AMC The Walking Dead İlk 3 Sezon Yorumları

1x6 (Sezon Finali)

Pek güzel bir sezon finali değildi, orta diyelim işte. :D
Psikopat doktorla ilk sezonu bitirdik. Binayı havaya uçurdu ve kara kadınla birlikte ölüp gittiler. :A

Yazık gariplerim sevinmişti güzel yer bulduk diye. :A Sıcak suyla banyo yaptılar en azından, olumlu bakalım.

8/10

1x6 (Sezon Finali)

Pek güzel bir sezon finali değildi, orta diyelim işte. :D
Psikopat doktorla ilk sezonu bitirdik. Binayı havaya uçurdu ve kara kadınla birlikte ölüp gittiler. :A

Yazık gariplerim sevinmişti güzel yer bulduk diye. :A Sıcak suyla banyo yaptılar en azından, olumlu bakalım.

8/10

3.sezonun 10.bölümü müthiş ya :bhr: ilk sezona 9 veriyosan buna 11-12 verirsin :A

2x1

Güzel bir bölümdü, benim mekana az kaldı. :Z
Sophia'yi aramakla geçti bölüm. Bizimkileri yolda aylak sürüsü yakaladı, oradan Sophia kaçtı falan derken kayboldu. Bizimkiler de ararken sonda Carl vuruldu. :(

Andrea ve Shane diyorum, başka bir şey demiyorum. :bhr: Shane kimin yanına gitse yakışıyor bee :A

8.5/10

2x2

Bu bölüm sıkıcıydı, pek bir olay olmadı.
Carl vuruldu ve sonunda bizim çiftliğe geldiler. Bu çiftlikteki bölümlere bayılıyorum, çok güzel bölümleri var burada. :Z

Carl'ın durumu üzerinde gelişti bölüm, sonra Shane ve Carl'ı vuran adam ameliyat için gerekli malzemeleri almaya gitti. Durağandı yani.

7/10

2x3

Shane reyiz döktürüyor :Z
Shane ilaç almaya gittiği Otis'i öldürdü. :F Bence iyi yaptı, garibim geyiği öldürmenin bedeli de bu olur. :A

Gleen ve Maggie sahneleri de başladı, vay be Maggie nasıl küçükmüş. :D

Carl da ameliyatını oldu, kurtardık onu da.

8.5/10

2x4

Güzeldi diyelim, iyi gelişmeler oldu. :D
Gleen ve Maggie aşkı bu bölüm başladı. :A İkisi de birbirinden kudurmuş valla bu terim tam anlamıyla oturuyor. :F Neyse hayırlı olsun, çok severim ikisini de. :bhr:

Şu Sophia'yı bulun artık, bu iş bu kadar uzamış mıydı yav? :D Ben kısa sürede bulmuşlardı diye hatırlıyorum. :D

Vee sonunda Lori hamile çıktı, asıl eğlence şimdi başlıyor. :A

2x7

Off be işte bu bölümü bekliyordum, efsane bölüm efsanee. :Z
Ahır olayı ortaya çıktı ve Gleen bizimkilere söyledi. Shane tabi delirdi ve bence doğru olan şeyi yaptı.

Ahırın kapısını açtı ve tüm zombileri öldürdü. Son olarak da ahırdan Sophia çıktı. :( Ben sanki o kızı yaşıyor diye hatırlıyordum, birkaç bölüm önce ahır ortaya çıkınca olayı hatırladım. İyiki de başlamışım tekrar izlemeye.

Shane reyiz döktürdü, tekrardan süperdi. :bhr:

10/10