AMC The Walking Dead 5. Sezon Yorumları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan bazinga
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
5x3. bölüm

arkadaşların geneli bir önceki bölüme göre tempoyu düşük bulmuş, bana göre her zamanki gibi çok iyi bir bölümdü

rick öncülüğündeki grubun kiliseden ayrılır gibi yapışı, tekrar dönüp ani baskınla grubu ortadan kaldırışı güzeldi
bir ara rick vijdan yapıp bu garnet denen gerzeği affedecek sandım ama öyle olmadı hakedene hakkını verdi bu dünya öyle sen affedersen karşıdaki affetmez yakaladığını ..... :)) neyse yani doğru yolda rick ve michone grubu

maggie ile japon çekirdeği neden gruptan ayrıldıda sumo güreşçisinin grubuyla birlikte waşhingtona doğru yol aldı o kısmı sevmedim maggie devamlı gözümüzün önünde olmalıydı:)
son sahnede michone carol u sorduğunda darly dönüp kimi çağırdı ? carol u mu? yoksa bethi mi ?
umarım beth i çağırmıştır carol ölsede olur :)
bob öldü üzüldük mü? tabiki hayır:) darısı carol ve ömerçip kılıklı carl ın başına :)

@BesaleT @sokak sanati @destere @Harunnn60 @OzaN @Forumdash @kaan955 @AlemTo @GreatOttoman @38AhmetKK @Mr.At
5.sezon 3.bölümü izledim
bu bölüm çok güzel bir bölümdü yanı 2.bölümde olan durgunluk yoktu
bob yiyen adamların hemen ölmesini beklemiyordum vali gibi kalıcı bir düşman olur diye umuyordum ama çabuk öldü :T
bob kokmuş et yiyorsunuz derken yataktan düşüyordum nerdeyse hahahah ayy senaristler nerden buluyor bu replikleri gül gül öldüm videoyu durdurup 10 dakika dinlendim :F:F
aaa bu bölümde çok iyi akıl oyunları vardı o yamyamların ricklerin gitmesini bekleyip klıseye gelmesi akıllıca ama ricklerin klıseden gidip gibi yapıp geri önmesi dahada akıllıcaydı o sahneler çok hoşuma gitti bu rada rick neyine güveniyorda abrahama kafa tutuyor ayol abraham o fiziğiyle daryl den başkasından dayak yemez bence :kiki::kiki: dizide 3 ldier özellikli adam oldu rick daryl ve abraham :love1::love1::love1: darly bu bölümde eksik olan tek şeydi 1 saniyede olsa görmekten memnunum ama son sahne neydi öyle kime gel dedi hiç anlamadım tahmin yapayım daryl bir şarısın kızla birlitkeydi ve kaçırmıslardı bence o kızı buldu ama kızın basına birşey geldi oyüzden üzgün buraya gel dediği kiide o kız bence bu bölümü beğendim ben :love1::love1::love1:
bencede beth e kavuştuk @Çiğdem- :)) ne mutlu bize :)

Dizi iyice psikopata bağladı.😱:F Ürkütücü olmaya başlamış karakterler ve hiç acımadan öldürülüyor. Senaristi baya gaza getirmişler bu sezon.:F

Birde hiç adını bile aklımda zor tuttuğum akrakteler anlamsızca çok ön planda hiç sevmedim. Meggie'nin sesi 2 kez geldi kulağıma, Michonne'ı son sahneye kadar görmedik bile Çok geri plandalar.:(

Bu sezon yönetmeni çok sevdim ben yaw.:D O ilk sahnede camlarla olan kısım çok hoştu.:D Gerilimde dehşet zaten bu sezon baya iyi.:D

Bob'un ilk sahnesi harikaydı iyi falafoş etti ve iyi kahkaha attırdı.

Rick'in bir anda insan eti yiyen ğsikopatı kasap bıçağı ile doğraması Sahsa'nın çılgınlığı damga vurdu. Treese'nin saftirik bakışları ise çıldırtıcı.

Bob'un ölüm sahnesi kötüydü oysaki Ben grubun yeni Harshel'ı olacak diye düşünmüştüm en başta.:( Michonne'ın kılıcına kavuşma sahnesi iyiydi.:D

Son sahnede bir şey bekliyordum ama olmadı iyiki olmdı kalbim dayanmazdı.:D Michonne'e bir şey olmazsın.:D Ama orada Darly güldü bence kötü bir şey olmaz eğer bizim sarı kız geldiyse keşke Meggie gitmeseydi yada kötü bir şey oldu ama Carol ölmez yaa Sarı kızda ölse sıkıntı yok. Beni heyecanlandırmadı.:D

İsim sayma konusu gerçekten düşündürücüydü.

Gleen ve Meggie ayrıldı Rick'den umarım uzun sürmez.

Psikopat Gareth',n erken ölüşü olmadı. Ben biraz daha uzusın beklerdim.

