AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Diğeri ali ve L*** gerisini sen doldur :)

Bu Mesaj Kargoyla Gönderildi. ^_^ ♡♤♢♧
441affefe57cf80aef3173118b39c314.jpg

:F:F:F:F:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aynen :F
Vallahi kadının adı lori

ben o yarışmayı zaten izlemiyorum cnm çoğu ajans oyuncuları
orda karı kocanın bazıalrının isimelrini yzmıstım ben googleye ajans oyuncuları çıktılar medeni durumlarıda bekardı :F:F:F

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Aynen :F
Vallahi kadının adı lori

adı lori de kadın lori mi :)

ders çalışıyom totoş .ss
senin ali lukunkuyu andık anında buraya damladın :) sevdiğini anmazdım bilseydim şimdi dersede konsantre olamazsın :)

Hayır :D kanal d aç

nasıl açayım millet o hayat benim izliyor :) netten açayım en iyisi :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
@destere bizde o hayat benimi ızliyoruz da yeni bölüm başlamadı bende Şans eseri kanal d yi açtım Karşıma çıktı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,864
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
5x7

Bazı kısımları iyi ama özellikle sonları sıkıcılıkta çığır açtı resmen. :(

Beth akıllı çıktı, bravo. :D

Rick'ler aksiyona girdiler ama beni pek tatmin etmedi açıkçası.

Yoruma değecek pek bir şey bulamadım 6'ya yakın bir yerlerden:

7/10

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@BesaleT @sokak sanati @destere @Harunnn60 @OzaN @Forumdash @kaan955 @AlemTo @GreatOttoman @38AhmetKK
7.bölümü izledim
herzaman söylüyoruz tüm oyuncuları aynı bölümde gördüğümüz bölümler harika oluyor ama @OzaN haklı bu bölüm nedense bu sefer tat vermedi @OzaN geçen yıl 4.sezon sezon arası bölümü vali ölmüştü o bölümden sonra birtürlü eski tadında bölümler izleyemedik vali öldükten sonra dizi araya girip sonra gelen bölümleri 4.sezonun en sıkıcı ı bölümelriydi
5.sezonda aynı sıkıcılık devam ediyor malesef validen sonra dizi toparlanamadı bence eski tadı aldığım bir bölüm bulamıyorum )::)::)::

GreatOttoman

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,738
Puanı
361
5x7 Yorumum :

Yorum yapacak bir şey yok dizi bitecek bunlar hala kimseye güvenmemeleri gerektiğini anlamadılar.Onun dışında yine boş bir bölümdü sırf eski kredileri hatrına izledim.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
5x7. Bölüm

önceki iki bölüme göre daha güzel daha hareketli bir bölümdü

aslında hareketlide demeyelimde geçen bölüme göre bu bölümde favorilerimi gördüğüm için mutluyum yalan yok :))

maggie nin çok etkili sahnesi yoktu ama su içişi bile güzel kızın, insanın şaşal şişesi olası geliyor :))

rick ve grubu beth le carol u kurtarmaya gitti ordaki bob adlı polisin son hareketi küfürlüktü insanlara güvenmemek lazım demekki bu kaçıncı iyiniyetli hareketin karşılık bulamaması olayıdır hala akıllanamadılar vur kafasına ne dert kalır ne tasa :)
beth carol u iyileştirme çabasında oysaki kadın epey yaşadı zaten bence bu kadarı yeterli onun için çaba göstermeye gerek yok :)
abraham odunu kazık yutmuş bir vaziyette iki büklüm bölümü tamamladı yaptığı herhangi bir iş yoktu maggie yi üzdü boşu boşuna
japon çekirdeği ve tara ile diğer abrahamla güreşen kızın dere kenarında su taşıma girişimi gereksiz bölüm tamamlamaya yönelik sahneydi

gabriel in kiliseyi delip kaçma girişimi vardı boş sahnelerdi

michone un geçen yıllardaki aktifliği nerelerde michone u bu haliyle görmek istemiyorum nerde kılıcı nerde yanında taşıdığı zombiler nerde eski güzel michone, kadını tam etkisiz hale getirdiler senaristlere lanet olsun
kısaca noldu diye bakarsak maggie vardı michone vardı beth vardı yani güzeldi bölüm :)

@Çiğdem- vali hakkında bişeyler demişsinde:)
o vali kazmasının michone tarafından öldürüldüğü sahne en sevdiğim bölümdü vali kazmasından kurtulduğumuz için mutluyum tekrar öyle bir kazma istemiyoruz :)

Eşi moral verir belki :D

yeni bölümü izledinmi ?

Son düzenleme:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
5x7. Bölüm

önceki iki bölüme göre daha güzel daha hareketli bir bölümdü

aslında hareketlide demeyelimde geçen bölüme göre bu bölümde favorilerimi gördüğüm için mutluyum yalan yok :))

maggie nin çok etkili sahnesi yoktu ama su içişi bile güzel kızın, insanın şaşal şişesi olası geliyor :))

rick ve grubu beth le carol u kurtarmaya gitti ordaki bob adlı polisin son hareketi küfürlüktü insanlara güvenmemek lazım demekki bu kaçıncı iyiniyetli hareketin karşılık bulamaması olayıdır hala akıllanamadılar vur kafasına ne dert kalır ne tasa :)
beth carol u iyileştirme çabasında oysaki kadın epey yaşadı zaten bence bu kadarı yeterli onun için çaba göstermeye gerek yok :)
abraham odunu kazık yutmuş bir vaziyette iki büklüm bölümü tamamladı yaptığı herhangi bir iş yoktu maggie yi üzdü boşu boşuna
japon çekirdeği ve tara ile diğer abrahamla güreşen kızın dere kenarında su taşıma girişimi gereksiz bölüm tamamlamaya yönelik sahneydi

gabriel in kiliseyi delip kaçma girişimi vardı boş sahnelerdi

michone un geçen yıllardaki aktifliği nerelerde michone u bu haliyle görmek istemiyorum nerde kılıcı nerde yanında taşıdığı zombiler nerde eski güzel michone, kadını tam etkisiz hale getirdiler senaristlere lanet olsun
kısaca noldu diye bakarsak maggie vardı michone vardı beth vardı yani güzeldi bölüm :)

@Çiğdem- vali hakkında bişeyler demişsinde:)
o vali kazmasının michone tarafından öldürüldüğü sahne en sevdiğim bölümdü vali kazmasından kurtulduğumuz için mutluyum tekrar öyle bir kazma istemiyoruz :)

yeni bölümü izledinmi ?
Evt izledimde toptan yorum yapıcam :)