AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
24 Ağustos 2014
18,521
9,418
860
20
İngiltere
www.cizikdvdkasetleri.com

mrt-06

Emekli
5 Ocak 2013
88,472
48,792
1,061
Ankara
9x5
Aaaa hanii "şey"di???

Rick öldü demişlerdi ama ölmemiş. Son sahnede ressam kadın "kurtardı" zaten bu herif bu diziden başka bir dizide yapamazdı. Kısa bir ara verip dönecek gibi eğer 10.sezon final sezonu olacaksa orası işlenebilir. Yediğim spoiler yüzünden şaşırmadan izlesem de göz yaşlarıyla izlemek durumunda kaldım. :(

Son sahne Judiche büyümüş fragmanda geleceğe atlanmış. Carol uzun saçlı harika olmuş umarım Maggie de ayrılmaz diziden. :D Birde Rick geçmişten kişileri gördü keşke eşi de olsaydı daha anlamlı olurdu ama herhalde ikna edemediler oyuncuyu.
9/10

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
132,089
94,403
1,060
27
Giresun
9x5
Aaaa hanii "şey"di???

Rick öldü demişlerdi ama ölmemiş. Son sahnede ressam kadın "kurtardı" zaten bu herif bu diziden başka bir dizide yapamazdı. Kısa bir ara verip dönecek gibi eğer 10.sezon final sezonu olacaksa orası işlenebilir. Yediğim spoiler yüzünden şaşırmadan izlesem de göz yaşlarıyla izlemek durumunda kaldım. :(

Son sahne Judiche büyümüş fragmanda geleceğe atlanmış. Carol uzun saçlı harika olmuş umarım Maggie de ayrılmaz diziden. :D Birde Rick geçmişten kişileri gördü keşke eşi de olsaydı daha anlamlı olurdu ama herhalde ikna edemediler oyuncuyu.
9/10
Onu heyecan kaçırmamak için geberdi dedik cnm :F Gebermeden çıkıyor ama daha diziye gelmicek yalnız filmi yapılıcakmış :A
@MasacRE @Harunnn60 @dreamy

dreamy

Favori Üye
21 Temmuz 2016
5,572
2,630
350
Manisa
9x5
Aaaa hanii "şey"di???

9/10
Onu heyecan kaçırmamak için geberdi dedik cnm :F Gebermeden çıkıyor ama daha diziye gelmicek yalnız filmi yapılıcakmış :A
@MasacRE @Harunnn60 @dreamy
Diziye bir daha dönmeyecekmiş maalesef. Onun hayatını anlatan film serisi çıkacakmış en azından hikayesini yarım bırakmayacaklar :A

Maggie de ayrıldığını açıkladı bu arada. :A

Çiğdem

Moderatör
30 Aralık 2013
132,089
94,403
1,060
27
Giresun
Diziye bir daha dönmeyecekmiş maalesef. Onun hayatını anlatan film serisi çıkacakmış en azından hikayesini yarım bırakmayacaklar :A

Maggie de ayrıldığını açıkladı bu arada. :A
Yeni dizisi noldu bilmiyorumda ben onun döneceğini zaten sanmıyordum kutlamamı yapmıştım çünkü TWD yapımcısı kendisi açıkladı gelecek sezondan itibaren yanı 10.sezondan itibaren diziyi Darye emanet edecekler ve ona güvenerek artık çekilecek yeni sezonlar :Z:Z:Z @Forumdash @mrt-06 @MasacRE @Harunnn60

• Güldürdün
Reactions: dreamy and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
5 Ocak 2012
17,506
7,457
859
  • İlginç
  • Güldürdün
Reactions: dreamy and Çiğdem