AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
9.Bölüm
Öncelikle @DarkLegenD bey Allah razı olsun ruhlar aleminden bulduğu site sayesinde izledik şapkalı sapkalı moruğun ?A:A

@dreamy En baştan Negan bölümü olacak deseydi önce izlerdim :A Bu adam ekipte Daryl ile birlikte olacak hep diyorum ona güzel hazırlık yapılıyor ?A:A Rickin kızıyla Rickten daha iyi baba kız oldular ilişkileri çok samimi güzel bölümdü Walking Dead tekli bölümlerde genelde gereksiz kişilere ayırır burda Negan bölümü çok iyiydi :Z:Z:Z @Forumdash @MasacRE
Bana Negan’ın sahneleri sıkıcı geldi ya geri onlara geri dönecekse neden adama bölüm çektiler ki. Ama Judith Rick Grimes’ın kızı olduğunu kanıtladı bu bölüm ona sevindim. :Z

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
10.Bölüm vlla 9.bölüme göre biraz sönük hareketsiz ama son sahne aksiyona davetkardı :A :A :A @dreamy @MasacRE @DarkLegenD @Harunnn60
Daryl ile hapiste kız diyaloglarıyla geçti bölüm Daryli gördük aslında bu bölümde iyi oldu son sahnede kel kafalı bir adam geldi ama ben öyle anlamısım hapisteki kızın annesiymiş :F :F :F

• Beğendim
Reactions: MasacRE and dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
Sen fotoğrafı görecen şimdi oklavadan kaçamadına göre henüz liderlik şeyine biraz daha ekmek yemen gerekiyor ?A:A @Forumdash @MasacRE @Maskeli Fedai @Harunnn60
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg

images

• Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bana Negan’ın sahneleri sıkıcı geldi ya geri onlara geri dönecekse neden adama bölüm çektiler ki. Ama Judith Rick Grimes’ın kızı olduğunu kanıtladı bu bölüm ona sevindim. :Z
Ekibe rick yerine hazırlıyorlar ona ahzırlık bölümleri adam oturduğu yerden hadi bakalım demeyecek :F Böyle böyle kendini ekibe uygun hale getiriyor :A :A :A

• Güldürdün
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,641
Puanı
710
10.Bölüm vlla 9.bölüme göre biraz sönük hareketsiz ama son sahne aksiyona davetkardı ?A:A @dreamy @MasacRE @DarkLegenD @Harunnn60
Daryl ile hapiste kız diyaloglarıyla geçti bölüm Daryli gördük aslında bu bölümde iyi oldu son sahnede kel kafalı bir adam geldi ama ben öyle anlamısım hapisteki kızın annesiymiş :F:F:F
Ben izlemedim daha 10’u, arka arkaya izledin galiba iki bölümü :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
En son Micconne ayrılmasını senle konustumu hatırlıyorum ben miconneden bahsediyordumda senin darly den bahsetmeni miconne olarak nasıl anlamısım :F Gerçi şaşmamam lazım söz konusu bensem ?A:A @Harunnn60

Ooo sen zaten akıllı kütüksün @dreamy yanı fısıldayanlar gibi düşün kendini @MasacRE @Maskeli Fedai onların lideri olucaksın ?A:A
Michone'u biliyorum zaten konusu acıldı forumda:F Darly'e gelmişti konu nasıl geldiyse:A

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
9x10

Bende 9.bölüme göre 10.bölümü daha bir sevdim. :D Baya iyi flashback sahneleri vardı neden bilmiyorum ama bu fısıldayanlar baya içine çekti beni. :eek:

Kız ile anasının sahneleri baya iyiydi. Annesinin nasıl psikopat birisi olduğuna gördük. Biraz hızlı oldu gerçi ama anneyi oynayan oyuncu rolünün hakkını vermiş :D

Son sahnede de annem gelmez diyordu ama annesi kurtarmaya geldi yalnız orada kadını ses tonu çok ince gibi geldi ben alfa filan deyince daha bir eser gürler diyordum :F

Sanırım siz kızımı bana verin bende sizin elemanları vereyim diyecek. :X

Rick'in veda ettiği bölümden sonra bu sezon 2.keyif aldığım bölüm şimdilik budur. :X

@dreamy @DarkLegenD @MasacRE @destere @Çiğdem @turkuazz @xxAlemdarxx

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9x10

Bende 9.bölüme göre 10.bölümü daha bir sevdim. :D Baya iyi flashback sahneleri vardı neden bilmiyorum ama bu fısıldayanlar baya içine çekti beni. :eek:

Kız ile anasının sahneleri baya iyiydi. Annesinin nasıl psikopat birisi olduğuna gördük. Biraz hızlı oldu gerçi ama anneyi oynayan oyuncu rolünün hakkını vermiş :D

Son sahnede de annem gelmez diyordu ama annesi kurtarmaya geldi yalnız orada kadını ses tonu çok ince gibi geldi ben alfa filan deyince daha bir eser gürler diyordum :F

Sanırım siz kızımı bana verin bende sizin elemanları vereyim diyecek. :X

Rick'in veda ettiği bölümden sonra bu sezon 2.keyif aldığım bölüm şimdilik budur. :X

@dreamy @DarkLegenD @MasacRE @destere @Çiğdem @turkuazz @xxAlemdarxx
Darly çok görmek güzeldi ama diğer unsur son sahneye kadar heyecansız geldi bana :A

Bu arada bize yavas diyen @dreamy @MasacRE şimdi biz onlara çabuk diyecez :A :A :A

@Forumdash ı da Allaha havale ettim :A :A :A