AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Senin mahsene kapatma foton :A :A :A
image.webp

• Güldürdün
Reactions: Harunnn60

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
Klasik TWD hatırlarsanız Gleen'i de bir ara öldü göstermişlerdi. Bir daha dönmeyecek haberleri çıkmıştı ve jenerikten adı silinmişti ne oldu döndü? Hemen kanmayın çıkan haberlere. Rick de döner. :A

Maggie ayrılması kendi adına kötü olur zaten oyunculuk anlamında üst düzey birisi değil. :A

Harun o kadın önceki hayatında resim hocasıydı ondan öyle dedim. :X
Rick’in dönmeyeceği kesinleşmiş maalesef ama keşke dönse. Filminin çıkacak olması biraz rahatlatıyor. :A
Ne bırakması yeni sezonu bekliyoruz :A @mrt-06 bile yetişti sadece sen bıraktın :A :A :A @dreamy @MasacRE @Harunnn60
Önce son bölümü izle. :( 8. sezon gibi olmasından korkuyorum yani atlayıp izlemenden :F

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Rick’in dönmeyeceği kesinleşmiş maalesef ama keşke dönse. Filminin çıkacak olması biraz rahatlatıyor. :A

Önce son bölümü izle. :( 8. sezon gibi olmasından korkuyorum yani atlayıp izlemenden :F
Son bölüme gerek yok @MasacRE asıl sezon fınalı öncekıydı zaten sonuncuyu izlemene gerek yok dedi zaten nettede yok :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and dreamy

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet bir önceki bölüm sezon finali gibiydi ama sen yine izle özellikle son sahneleri izlesen de yeter aslında. :A
En azından tamamlayabildik sayılır bu sefer mesala 8 i bu yüzden izleyememiştim zaten şuan kı gibi bölümler yoktu :A :A :A

Şu kel kafalı kadın gebermediyse bakmaya gerek yok mesala bizim twd oyunumuz o kel kafalı kadını almayıp ona emir veren adamı almış oyuna :Z :Z :Z @MasacRE @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and dreamy

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Harika
  • İlginç
Reactions: dreamy and Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
O kötü dediğin bölüm değil bu sezonun tüm TWD'nin en iyi bölümleri arasındadır. Bir insan nasıl beğenmez ki o bölümü :A
O kel kafalı kadını senle @dreamy dısında kim seviyor :F Bizim twd oyununda fısıldayanlar bölümünde o kadını almamıs oyun erkeği almış :A :A :A

O kadın kuklaydı çünkü başbaşa kaldıklarında erkek olanın emirlerini dinliyordu bizim oyunumuz diziden bile daha gerçekçi @Harunnn60 :Z:Z:Z

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,646
Puanı
710
O kel kafalı kadını senle @dreamy dısında kim seviyor :F Bizim twd oyununda fısıldayanlar bölümünde o kadını almamıs oyun erkeği almış :A :A :A

O kadın kuklaydı çünkü başbaşa kaldıklarında erkek olanın emirlerini dinliyordu bizim oyunumuz diziden bile daha gerçekçi @Harunnn60 :Z:Z:Z
Evet beğeniyorum tabii ki oyunculuğu dizideki bazı oyunculardan daha iyi :A

Asıl TWD yapımcıları yalvarıyormuş Maggie'ye geri dönmesi için, dün onunla ilgili bir yazı okudum :A @dreamy
Ciddi misin. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye