AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,877
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x5 Yorumum :

Bölüm yine sıkıcıydı boş boş baktım hiç bir yerde heyecanlanmadım ama yine de sıkılmıyorum bu TWD'ye olan sevgimdendir inşallah böyle devam etmez.Abraham gavuru Eşeğin çene kemiğiyle binlerce Filistinliyi katletmiş iyice ayar oldum bu adama inşallah tez zamanda acı çeke çeke geberir.Dizide bi mantık hatası var öyle bir dünya en çok işine yarayacak birşey var ve hiç kullanmıyorlar (kokularını zombi parçalarıyla kamufle ediyorlarya) o kalabalık sürüyü çok kolay bir şekilde geçebilirler yada Michonne'un yaptığı tarzda yanlarında bir kaç etkisiz hale getirilmiş zombi bulundurup normal hayatlarına devam edebilirler ama neyse.Eugene'nin dediğine göre Washington'a gitme işide yattı artık şu ormanlık alanlardan farklı bir mekan görmek istiyorum sıkmaya başladı.Benim şu adaya gitme işini bi düşünseler iyi olacak da işte...
Filistinliler ne alaka ben kaçırdım mı orayı? (b)

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Nasıl okunduysan yanlış anlamışsın sanırım.

24
00:01:27,696 --> 00:01:30,127
Bir aslan öldürecek degilim.

25
00:01:30,433 --> 00:01:33,866
Bir hiyarin çene kemigiyle
binlerce Filistinliyi silip süpürdügümü...

26
00:01:33,868 --> 00:01:35,389
...göremeyeceginiz de kesin.

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Nasıl okunduysan yanlış anlamışsın sanırım.

24
00:01:27,696 --> 00:01:30,127
Bir aslan öldürecek degilim.

25
00:01:30,433 --> 00:01:33,866
Bir hiyarin çene kemigiyle
binlerce Filistinliyi silip süpürdügümü...

26
00:01:33,868 --> 00:01:35,389
...göremeyeceginiz de kesin.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
S05B05 izledim

Birtek ben beğenmedim galiba:( Çok boş bi bölümdü, yorumlayacak bişey de yok. (en azından benim için yok)

6/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
5x5 . Bölüm

harikaydı , muhteşemdi :)

aklıma gelmişken sorayım:) arkadaşlar, bu zombiler neden hep giyinik bunlar çalıya dikene oraya buraya takılıp dolaşıyor elleri kolları kopuyorda donları düşmüyormu ? yada banyodayken veya zıçarken dönüşüme uğrayan yokmu? hepsi yırtık pırtık eski elbiselerle yerlerde sürte sürte dolaşıyorlar ama çıplak olanı yok .. şimdi bu dizi STARZ da olsa böylemi olurdu acaba ? :) neyse konumuz o değildi çok dağıttık, konuya geçeyim :)

artık diziyi tümden kabullenmişim o açıdan bana tek bir bölümü bile kötü gelmiyor seviyorum diziyi ne yaparlarsa hoşuma gidiyor hele bu bölümde aksiyonda vardı maggie de vardı rositanın abrahamla güreşi vardı, tara vardı vardıda vardı yeterliydi bana göre :)

abraham ın geçmişe dönük hikayesi güzeldi , karısı çocukları parçalanmış tam kendisini öldürecekken arkasından eugene adlı bilim adamı kılıklı zeki çocuğun bağırmasıyla intihardan vazgeçmiş aklı kıt çam yarması abraham?
bu arada şundan emin oldum z. nation twd nin bu seneki kousuyla birebirgidiyor grupların ikiye ayrılışı zombi ordusu tarafından önlerinin kesilmesi z. nation dada işleniyor @Çiğdem- :)

tara orda eugene i samson a benzetiyor, eugene de cevap olarak o sözü söylüyor ben samson değilim demek istiyor

bu arada samson antik israilin son hakimlerinden biri olarak geçiyormuş kutsal ahitte
Samson olağanüstü güçlüdür; bir aslanı elleriyle parçalar, bir eşek çenekemeğiyle binden fazla Filistinli'yi öldürür ve tutuklu bulunduğu Gazze kentinin kapılarını sökerek kaçar. Nezirlik andını bozmasıyla gücünü yitirmesi, efsanenin ahlaki içeriğini oluşturur.

merak ettiğiniz hikaye bu .. ..
@OzaN @GreatOttoman @kaan955

S05B05 izledim

Birtek ben beğenmedim galiba:( Çok boş bi bölümdü, yorumlayacak bişey de yok. (en azından benim için yok)

