de gördüğümde bakarim :A Pazar pazar normal kanallarda da bişey yoktu izlememe rağmen güzeldi rahatsızda edici değildi:X

cnbc-e de komedi dizileri rahatlıkla izlenir çünkü kesilecek bişeyde yok? boş kaldığımızda komedilere takılırız sorun olmaz:)

ben takıyorum valla , 16 olsa iyiydi :):)
izlerim yinede çok kaliteli gibi duruyor

bir ilk bölümünü izlesen bırakmazsın zaten buna eminim :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
cnbc-e de komedi dizileri rahatlıkla izlenir çünkü kesilecek bişeyde yok? boş kaldığımızda komedilere takılırız sorun olmaz:)

bir ilk bölümünü izlesen bırakmazsın zaten buna eminim :)
yarın izlerim , süresi de iyiymiş , 40 dk olsa çıldırırdım resmen :D
sen TWD izliyordun dimi ?

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060

Yok yok sen HIMY'de sen how yor çadır olarak bilirsin :X O dizide bir kere kadın kadına öpüşme sahnesi vardi orayı kestiler:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Yok yok sen HIMY'de sen how yor çadır olarak bilirsin :X O dizide bir kere kadın kadına öpüşme sahnesi vardi orayı kestiler:F

hav ay mit yor katırı izlemiyorum :)))) doğru tespit :)) benlik değil?

shameless ide vermezler, zaten komedi kategorisinde de değilmiş bana bişey kalmıyor :)) verselerde diziyi çüke çevirirler benlik bişey yok cnbc-e de ben almayayım en iyisi :))

hele şükür :D gel twd sayfasına bir yorum yap 2 aydır kimse yorum yazmamış :D

niye yorum yok birde onu sor ?

aynı revenge gibi onunda son sezonuna daha başlamadım :) spoi yerim diye hiç açmıyorum :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
hav ay mit yor katırı izlemiyorum :)))) doğru tespit :)) benlik değil?

shameless ide vermezler, zaten komedi kategorisinde de değilmiş bana bişey kalmıyor :)) verselerde diziyi çüke çevirirler benlik bişey yok cnbc-e de ben almayayım en iyisi :))

niye yorum yok birde onu sor ?

aynı revenge gibi onunda son sezonuna daha başlamadım :) spoi yerim diye hiç açmıyorum :)

dizi ara verdi ya yeni bölüm 10 şubatta
haliyle insanlar ara verdi dizi gibi :D
neyse sen hiç girme o zmn :D