AMC The Walking Dead İlk 3 Sezon Yorumları

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hala bilgisayarda yüklü bölümler, çok sevmeme rağmen unutuyorum sürekli izlemeyi.

Aynı ben. Ama çerezlik bölümler. Arada izlenir yani.

Bu arada tarihi dizi seviyorsun sırası ile

GoT
Spartacus
Vikings
Da Vinci Demons izleyebilrsin.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynı ben. Ama çerezlik bölümler. Arada izlenir yani.

Bu arada tarihi dizi seviyorsun sırası ile

GoT
Spartacus
Vikings
Da Vinci Demons izleyebilrsin.
GoT ilk bölüm izlemiştim geçen sene ona da devam edemedim.

Ben de böyle bir değişiğim işte dizileri izleyip yarım bırakıyorum ama çok merak ediyorum GoT ve Vikings'i.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
GoT ilk bölüm izlemiştim geçen sene ona da devam edemedim.

Ben de böyle bir değişiğim işte dizileri izleyip yarım bırakıyorum ama çok merak ediyorum GoT ve Vikings'i.

İkiside efsanedir. İstersen GoT'un kitaplarını oku önce. Çünkü çok derin bir konu ve izledikten sonra okuma şansız azalıyor.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x5 de bitti. @Harunnn60

Geçen bölüme göre biraz daha durgundu ama son sahneler yine çok iyiydi.

Amy'e gerçekten çok üzüldüm bu bölüm de. Özellikle ablasının silahla kafasına sıktığı sahnede çok üzüldüm ama macburdu. Jim'i de öylece bıraktılar, ona ne olacak merak ediyorum. Son sahneler çok iyiydi Rick müthiş oynuyor: bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Son sahne cok güzeldi.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6 (Sezon Finali) de izlendi. @Harunnn60

Güzel bir sezon finaliydi ama ben daha iyi bir sezon finali beklerdim. Resmen Türk dizilerinin sezon finali gibi olmuş. Neyse yorumuma geçeyim

Ekibi böyle mutlu, rahat görmek çok güzeldi. Kısa da olsa mutlulardı, duş aldılar, yediler, içtiler, rahatça uyudular vs. Doktor sıcak su az, duşu fazla kullanmayın dedi de Rick ve eşi resmen duşta fantezi yaptılar, Shane desen tadını çıkara çıkara içkisini yudumladı.

Doktor, Rick'in kulağına ne fısıldadı çok merak ediyorum. Bizim yaşlı amca Andrea'ya aşık olmuş, ne güzel konuştu öyle. Son sahne beklediğim gibi oldu, yalnız şu siyahi kadın adı neydi unuttum acaba ona ne oldu, o da içerideydi bomba patladığında. :/ Neyse genel olarak güzel bir bölümdü.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
Dizi ilk başladığında mini sezon olarak tasarlandı yani 6 bölümde bitecekti. O yüzden sonu mutlu bitti. Ama baya iyi reyting alınca devam dediler.
Ohh sonunda bitirdin ya.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizi ilk başladığında mini sezon olarak tasarlandı yani 6 bölümde bitecekti. O yüzden sonu mutlu bitti. Ama baya iyi reyting alınca devam dediler.
Ohh sonunda bitirdin ya.
İlk sezonda sakin bölümler vardı umarım 2.sezon dah hareketli olur. Bugün 2x1'i izlerim.