CW The Vampire Diaries 6. Sezon Yorumları

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
134,422
Puanı
1,061
Ohö öhö ben burda sustum işte :F

ateşe barut gerek yok sürtme kuvvetiyle bile ateş cıkar :F Bak fiziğin 0, güzelden de anlamazsın sen :F
güzelin fizikle ilgisi var mı ben daha çok felsefik diye biliyorum :X
kadın-erkekten birinde atom bombası olsa yanmayacak profil olursa imkansız o iş :)) anca @destere nin hayallerindeki gibi olacak olaylar

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
kadın-erkekten birinde atom bombası olsa yanmayacak profil olursa imkansız o iş :)) anca @destere nin hayallerindeki gibi olacak olaylar
Güzelliğin fizikle alakası olmasa güzellik yarişmalarında senin kara fatmalar 1.çıkardı :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
ne alakası va rhani şu aşk ı memnu uyarlamasında oynayıp ölen kız var ya bildiğin balina etli ama güzellik kraliçesi seçilmişti :)))
Uvvvv taaa nerelere gitti :F Ona bakarsan şişmanlar güzellik yarişmaları şişmanlar için defile bile düzenleniyor :F Neyse ben kaçtım dizimi izlicem:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
tabi tabi ne demezsin? zaten güzel kız görünce kızı felsefik olarak incelemeye alıyorum güzellik gelip geçici daha geçmeden zamanı bir an önce değerlendirmek lazım diyorum :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Öyle deme konu hitsizlikten ölüyordu kötü mü oldu :F Sen de geceleri girsen internete süper olurdu :X Bi gece kaçamak yap dimi @destere :X
kızı çok çalıştırıyorlar akşam geç saatte yatamıyor, sabahtan akşama kadar fındık toplayıp akşam forumda dedikodu yapmaya bile fırsat bulamıyor , çok üzülüyorum @Çiğdem- in bu haline :) bir heee dese çekip kurtarıcam bu eziyetten bu hayattan ama hee demiyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
kızı çok çalıştırıyorlar akşam geç saatte yatamıyor, sabahtan akşama kadar fındık toplayıp akşam forumda dedikodu yapmaya bile fırsat bulamıyor , çok üzülüyorum @Çiğdem- in bu haline :) bir heee dese çekip kurtarıcam bu eziyetten bu hayattan ama hee demiyor :)
Ne fındığı??? Bu zamanlarda fındık işi bitmiyor mu @Çiğdem- bence kandırıyor :F Ocak ayında da fındık bahanesiyle karşimiza çıkmasın :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,335
Puanı
1,059
Ne fındığı??? Bu zamanlarda fındık işi bitmiyor mu @Çiğdem- bence kandırıyor :F Ocak ayında da fındık bahanesiyle karşimiza çıkmasın :F
giresunun özellikle @Çiğdem- in bulunduğu kısmı tropikal iklim kuşağına giriyormuş :) birazda kızın kendi sıcaklığı tabi bulunduğu yörede iklimi değiştirmiş :) orda kış yok her zaman millet denizde çimip fındık topluyor başka bişey yokmuş öyle diyordu ? :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
giresunun özellikle @Çiğdem- in bulunduğu kısmı tropikal iklim kuşağına giriyormuş :) birazda kızın kendi sıcaklığı tabi bulunduğu yörede iklimi değiştirmiş :) orda kış yok her zaman millet denizde çimip fındık topluyor başka bişey yokmuş öyle diyordu ? :)
Sıcak bi günde söylemiştir onu :F