AMC The Walking Dead İlk 3 Sezon Yorumları

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1x6 (Sezon Finali)

Pek güzel bir sezon finali değildi, orta diyelim işte. :D
Psikopat doktorla ilk sezonu bitirdik. Binayı havaya uçurdu ve kara kadınla birlikte ölüp gittiler. :A

Yazık gariplerim sevinmişti güzel yer bulduk diye. :A Sıcak suyla banyo yaptılar en azından, olumlu bakalım.

8/10

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
1x6 (Sezon Finali)

Pek güzel bir sezon finali değildi, orta diyelim işte. :D
Psikopat doktorla ilk sezonu bitirdik. Binayı havaya uçurdu ve kara kadınla birlikte ölüp gittiler. :A

Yazık gariplerim sevinmişti güzel yer bulduk diye. :A Sıcak suyla banyo yaptılar en azından, olumlu bakalım.

8/10

3.sezonun 10.bölümü müthiş ya :bhr: ilk sezona 9 veriyosan buna 11-12 verirsin :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x1

Güzel bir bölümdü, benim mekana az kaldı. :Z
Sophia'yi aramakla geçti bölüm. Bizimkileri yolda aylak sürüsü yakaladı, oradan Sophia kaçtı falan derken kayboldu. Bizimkiler de ararken sonda Carl vuruldu. :(

Andrea ve Shane diyorum, başka bir şey demiyorum. :bhr: Shane kimin yanına gitse yakışıyor bee :A

8.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x2

Bu bölüm sıkıcıydı, pek bir olay olmadı.
Carl vuruldu ve sonunda bizim çiftliğe geldiler. Bu çiftlikteki bölümlere bayılıyorum, çok güzel bölümleri var burada. :Z

Carl'ın durumu üzerinde gelişti bölüm, sonra Shane ve Carl'ı vuran adam ameliyat için gerekli malzemeleri almaya gitti. Durağandı yani.

7/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x3

Shane reyiz döktürüyor :Z
Shane ilaç almaya gittiği Otis'i öldürdü. :F Bence iyi yaptı, garibim geyiği öldürmenin bedeli de bu olur. :A

Gleen ve Maggie sahneleri de başladı, vay be Maggie nasıl küçükmüş. :D

Carl da ameliyatını oldu, kurtardık onu da.

8.5/10

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x4

Güzeldi diyelim, iyi gelişmeler oldu. :D
Gleen ve Maggie aşkı bu bölüm başladı. :A İkisi de birbirinden kudurmuş valla bu terim tam anlamıyla oturuyor. :F Neyse hayırlı olsun, çok severim ikisini de. :bhr:

Şu Sophia'yı bulun artık, bu iş bu kadar uzamış mıydı yav? :D Ben kısa sürede bulmuşlardı diye hatırlıyorum. :D

Vee sonunda Lori hamile çıktı, asıl eğlence şimdi başlıyor. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2x7

Off be işte bu bölümü bekliyordum, efsane bölüm efsanee. :Z
Ahır olayı ortaya çıktı ve Gleen bizimkilere söyledi. Shane tabi delirdi ve bence doğru olan şeyi yaptı.

Ahırın kapısını açtı ve tüm zombileri öldürdü. Son olarak da ahırdan Sophia çıktı. :( Ben sanki o kızı yaşıyor diye hatırlıyordum, birkaç bölüm önce ahır ortaya çıkınca olayı hatırladım. İyiki de başlamışım tekrar izlemeye.

Shane reyiz döktürdü, tekrardan süperdi. :bhr:

10/10