AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
139,860
108,246
1,060
28
Giresun
Gerçekten merak ettiğimden sordum ya, insanı deli edersiniz siz abi kardeş :A @Forumdash
Yaaa Darly'den sonra başröl mu var acaba:F Rick dursa hadi neyse:A
Yaa bacım doğru yere parmak basmiş. Senaristlik diyorsun ama başrol kim var en yakın:A Yapımcı olarak ben söyluyorum kimse yok :A @Çiğdem
Bak bu da senaristlik yapıyor, FTWD ilk baştaki bütün başrolleri öldürerek devam etti diziye, yani oluyor :A @Çiğdem
Darly çıkınca izleyemicez yanı cevap bu bence mantıklı ve doğru olan ayoll :A :A :A

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,497
51,536
1,061
Ankara
9x15 ve 9x16

15.bölüm harikaydı... Özellikle son 10 dakika göz yaşlarıyla izledim.. Bir daha izlemek isterseniz. :( @Çiğdem @Harunnn60 @MasacRE @dreamy

Sezon finali...
Umarım yeni sezon hep kış olarak devam eder. bu dizinin hep kışta geçmesini istiyordum. :Z Genel olarak gayet iyi bir bölümdü ama 15'in gerisinde kaldı. Bu arada Yucin ve Rahip daha fazla öne çıkmalı..

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
18,974
9,253
859
9x15 ve 9x16

15.bölüm harikaydı... Özellikle son 10 dakika göz yaşlarıyla izledim.. Bir daha izlemek isterseniz. :( @Çiğdem @Harunnn60 @MasacRE @dreamy

Sezon finali...
Umarım yeni sezon hep kış olarak devam eder. bu dizinin hep kışta geçmesini istiyordum. :Z Genel olarak gayet iyi bir bölümdü ama 15'in gerisinde kaldı. Bu arada Yucin ve Rahip daha fazla öne çıkmalı..
Tuhaf ablacığın 15. bölümü beğenmemişti :A Sezon finali zayıftı bence, gerçek sezon finali 15. bölümdü demiştim hatta onun üstüne son bölümü de izlememişti :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Çiğdem

Çiğdem

Süper Mod.
30 Aralık 2013
139,860
108,246
1,060
28
Giresun
9x15 ve 9x16

Sezon finali...
Tuhaf ablacığın 15. bölümü beğenmemişti :A Sezon finali zayıftı bence, gerçek sezon finali 15. bölümdü demiştim hatta onun üstüne son bölümü de izlememişti :A
Aaa ben şu kelkafalı saçma kadın yüzünden beğenmedim :F Onun yerine şu erkek olan yapsaydı bunları havaya girer överdim sanırım :F Yapan kişi çok önemli o kel kafalı kadının yaptıklarıyla ilgilenmiyorum :A :A :A @dreamy @Harunnn60

mrt-06

Admin
5 Ocak 2013
90,497
51,536
1,061
Ankara
Aaa ben şu kelkafalı saçma kadın yüzünden beğenmedim :F Onun yerine şu erkek olan yapsaydı bunları havaya girer överdim sanırım :F Yapan kişi çok önemli o kel kafalı kadının yaptıklarıyla ilgilenmiyorum :A :A :A @dreamy @Harunnn60
O kel kafa olmasa asıl diziden cacık olmaz. :A Kadın çok iyi oynuyor bence, aksanı da harika. :D