AMC The Walking Dead İlk 3 Sezon Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
2x7

Off be işte bu bölümü bekliyordum, efsane bölüm efsanee. :Z
Ahır olayı ortaya çıktı ve Gleen bizimkilere söyledi. Shane tabi delirdi ve bence doğru olan şeyi yaptı.

Ahırın kapısını açtı ve tüm zombileri öldürdü. Son olarak da ahırdan Sophia çıktı. :( Ben sanki o kızı yaşıyor diye hatırlıyordum, birkaç bölüm önce ahır ortaya çıkınca olayı hatırladım. İyiki de başlamışım tekrar izlemeye.

Shane reyiz döktürdü, tekrardan süperdi. :bhr:

10/10

Lost dururken... :(

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x10

Ah bu kadınlar, kadınlar. :D (İzlediğim dizinin bölüm yorumunda vardı, güzel bir ilk giriş olabileceğini düşündüm. :A )
Lori ortalığı bir güzel karıştırdı. :D Shane ve Rick şehirde birbirine girdi, hiç olmadık zamanda hem de. Oradaki zombilerle olanlar da güzeldi, heyecanlıydı.

Lori, Rick'e ''Shane tehlikeli birisi'' dedi, resmen git onu öldür demeye getirdi lafı. Shane niyeyse seviyorum ben ,ah reyizz. :(

9/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x11

Vay be final sahnesi süperdi. :(
Oha lan Dale bu şekilde mi ölüyordu? :D Ben sezon finalinde ölüyordu diye hatırlıyordum, iyi ki baştan almışım. :(

Ah yazık oldu garibim Dale'ye iyi niyetli biriydi.

Akıllı Carl o zombiyi öldürseydi böyle olmayacaktı, beceriksiz. :T:

9.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x12

Ah ulan yastayım. :(
Shane reyiz bu bölüm öldü. Gider ayak Randall'ı öldürdü, az daha Rick reyizi de öldürecekti. Sonra zombiye dönüştü ve Carl öldürdü. Ah ulan ah. :(

2x13 (Sezon Finali)

İşte bu sezon finaline bayılıyordum, ikinci kez izlemek ayrı güzel oldu. :Z
Vay be kaç kişi öldü yine, çok üzücü sahnelerdi. :( Heyecanı ve gerilimi bol bi bölümdü, unutulmaz bölümlerdendi. :bhr:

Vee Michonne reyiz göründü, aslında yüzü tam görünmedi ama katıldı oluyor yani. :Z

3x1

Güzel bir başlangıç oldu. :Z
Michonne reyizin yüzünü falan da gördük, o zamanlar ne çirkinmiş. :A

Bizimkiler hapishaneyi buldu, orayı temizledi falanç Bölüm öyle güzel geçti, son dakikaları da yine güzeldi.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x3

Sonunda benimki geldi. :Z :bhr:
Vali'yi pek sevsem de diziye çok büyük renk getirdiği gerçeği var. En sevdiğim sezonu ve heyecanı Vali tarafından yaşadık. :D

Michonne ve Andrea, Vali'nin şehrine geldiler bu bölüm. Durağan bir bölüm olsa da sorular cevap buldu.

8/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x4

Aman Allah'ım ne bölümdü böyle bee! :( :T
Lori :T

Ölmeden önce Carl'a söyledikleri çok duyguluydu, tüylerim diken diken oldu. Elveda Lori, unutmayacağız seni. :(

T-Dog da bu bölüm diziden ayrıldı, koca yürekli adam. :(

10/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x15

Ne diyeceğimi pek bilemedim. Sevindim mi, üzüldüm mü onu da anlayamadım. :(
Vay be Merle de öldü. :( Zombiye dönüştü ve orada Darly onu öldürdü. Zor valla ona kalkışmak. Üzüldüm mü, sevindim mi açıkçası ben de bilmiyorum. Ama itici hareketleri ve her an olay çıkarmaya uygun tipi sebebiyle %51 sevindim gibi. :D

8/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
3x16 (Sezon Finali)

Biraz boş bi sezon finaliydi, nerede o 2. sezonun sezon finali? :(
Andrea'nın ölümü üzdü. :( Kendisininde dediğini gibi kimse ölsün istememişti, keşke ölmeseydi. Ah Vali yapılır mı bu be? :(

Andrea aslında tam Vali ile yatmışken öldürecekti, herkes mutlu olacaktı. :T:

8.5/10