6/10
sen alıcı gözle bakmamışsın diziye :))

Son düzenleme:

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
5x5 . Bölüm

harikaydı , muhteşemdi :)

aklıma gelmişken sorayım:) arkadaşlar, bu zombiler neden hep giyinik bunlar çalıya dikene oraya buraya takılıp dolaşıyor elleri kolları kopuyorda donları düşmüyormu ? yada banyodayken veya zıçarken dönüşüme uğrayan yokmu? hepsi yırtık pırtık eski elbiselerle yerlerde sürte sürte dolaşıyorlar ama çıplak olanı yok .. şimdi bu dizi STARZ da olsa böylemi olurdu acaba ? :) neyse konumuz o değildi çok dağıttık, konuya geçeyim :)

artık diziyi tümden kabullenmişim o açıdan bana tek bir bölümü bile kötü gelmiyor seviyorum diziyi ne yaparlarsa hoşuma gidiyor hele bu bölümde aksiyonda vardı maggie de vardı rositanın abrahamla güreşi vardı, tara vardı vardıda vardı yeterliydi bana göre :)

abraham ın geçmişe dönük hikayesi güzeldi , karısı çocukları parçalanmış tam kendisini öldürecekken arkasından eugene adlı bilim adamı kılıklı zeki çocuğun bağırmasıyla intihardan vazgeçmiş aklı kıt çam yarması abraham?
bu arada şundan emin oldum z. nation twd nin bu seneki kousuyla birebirgidiyor grupların ikiye ayrılışı zombi ordusu tarafından önlerinin kesilmesi z. nation dada işleniyor @Çiğdem- :)

tara orda eugene i samson a benzetiyor, eugene de cevap olarak o sözü söylüyor ben samson değilim demek istiyor

bu arada samson antik israilin son hakimlerinden biri olarak geçiyormuş kutsal ahitte
Samson olağanüstü güçlüdür; bir aslanı elleriyle parçalar, bir eşek çenekemeğiyle binden fazla Filistinli'yi öldürür ve tutuklu bulunduğu Gazze kentinin kapılarını sökerek kaçar. Nezirlik andını bozmasıyla gücünü yitirmesi, efsanenin ahlaki içeriğini oluşturur.

merak ettiğiniz hikaye bu .. ..
@OzaN @GreatOttoman @kaan955

sen alıcı gözle bakmamışsın diziye :))
Sana cinesellik olsun yeter zaten. :D

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
Sana yazdığım altyazının aynısını, görsel olarak atmışsın. @cevaa'da beğenmiş. :D

destere açıklamış zaten, bende o bilgi olmadığı halde zaten anlaşılıyordu. :D
Ben onları dediğinde hani onları Abraham yapmış da ben nasılsa onun gibi cani olamam anlamında dediğini zannetim.

Hakkını helal et Abraham reyiz. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
O gözle de baktım yok yine beğenmedim :( Kız Abrahamla keni harcıyormuş meğerse :X
ben rositadan öyle bir aksiyon beklemiyordum kız çok masum duruyordu :) oysa abrahamla ne aksiyonlara imza atıyormuşta haberimiz yokmuş :) garibim eugene ise balyaların arkasında dikizlemekten başka elinden bişey gelmiyor :) ciğercinin önünde toplaşan kediler gibi :)

Sana cinesellik olsun yeter zaten. :D
sadece cinsellik yetmez güzellikte estetik bir duruş sergilemeliler :) ama yalan yok zombiler neden çıplak değil merak ediyorum:) , doğal halleriyle dönüşüm yaşayanlardan en az bir kaç tanesi donsuz gezmeliydi :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
5x5

Dizide fazla atraksiyon olmadı doğru ama gerekli de bi bölümdü o yüzden fazla bi şey diyemeyeceğim sıkıcılığı konusunda.

Az da olsa acaba düzelir mi diye düşünmüştük Dünya ama hepsi boş çıktı böyle bi şey bekliyorduk en azından ben bekliyordum ama az da olsa bi "acaba" demiştim ama yalanmış hepsi Kızıl Komando Abraham'ı da yakından tanıdık ama eski günleri sarmadı bizi. :)

