AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Onu heyecan kaçırmamak için geberdi dedik cnm :F Gebermeden çıkıyor ama daha diziye gelmicek yalnız filmi yapılıcakmış :A
@MasacRE @Harunnn60 @dreamy
Diziye bir daha dönmeyecekmiş maalesef. Onun hayatını anlatan film serisi çıkacakmış en azından hikayesini yarım bırakmayacaklar :A

Maggie de ayrıldığını açıkladı bu arada. :A
Ressam kadın ne alaka @mrt-06 :A Çöpçü kadın yazacaktın karıştırdın sanırım. :A @Çiğdem
TWD'nin Netflix'de yayınlanmasından bahsetmiyorum ya, yeni bir diziye girerse Netflix orijinal dizisine yani, o izlenir dedim :A Senin dışında bırakan yok TWD'yi :A
Klasik TWD hatırlarsanız Gleen'i de bir ara öldü göstermişlerdi. Bir daha dönmeyecek haberleri çıkmıştı ve jenerikten adı silinmişti ne oldu döndü? Hemen kanmayın çıkan haberlere. Rick de döner. :A

Maggie ayrılması kendi adına kötü olur zaten oyunculuk anlamında üst düzey birisi değil. :A

Harun o kadın önceki hayatında resim hocasıydı ondan öyle dedim. :X

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Klasik TWD hatırlarsanız Gleen'i de bir ara öldü göstermişlerdi. Bir daha dönmeyecek haberleri çıkmıştı ve jenerikten adı silinmişti ne oldu döndü? Hemen kanmayın çıkan haberlere. Rick de döner. :A

Maggie ayrılması kendi adına kötü olur zaten oyunculuk anlamında üst düzey birisi değil. :A

Harun o kadın önceki hayatında resim hocasıydı ondan öyle dedim. :X
Maggie zaten ayrıldıda dizi batırdığı ve başka dizilerde tutunamayacağı için yalvarıp twd e geri dönmek ister diyorlar @MasacRE @dreamy @Forumdash :A :A :A Ama bakalım biz daha kapıdan geçiricekmiyiz :A :A :A @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Özel bildirim kurdum çünkü :A
Senden gizleniyordur belki :A :A :A @Harunnn60
Bir ara sende destereyle bize diyordun bunu nasılmıs gör :A :A :A @Forumdash
Bilmiyorum dikkatimi çekiyor :A

Gizliliği forumdash sever biz değil , biz açığız ? ?
etiket pls etiket :A

Sana dair benim hiçbir bilgim yok:A Harunnn60 diye nick almişin. Bakalın adın Harun mu :F

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bilmiyorum dikkatimi çekiyor :A

etiket pls etiket :A

Sana dair benim hiçbir bilgim yok:A Harunnn60 diye nick almişin. Bakalın adın Harun mu :F
Destere benle birlikte geliyor diye foruma kurmadığı senaryo kalmamıstı @Harunnn60 ın :A :A :A
image.webp