Bölüm bazen iyi sahneer çıakrtsada sönük kalmıştı yani ilk bölümlere göre.:D O nedenle 8/10

Son düzenleme:
5x3. bölüm

arkadaşların geneli bir önceki bölüme göre tempoyu düşük bulmuş, bana göre her zamanki gibi çok iyi bir bölümdü

rick öncülüğündeki grubun kiliseden ayrılır gibi yapışı, tekrar dönüp ani baskınla grubu ortadan kaldırışı güzeldi
bir ara rick vijdan yapıp bu garnet denen gerzeği affedecek sandım ama öyle olmadı hakedene hakkını verdi bu dünya öyle sen affedersen karşıdaki affetmez yakaladığını ..... :)) neyse yani doğru yolda rick ve michone grubu

maggie ile japon çekirdeği neden gruptan ayrıldıda sumo güreşçisinin grubuyla birlikte waşhingtona doğru yol aldı o kısmı sevmedim maggie devamlı gözümüzün önünde olmalıydı:)
son sahnede michone carol u sorduğunda darly dönüp kimi çağırdı ? carol u mu? yoksa bethi mi ?
umarım beth i çağırmıştır carol ölsede olur :)
bob öldü üzüldük mü? tabiki hayır:) darısı carol ve ömerçip kılıklı carl ın başına :)

bencede beth e kavuştuk @Çiğdem- :)) ne mutlu bize :)
sevinme bence betin başına birşey gelmiş cnm darly oyüzden üzgün bence:kiki::kiki:

CArol ölecekse efsane bi şekilde ölmeli :( Beth'i korurken ölmüştür umarım:T
efsanelere karışsın takdirlere boğulsun her tür övgüye layık olsun ama ölsün artık carol :))

O olmasaydı TWD'nin 5x02'si olmazdı :F
o konuda haklısın kızın, pardon teyzenin hakkını vermek lazım :) ne demişler yiğidi zombilere yem olarak at ama hakkını ver demişler :)
bende diyorumki yani yiğit teyzeyi zombilere yem etme zamanı geldi geçiyor bile :)

efsanelere karışsın takdirlere boğulsun her tür övgüye layık olsun ama ölsün artık carol :))

o konuda haklısın kızın, pardon teyzenin hakkını vermek lazım :) ne demişler yiğidi zombilere yem olarak at ama hakkını ver demişler :)
bende diyorumki yani yiğit teyzeyi zombilere yem etme zamanı geldi geçiyor bile :)

Ben Carol'u 4x9 muydu neydi ;
küçük kızı öldürdüğünde
O zamandan beridir seviyorum :X Bence yarı sezonda ölsün 5X8 de filan ama dizinin gidişatı bu sezon GoT'un 4.sezonu gibi beklenmedik şekilde aniden karakterleri öldürmek :X

Ben Carol'u 4x9 muydu neydi ;
küçük kızı öldürdüğünde
O zamandan beridir seviyorum :X Bence yarı sezonda ölsün 5X8 de filan ama dizinin gidişatı bu sezon GoT'un 4.sezonu gibi beklenmedik şekilde aniden karakterleri öldürmek :X
bob için diyorsan bob sürpriz olmadı bence bob un gideceği belliydi sonradan katılanlar çabuk ölür bir iriyarı zenci hala direniyor onuda seyirci sevdi sanırım, onun haricinde şimdiden söyleyeyim sasha adlı kadın her an gidebilir :)
benim için maggie ve michone olmazsa olmaz karakterlerden, bu ikisine bişey olmasın gerisi vız gelir tırıs gider :)

bob için diyorsan bob sürpriz olmadı bence bob un gideceği belliydi sonradan katılanlar çabuk ölür bir iriyarı zenci hala direniyor onuda seyirci sevdi sanırım, onun haricinde şimdiden söyleyeyim sasha adlı kadın her an gidebilir :)
benim için maggie ve michone olmazsa olmaz karakterlerden, bu ikisine bişey olmasın gerisi vız gelir tırıs gider :)
Yok Gareth için konuştum :X Kimse beklemiyordu vali gibi kalıcı olur diye düşünüyordur(b)

GoT'da da Dağ ile dövüşen adımın dramı gibiydi Gareth. sevdik ama erken gitti:X

Yok Gareth için konuştum :X Kimse beklemiyordu vali gibi kalıcı olur diye düşünüyordur(b)

GoT'da da Dağ ile dövüşen adımın dramı gibiydi Gareth. sevdik ama erken gitti:X
Neyini seviyosun bu Carol'un ya :D
carol bencede ölsün artık darly gibi birisine o yaşlı kadını yamamaya çalısıyor senaristler kuduruyorum vlla :kizgin::kizgin::kizgin::kizgin: carol ölsün darly betle olsun artık :love1::love1::love1: