AMC The Walking Dead 9. Sezon Yorumları

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
9x9

Normal bir bölümdü daha iyi bir dönüş görmek isterdim, o kadar bekledik sonuçta. Neganlı sahneler gereksiz ve sıkıcı olmasa daha iyi bir bölüm izleyebilirdik?

Bölüme biraz zaman atlamalı başladık. En azından kaldığımız yerden devam etseydik keşke. Oradaki Fısıldayanlardan nasıl kurtuldular vs. izlemek isterdim.

Geçen ara sezon finalinde Henry’nin hapse girmesinin boşu boşuna işlenmediğini tahmin etmiştim ki öyle oldu. :) Çizgi romanda Henry ve o esir aldıkları kız (Alfa veya Beta’nın kızı olabilir) aşk yaşıyorlar, bu da hikayenin gidişatını etkiliyor diye biliyorum.

Negan’ın sahneleri sıkıcıydı bahsettiğim gibi.

Bir de Enid ve Alden mıdır nedir onlar nasıl birlikte olabilir ya Enid o kadar büyüdü mü, geçenlerde Carl ile fingirdeşmiyor muydu bu kız :A

8/10
Şu bölümü beğenmeyen ağır sanat düşmanıdır. :A Sanatın konumuz ile olan alakası ise bölümün son sahnesiyle ilgili. :A Yemin ediyorum 9 vermemek için kendimi zor tutuyorum. :(

Zaman atlaması olmadı ki, elini kolunu sallaya sallaya kaçtılar işte. :A

• İlginç
Reactions: dreamy

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Şu bölümü beğenmeyen ağır sanat düşmanıdır. :A Sanatın konumuz ile olan alakası ise bölümün son sahnesiyle ilgili. :A Yemin ediyorum 9 vermemek için kendimi zor tutuyorum. :(

Zaman atlaması olmadı ki, elini kolunu sallaya sallaya kaçtılar işte. :A
Son sahnede ne sanatsallığı gördün merak ettim. Alt tarafı Fısıldayanlar tarafından esir alınıyorlar. :A

Hayır bariz zaman atlaması vardı, ilk başta üstünden günler geçti sandım o derece. ?/SPOILER]

• Güldürdün
Reactions: DarkLegenD

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Son sahnede ne sanatsallığı gördün merak ettim. Alt tarafı Fısıldayanlar tarafından esir alınıyorlar. :A

Hayır bariz zaman atlaması vardı, ilk başta üstünden günler geçti sandım o derece. ?/SPOILER]
Sanatçıyı esir aldılar ya. :A
yoksa 7.5 verecektim bölüme ben. :A

En son bıraktığımız yerden devam ediliyor; kapının arkasına geçip sürgüyü çekiyorlar, ardından fısıldayanlardan biri sürgüyü geri açıyor ve jenerik giriyor. Negan, Judith, Luke sahnesi falan derken fısıldayanlardan kaçan grubun sahnesine geçiliyor ki bu Jesus'un öldüğü gecenin sabahı. Atlanılan 5-6 saat falan vardır ki bunu göstermeleri için de bir sebep yok.

• Güldürdün

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,882
Puanı
310
7.sezonda Negan reis iyi koydu Glenn'le Abraham'a umarım 9.sezon bitmeden yetişirim :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 @Çiğdem @dreamy e hani nerede yorumunuz :A

9x9

Negan kaçtı gitti ama geride hiçbir şey kalmadığını görünce tıpış tıpış döndü yine :A Yalnız Judith'i de çok abartmışlar, onca insan varken Negan'ı hem kaçarken hem de geri dönerken nasıl yakalıyor bu velet :A

Bizimkilerin fısıldayanlardan esir aldığı kıza karşılık onlar da iki kişiyi eline geçirdi. Değiş tokuş yapılabilir belki iki grup arasında :D
Ooo başladı demek hep unutmuşum ben :F Yarın bakarım @Harunnn60 @dreamy @DarkLegenD :A :A :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710

En son bıraktığımız yerden devam ediliyor; kapının arkasına geçip sürgüyü çekiyorlar, ardından fısıldayanlardan biri sürgüyü geri açıyor ve jenerik giriyor. Negan, Judith, Luke sahnesi falan derken fısıldayanlardan kaçan grubun sahnesine geçiliyor ki bu Jesus'un öldüğü gecenin sabahı. Atlanılan 5-6 saat falan vardır ki bunu göstermeleri için de bir sebep yok.
Tamam ben de zaman atlamasının birkaç saat olduğunu ve göstermeleri gerektiğini düşünüyorum işte. Bir gün falan olması imkansız zaten. :A/SPOILER]

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
İki gündür ne kalabalığı böyle. :A

Tamamdır sonundaymış, izledim. Keşke kafasına sıksaymış. ?

dreamy'nin bölümü nasıl izlediğini çok merak ettim bu yorumlarını gördükten sonra, izlediği hiçbir şeyi anlamamış arkadaş :A

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
dreamy'nin bölümü nasıl izlediğini çok merak ettim bu yorumlarını gördükten sonra, izlediği hiçbir şeyi anlamamış arkadaş :A
Zaman atlaması olayı kesinlikle oldu orada haklıyım. Birkaç saat de olsa göstermemişler işte :A

• Güldürdün

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,731
Puanı
710
Olsun sonuçta nasıl çıktıklarını gösterdiler, gerisi önemli değil :A Sanki aylar yıllar geçmiş gibi konuşuyorsun bir de :A
En sonki bölümde bu insanlar onlarca Fısıldayanın arasındaydı, nasıl kurtuldular diye sorarlar adama. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
En sonki bölümde bu insanlar onlarca Fısıldayanın arasındaydı, nasıl kurtuldular diye sorarlar adama. :A
Ya zaten kapıya yakın duruyorlardı, oradan çıktılar işte o sahneler gösterildi :A Fısıldayanlar da zombilerle birlikte hareket ettiğinden yetişemediler onlara haliyle :A

• Güldürdün

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060