7.5/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@BesaleT @sokak sanati @destere @Harunnn60 @OzaN @Forumdash @kaan955 @AlemTo @GreatOttoman @38AhmetKK @Mr.At
5.sezon 6.bölüm izledim
jenerik girmeden dizi başlangıcında sadece carol görünce çok korkmuştum aa sadece onu seyredicez diye ama darly geldiğinde korkum bitti çok şükür 2 bölümdür en iyi bölümleri izliyoruz bence önce abraham şimdi darly ön pilandaydı :Z:Z:Z
aaa darly ok ve yayını kaybedicek diyede korktum onlar olmadan darly olmaz bence:eek::eek:son sahnede çğırdığı kişi bethin kaçmasına yardım etiği adammış gelecek bölüm bu sezonun en iyi bölümü olabilir tüm kahramanalrımızı aynı anda seyredicez rick ve darly ikilisi beth kurtarmak için plan ypıyor ayrıca abraham ve diğerlerinide görücez zaten tüm ekibi aynı anda gördüğümüz bölümelr en iyi bölümlerimiz olmustu yine öyle olucak :love1::love1::love1:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
@BesaleT @sokak sanati @destere @Harunnn60 @OzaN @Forumdash @kaan955 @AlemTo @GreatOttoman @38AhmetKK @Mr.At
5.sezon 6.bölüm izledim
jenerik girmeden dizi başlangıcında sadece carol görünce çok korkmuştum aa sadece onu seyredicez diye ama darly geldiğinde korkum bitti çok şükür 2 bölümdür en iyi bölümleri izliyoruz bence önce abraham şimdi darly ön pilandaydı :Z:Z:Z
aaa darly ok ve yayını kaybedicek diyede korktum onlar olmadan darly olmaz bence:eek::eek:son sahnede çğırdığı kişi bethin kaçmasına yardım etiği adammış gelecek bölüm bu sezonun en iyi bölümü olabilir tüm kahramanalrımızı aynı anda seyredicez rick ve darly ikilisi beth kurtarmak için plan ypıyor ayrıca abraham ve diğerlerinide görücez zaten tüm ekibi aynı anda gördüğümüz bölümelr en iyi bölümlerimiz olmustu yine öyle olucak :love1::love1::love1:
Çıkar çıkmaz izliyorsun galiba bu ne hız. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,877
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x6

Kötü bölümdü, tamamen zaman kaybı.

Bıktık artık 1-2 kişiyle geçen bölümlerden yeter ya nedir bu...

Kaliteli oyunculuklar ve birkaç iyi sahne hatrına yüksek vereceğim ama aslında bu puanın yarısını bile versem olur.

6/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
S05B06 izledim

Bence de kötü bölümdü :( Bi kaç sahne dışında beğendiğim bişey yoktu. Boş boş izledim, [HASHTAG]#Homeland[/HASHTAG] 'e uykulu gözlerle başladım resmen :(

Köprüden düşme sahnesi güzeldi ama o araba nasıl kendi etrafında bi tur döndüde düz düştü???

Bende 5/10 vereyim :( Zaten uyku bastı :T: Haftaya daha iyisini bekliyoruz

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,757
Puanı
1,061
5x6

Bölüm sıkıcıydı arada durdurup başka şeylerle ilgilenip sonra yine döndüm ama sonlara doğru daha iyiydi özellikle o siyahi çocukla karşılaşıldıktan sonra bu da geçen bölüm gibi gerekli bi bölümdü bazı şeyleri açığa çıkarmak için ama tabiki sıkıcılık konusunda bi şey diyemem biraz daha aksiyon katabilirlerdi. Böyle devam etmez umarım. :)

6.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
5X6 . Bölüm

sanırım sezonun en berbat bölümüydü
hem carol, hep carol, tümden carol , ...@Çiğdem- bari daryl ına bakarak avundu biz kime bakacaktık düz duvara çıktık izlerken :)

@Forumdash araba sahnesi güzeldide yapılması gereken son şeydi.. bence orda arabasız atlasalardı daha mantıklı değilmiydi ? :)
@OzaN bir iki kişilik bölümler beni sıkmıyor ama bu iki kişiden biri carol olunca sıvadılar resmen :)

gerekli bölümdü kısmını hangi arkadaş söylemişti ?yukarda yorumları okurken öyle bişey gözüme çarptı ? aradaki boşluğu doldurmaları güzel olmuş yoksa carol nolduda oraya düştü darly nasıl kurtuldu gibi ahretlik sorularla kendimizi yiyip bitirecektik :) şimdi mutluyuz :)

birazda konuyu anlatayım

daryl ın tabloya bakıp: Bu tablo zengin bir çip in servetine mal olmuştur ... Sanki köpek boyanın üstüne oturup şöööylece kıçını silmiş dediği sahnede kahkaha attım :)

başkada anlatacak bişey yok boş bölüm :)