AMC The Walking Dead İlk 3 Sezon Yorumları

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Aynı ben.:Z Ama çerezlik bölümler. Arada izlenir yani.:F

Bu arada tarihi dizi seviyorsun sırası ile

GoT
Spartacus
Vikings
Da Vinci Demons izleyebilrsin.:Z
GoT ilk bölüm izlemiştim geçen sene ona da devam edemedim. :F

Ben de böyle bir değişiğim işte dizileri izleyip yarım bırakıyorum ama çok merak ediyorum GoT ve Vikings'i. :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
GoT ilk bölüm izlemiştim geçen sene ona da devam edemedim. :F

Ben de böyle bir değişiğim işte dizileri izleyip yarım bırakıyorum ama çok merak ediyorum GoT ve Vikings'i. :Z

İkiside efsanedir. İstersen GoT'un kitaplarını oku önce. Çünkü çok derin bir konu ve izledikten sonra okuma şansız azalıyor.:D

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x5 de bitti. :Z :A @Harunnn60

Geçen bölüme göre biraz daha durgundu ama son sahneler yine çok iyiydi. :D

Amy'e gerçekten çok üzüldüm bu bölüm de. Özellikle ablasının silahla kafasına sıktığı sahnede çok üzüldüm ama macburdu. :( Jim'i de öylece bıraktılar, ona ne olacak merak ediyorum. Son sahneler çok iyiydi Rick müthiş oynuyor: bhr:

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x5 de bitti. :Z :A @Harunnn60

Geçen bölüme göre biraz daha durgundu ama son sahneler yine çok iyiydi. :D

Amy'e gerçekten çok üzüldüm bu bölüm de. Özellikle ablasının silahla kafasına sıktığı sahnede çok üzüldüm ama macburdu. :( Jim'i de öylece bıraktılar, ona ne olacak merak ediyorum. Son sahneler çok iyiydi Rick müthiş oynuyor: bhr:
Son sahne cok güzeldi.:bhr:

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
1x6 (Sezon Finali) de izlendi. :Z :A @Harunnn60

Güzel bir sezon finaliydi ama ben daha iyi bir sezon finali beklerdim. Resmen Türk dizilerinin sezon finali gibi olmuş. :A Neyse yorumuma geçeyim :D

Ekibi böyle mutlu, rahat görmek çok güzeldi. Kısa da olsa mutlulardı, duş aldılar, yediler, içtiler, rahatça uyudular vs. :) Doktor sıcak su az, duşu fazla kullanmayın dedi de Rick ve eşi resmen duşta fantezi yaptılar, Shane desen tadını çıkara çıkara içkisini yudumladı. :F

Doktor, Rick'in kulağına ne fısıldadı çok merak ediyorum. (b) Bizim yaşlı amca Andrea'ya aşık olmuş, ne güzel konuştu öyle. :F Son sahne beklediğim gibi oldu, yalnız şu siyahi kadın adı neydi unuttum acaba ona ne oldu, o da içerideydi bomba patladığında. :/ Neyse genel olarak güzel bir bölümdü. :D

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
1x6 (Sezon Finali) de izlendi. :Z :A @Harunnn60

Güzel bir sezon finaliydi ama ben daha iyi bir sezon finali beklerdim. Resmen Türk dizilerinin sezon finali gibi olmuş. :A Neyse yorumuma geçeyim :D

Ekibi böyle mutlu, rahat görmek çok güzeldi. Kısa da olsa mutlulardı, duş aldılar, yediler, içtiler, rahatça uyudular vs. :) Doktor sıcak su az, duşu fazla kullanmayın dedi de Rick ve eşi resmen duşta fantezi yaptılar, Shane desen tadını çıkara çıkara içkisini yudumladı. :F

Doktor, Rick'in kulağına ne fısıldadı çok merak ediyorum. (b) Bizim yaşlı amca Andrea'ya aşık olmuş, ne güzel konuştu öyle. :F Son sahne beklediğim gibi oldu, yalnız şu siyahi kadın adı neydi unuttum acaba ona ne oldu, o da içerideydi bomba patladığında. :/ Neyse genel olarak güzel bir bölümdü. :D
Dizi ilk başladığında mini sezon olarak tasarlandı yani 6 bölümde bitecekti. O yüzden sonu mutlu bitti. :D Ama baya iyi reyting alınca devam dediler. :A
Ohh sonunda bitirdin ya. :F

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizi ilk başladığında mini sezon olarak tasarlandı yani 6 bölümde bitecekti. O yüzden sonu mutlu bitti. :D Ama baya iyi reyting alınca devam dediler. :A
Ohh sonunda bitirdin ya. :F
İlk sezonda sakin bölümler vardı umarım 2.sezon dah hareketli olur. :D Bugün 2x1'i izlerim. :A