TVen Yürüyen Ölüler 19. Bölüm

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,193
Puanı
1,061
Kanke bir yarım saat işim var. Telefonla görüşmem gerek. Saat 1 gibi felan burada olurum. Erken yatma konuşalım bugün, konuşacak mevzularımız çok. :X

O da ne? :F
Yeni program. Geçen hafta başladı her bölüm bir konula ilgili 10 tane madde var. 3. bölüm yayınlandı bugün. :D

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Okumayan 5 kişi de okusun bir zahmet yarına kadar, etiket yapmıyorum artık sadece kez. :A

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,830
Puanı
710
Eline sağlık @mrt-06 :D Sezon finaline bir kala gerilim yükselmiş. OzaN'ın amacı sanırım en merak ettiğim. Neler planlıyor acaba? @Çiğdem- ve @dizikolik'in atışmaları da güldürdü :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,120
Puanı
1,059
Yine harika bir bölüm olmuş. :Z Aksiyonu boldu, sevdim :A E bir de ben vardım bu bölüm daha da sevdim :A Umarım başıma bir şey gelmez :F

Şu repliğe çok güldüm :F Perran hayranlığını araya sıkıştırmasan olmazdı :F "Nefes alıyorsak umut var demektir... (Perran Kutman 2010)"

Destere'nin repliği de güldürdü, kafalar gidik :F

O kişi kim, çok merak ettim :A

Bir de o müziği nasıl ayarladın bilmiyorum ama sayfa açıldığı gibi otomatik başlayınca nereden geliyor bu ses diye düşündüm durdum :F Ellerine sağlık :Z @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Yine harika bir bölüm olmuş. :Z Aksiyonu boldu, sevdim :A E bir de ben vardım bu bölüm daha da sevdim :A Umarım başıma bir şey gelmez :F

Şu repliğe çok güldüm :F Perran hayranlığını araya sıkıştırmasan olmazdı :F "Nefes alıyorsak umut var demektir... (Perran Kutman 2010)"

Destere'nin repliği de güldürdü, kafalar gidik :F

O kişi kim, çok merak ettim :A

Bir de o müziği nasıl ayarladın bilmiyorum ama sayfa açıldığı gibi otomatik başlayınca nereden geliyor bu ses diye düşündüm durdum :F Ellerine sağlık :Z @mrt-06
Teşekkürler. :bhr: O söz benim için çok anlamlı hazır yeri gelmişken ekliyim dedim. :F

Spoinin içine sakladım canım. :A