TVen Yürüyen Ölüler 19. Bölüm

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık kankee. @mrt-06 :X

@Çiğdem- kızım bi yerinde dur ya, aa sürekli kavga çıkartıyorsun ayıp. :A Yalnız şaka maka baya güldürdü repliklerimiz. :F

@destere'ye neden "Lima bunu biliyorum" diye yanıt verdim hiç anlayamadım. :p

Sezon finali öncesi heyecanı zirveye taşımışsın. Fakat bu güvenilir yerde değişik sahneler bekliyordum ben, çok uzun tutmadın sen TWD'de deki gibi. Niye bu kadar kısa sürdü kuzeydeki bölümlerimiz? :X

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Güzel bir bölüm olmuş emeğine sağlık kankee. @mrt-06 :X

@Çiğdem- kızım bi yerinde dur ya, aa sürekli kavga çıkartıyorsun ayıp. :A Yalnız şaka maka baya güldürdü repliklerimiz. :F

@destere'ye neden "Lima bunu biliyorum" diye yanıt verdim hiç anlayamadım. :p

Sezon finali öncesi heyecanı zirveye taşımışsın. Fakat bu güvenilir yerde değişik sahneler bekliyordum ben, çok uzun tutmadın sen TWD'de deki gibi. Niye bu kadar kısa sürdü kuzeydeki bölümlerimiz? :X
Teşekkürler kanke. :X Müzik çaldı mı sende. :F

Daha bitmedi ki gelecek sezon çoğunlukla orada geçecek zaten spoi veremiyorum ama kurtuluş yok ordan. :A

[QUOTE="pompy, post: 3148583, member: 87145"]Sanki ilgileniyorsun benim polisiye dizi riske atılmayacak @sokak sanati ve @Çiğdem- in mücadelesine izin vermem
sinirli bugün cnm @MayısKralı na her an saldırabilir gerçi o konuda haklı :A :A :A[/QUOTE]
pompy'i hiç böyle görmemiştim. :F

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,674
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com

Daha bitmedi ki gelecek sezon çoğunlukla orada geçecek zaten spoi veremiyorum ama kurtuluş yok ordan. :A

sinirli bugün cnm @MayısKralı na her an saldırabilir gerçi o konuda haklı :A :A :A
Yıldızlar Yarışıyor düşürdü polisiye dizi e oluyor olan Adalet Peşinde yi bu yüzden bitirdim

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Çaldı ama ilk başta anlamadım, reklam çıktı zannettim. :F Nerden geldiğini anlamaya çalışıyorum kapatmak için. Hoş onu bulana kadar komple sesini kapattım zaten bulamadım çünkü. Okuyunca fark ettim spoiler butonu içinde olduğunu. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,837
Puanı
1,061
Çaldı ama ilk başta anlamadım, reklam çıktı zannettim. :F Nerden geldiğini anlamaya çalışıyorum kapatmak için. Hoş onu bulana kadar komple sesini kapattım zaten bulamadım çünkü. Okuyunca fark ettim spoiler butonu içinde olduğunu. :A
@xBUGRAx de reklam sanmış. :A

Gerçek dizi gibi müzikli yapayım demiştim. :F